Hei oocontact PieterDekker Geen krant ontvangen? 6 Meer informatie? Bel! Bouwen en wonen Mededelingen Ben jij. op zoek naar een uitdagende baan? Enthousiaste allround medewerker 40 uur per week Functie-eisen: MBO-werk- en denkniveau; Wij bieden: HEILOO Een goed verzorgde uitvaart hoeft niet duur te zijn "Forï- ne Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) ze Iedere uitvaart o p maat Ongeacht waar u verzekerd of lid bent! Thuisopbaring of in een uitvaartcentrum naar keuze Mogelijkheid tot een kosteloze voorbespreking Transparant ER IS AL EEN UITVAART VANAF 3.180r- UITKIJKPOST 18 FEBRUARI 2015 Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer 072 535 66 66 van maandag tot en met donderdag nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo tussen 8.00 en 16.30 uur en op vrijdag tussen 8.00 en 16.00 uur. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Kennemerstraatweg 538, zaaknum mer 14 10877, bouwen tuinhuis, ontvangen: 12 februari 2015 - Laan van Frans 8, zaaknummer 15 01250, vergroten woning (verlengen kap), ontvangen: 5 februari 2015 - De Omloop tussen nr. 15 en 22, zaaknummer 15 01265, aanleggen tijdelijke uitweg t.b.v. nieuwbouw Nieuw Varne, ontvangen: 6 februari 2015 - Schuine Hondsbosschelaan 1, zaaknummer 15 01192, aanleggen uitweg, ontvangen: 6 februari 2015 - Tulpencroftlaan 44, zaaknummer 15 01261, vergroten woning (erker), ontvangen: 9 februari 2015 Voorontwerp bestemmingsplan Zuiderloo ter inzage Vanaf 19 februari tot en met 1 april is het mogelijk om te reageren op het voorontwerp bestemmingsplan van Zuiderloo. Op 16 maart, 18.30-20.30 uur is er een inloopavond in het gemeentehuis waar u vragen kunt stellen en toelichting kunt krijgen. Met dit nieuwe plan voorziet de gemeente in een actualisatie van het huidige bijna tien jaar oude bestem mingsplan Zuiderloo uit 2005. Evenals het nog geldende bestemmingsplan beoogt het voorontwerp bestemmings plan de voortzetting van een reeds ingezette gebiedsontwikkeling mogelijk te maken op deze woningbouwlocatie. De gemeente legt met dit bestem mingsplan dan ook opnieuw vast welke functies er in het gebied mogelijk zijn en onder welke voorwaarden. Bestemming De bestaande woningen behouden de bestemming, die op dit moment op de woning zit. Voor de te ontwikkelen woongebieden zijn de bestemmingen 'woongebied' en 'woongebied uit te werken' opgenomen. Voor laatstge noemde bestemming houdt dat in dat later nog uitwerkingsplannen voor die woongebieden worden gemaakt omdat daar nu nog geen plannen voor. In het voorontwerp bestemmingsplan kunt u zien om welke gebieden dit gaat. Ontwikkelingen Zuiderloo Het plangebied Zuiderloo heeft betrekking op het gebied dat glo baal ligt tussen de Zevenhuizerlaan, Westerweg, Kennemerstraatweg en de Vennewatersweg. In dat gebied komen ongeveer 550 nieuwe woningen variërend van rijtjeshuizen tot luxe villa's. De eerste woningen in Zuiderloo zijn al opgeleverd. De bedoeling is dat alle woningen er in 2025 staan. In Zuiderloo gaat de gemeente uit van dorpse stedenbouw. Niet het bouwen van kwantiteit aan woningen in grote bouwstromen staat centraal, maar juist een geleidelijke dorpse groei. Zuiderloo moet zich gaan ontwikkelen tot woonbuurtjes die vanzelfsprekend op de Heilooër strandwal zijn gegroeid. Bestaande onderdelen van het land schap, zoals greppels, houtwallen, meidoornhagen en bosjes blijven zoveel mogelijk behouden. Procedure Het college beoordeelt de reacties naar aanleiding van de terinzagelegging van het voorontwerp en voor zover mogelijk betrekken burgemeester en wethouders deze bij de verdere plan vorming. Daarna volgt het ontwerp- bestemmingsplan, dat ook zes weken ter inzage komt te liggen tezamen met een ontwerp-exploitatieplan voor het plangebied Zuiderloo. De gemeente raad neemt de uiteindelijke beslissing door het ontwerpbestemmingsplan al dan niet gewijzigd vast te stellen. Tegelijkertijd wordt dan een besluit genomen over de vaststelling van het exploitatieplan. Inspraak Vanaf donderdag 19 februari ligt het voorontwerpbestemmingsplan Zuiderloo zes weken ter inzage bij: - de informatiebalie