V mV flV uw vereniging m u© S oud Veranderde zorg, dezelfde passie Bezoek de Rabo Camper - ontmoet onze mobiele adviseurs Mobiele adviseurs bij u thuis Save the date! Inloopdag Wonen, zaterdag 21 maart Wij zijn er bij. U ook? Aandeel in elkaar actiezorg Voor informatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 februari 2015 www.rabobank.nl/nkl ^y@RabobankNKL Rabobank Noord-Kennemerland Een aandeel in elkaar UITKIJKPOST 18 FEBRUARI 2015 "Het was een drempel hulp te vragen. Maar nu ben ik blij dat ik Actiezorg heb gebeld. Ze helpen me om mijzelf te redden thuis. Heerlijk die onafhankelijkheid!" Hanneke de Lange (74) Er verandert veel in de zorg. Dit is ook nodig, om de zorg betaalbaar te houden. In de toekomst blijven ouderen langer thuis wonen en wordt er meer steun gevraagd van naasten. Actiezorg helpt u om zo lang mogelijk zelfstandig thuis te wonen. We helpen u bijvoorbeeld bij het huishouden, het douchen of medische verzorging, maar geven u ook advies over hulpmiddelen. Dit doen we samen met Behandelzorg en Magentazorg, zodat u met één telefoontje toegang heeft tot al onze diensten. Veranderingen in de zorg zijn er altijd. Maar: onze aandacht en passie voor het geven van goede zorg en ondersteuning blijft. Voor ons geldt wat dit betreft één ding: u doet ertoe. Hier verandert gelukkig helemaal niets aan. T (072) 575 31 30 I www.actiezorg.nl Zorg doen we Samen met b«handalzorg magantazorg U DOET ERTOE BIJ ACTIEZORG Stichting Gered Gereedschap zamelt gereedschap in, knapt het op en verstuurt het naar ontwikkelings projecten. Ons gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen. Straatkinderen, gehandicapten, werkeloze vaders, alleenstaande moeders, vluchtelingen en jonge school verlaters leren een vak en verdienen hun eigen brood. Werkt u mee? Giro 70020 www.geredgereedschap.nl 072 506 63 00 - 06 22569123 www.boomentuinverzorging.nl bomen verwijderen - snoeien - stronk frezen versnipperen - aanplant - ongekloofd haardhout U kunt onze Rabo Camper tegengekomen bij evenementen in ons werkgebied. Ook is de camper 'mobiel kantoor' Onze mobiele adviseurs Wendy Swan en Barry Witte vindt u op vaste dagen in de onderstaande dorpen. De agenda voor de komende periode: Schoorl Limmen Egmond aan Zee Akersloot Schoorl vr. 27 februari 9.00 - 12.30 13.00 - 17.00 9.00 - 17.00 8.00 - 13.00 13.30 - 15.30 9.00 - 17.00 9.00 - 12.30 13.00-17.00 vr. 6 maart do. 12 maart di. 17 maart vr. 27 maart in De Sanderij parkeerterrein Sportlaan tegenover Albert Heijn op de markt in Prins Hendrik Stichting Churchillplein, bij Akerhof in De Sanderij parkeerterrein Sportlaan Onze mobiele adviseurs komen ook bij u thuis. Een afspraak is zo gemaakt. Bel (072) 507 33 33 of mail naar info@nkl.rabobank.nl Zaterdag 28 maart is de NVM Open Huizen Dag. Wij bieden u de kans om die dag goed voorbereid huizen te be kijken, daarom houden wij precies een week eerder onze Inloopdag Wonen. Zaterdag 21 maart, van 11.00 - 16.00 uur in onze drie kantoren. Energievriendelijk wonen Natuurlijk kunt u 21 maart terecht voor al uw financiële woonvragen. Onze Fi nancieel Adviseurs informeren u graag. Daarnaast geven we extra aandacht aan het onderwerp energievriendelijk wonen. Dus kom ook langs als u niet op zoek bent naar een nieuwe woning, maar nieuwsgierig bent naar mogelijk heden om uw huis energievriendelij ker en comfortabeler te maken. Samenwerking met lokale energie organisaties Op de Inloopdag Wonen werken we samen met lokale organisaties. In Cas- tricum met CALorie (www.calorieener- gie.nl), in Bergen met Bergen Energie (www.bergenenergie.nl) en in Heiloo met Heiloo Energie (www.heilooener- gie.nl). Nieuwsgierig naar wat zij doen? Kijk op de websites. Zij zijn erbij op onze kantoren. Hierover informe ren wij u nog nader, o.a. via deze krant. Rabobank Hypotheekdossier We nemen u ook graag mee in het Rabobank Hypotheekdossier. De on line tool om zelf, in een beveiligde omgeving, inzicht te hebben in uw Rabobank hypotheek. Denk aan een hypotheekberekening, het aanvragen van een adviesgesprek en de voorbe reiding daarvan. Met het Rabobank Hypotheekdossier kunt u veel zelf doen, waardoor u een lager bedrag aan advieskosten betaalt. Tip: Neem vast een kijkje op www. rabobank.nl, onder het blauwe kopje "Hypotheken". De campagne "Een aandeel in elkaar begon met landelijke uitingen. Inmid dels hebben we daar lokale verhalen aan toegevoegd. Begin februari ston den de projecten van Zuivels, Noord Holland Verbindt en Oxygen Segways ir de bushokjes en op de stations. Dez< en andere 'aandeel-in-elkaar verhalen vindt u op www.raboversterkt.nl zoek daar naar Noord-Kennemerland We zijn benieuwd wat u hier van vindt 18 februari 28 februari 3 maart 5 maart 9 - 13 maart 21 maart Coöperatiedag. Leden en bankmedewerkers zetten de schouders eronder bij www.stichtingsantiago.nl in Egmond aan Zee. Een initiatief dat steun verdient! Leden ontvangen de voorjaarseditie van Ledenmagazine Dichterbij. Ook lid worden? Ga naar www.rabobank.nl/nkl. Bijeenkomsten jongerenraad en ledenraad (introductie nieuwe ledenraadsleden), beide in ons kantoor in Castricum. Aftrap van www.raboazvoetbaltoer.nl. Bij diverse basisscholen in ons werkgebied met medewerking van de spelers van AZ. Week van het geld. Wij doen mee aan 'Bank voor de klas, een educatief spel bij basisscholen en onze jongerenraad gaat 'on tour'. Zie www.weekvanhetgeld.nl. Inloopdag Wonen op onze drie kantoren. Voor al uw (financiële) woonvragen. Thema: energievriendelijk wonen, met Heiloo Energie, Bergen Energie en CALorie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 2