in het gemeente huis; - de bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, gedurende de openingstijden; Tot en met woensdag 1 april 2015 kunnen inspraakreacties worden inge diend bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Inzien op internet U kunt het voorontwerpbestemmings plan Zuiderloo ook raadplegen op de gemeentelijke website www.heiloo.nl/ buurt' bij 'ruimtelijke ordening' onder 'bestemmingsplannen'. Ook is het voorontwerp in te zien op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl (NL. IMRO.0399.bpZuiderloo-0201). Inloopavond Op maandag 16 maart is er een inloopavond over het voorontwerp. Op deze avond is er gelegenheid om op informele wijze kennis te nemen van het plan. Ook zijn er medewerkers van de gemeente aanwezig om vragen te beantwoorden. Deze inloopavond vindt plaats tussen 18.30 en 20.30 uur in de kantine van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. Start aanleg ecologische zone Boekelermeer Heiloo Half februari start de gemeente met de aanleg van de ecologische zone in het westelijk deel van de Boekelermeer Heiloo. Deze aanleg wordt uitgevoerd vooruitlopend op de bouwrijp werk zaamheden voor onder andere de ves tiging van Kaptein. Inrichting De aanleg van de westelijk ecologische zone sluit aan bij de groene infrastruc tuur die reeds bestaat in de gehele Boekelermeer. Deze groene infrastruc tuur zorgt voor een goede balans tussen bebouwing en de natuur. In de zone treft de gemeente onder andere voorzieningen voor de rietorchis en zij legt poelen aan voor de rugstreeppad. Ook wordt er een speciale wand van zand aangelegd voor de oeverzwaluw. Deze wand gebruiken de zwaluwen om hun nest in te bouwen. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het voorontwerpbestemmingsplan of de procedure kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46. Bijzondere soorten Ieder jaar vindt inventarisatie van de aanwezige beschermde plant- en diersoorten in de hele Boekelermeer plaats. In de ecologische zones groeien veel grassen en kruiden, waaronder honderden rietorchissen. Rugstreeppadden planten zich voort in de poelen en in de sloten leven veel vissen, zoals bittervoorn en kleine modderkruiper. Er leven ook allerlei vlinders en insecten. Wandelen Het terrein is buiten het broedseizoen toegankelijk voor wandelaars. Het gebied is voor voetgangers bereikbaar vanaf de Ringsloot en de Kanaalweg. Vanaf het dijkje langs de Ringsloot is de ecologische zone goed te overzien. Twee overstapplekken maken het mogelijk om door het gebied te struinen. www.heiloo.nl B2B verkoopervaring is een pre; Enige mate van technisch (elektronisch) inzicht; Representatief, nauwkeurig en klantvriendelijk; Een zelfstandige functie, waarvoor je een groot verantwoordelijkheidsgevoel nodig hebt. Je kunt rekenen op een afwisselende baan, een informele sfeer, en een goed salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Flexibel en dienstverlenend met goede communicatieve eigenschappen; Zelfstandig kunnen werken; In bezit van een rijbewijs; Woonachtig in omgeving Alkmaar/Heiloo. UITVAARTVERZORGING Kennu in, hfffu. Voor meer info: www.uitvaartdekker.nl Lijkt het je wat om het klantenbestand van Fortune regio Alkmaar verder uit te bouwen? Gaat jouw bloed sneller stromen van de combinatie commercie en techniek? Dan zijn wij op zoek naar jou! Want dankzij jou komen onze klanten nooit zonder koffie te zitten. Dagelijks rijd je met een Fortune bestelbus rond voor leveringen en het verlenen van service en onderhoud aan koffieautomaten. Fortune regio Alkmaar maakt deel uit van een grote franchiseformule gespecialiseerd in koffie en automaten voor bedrijven en organisaties. Herken jij je in het omschreven profiel? Reageer dan snel! Stuur je reactie naar Fortune regio Alkmaar via: alkmaar@fortune.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. A. Nobel op telefoonnummer (06) 304 78 721 of kijk op www.fortune.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgestetd. 9 uit - - en nacht) Vraag gratis uw laatste wensenmap aan

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 6