Regio De 'Lute geeft gas dagen' Blije gezichten en uitwisseling van kennis KOfÜl Informatieavond Bloemendagen Wethouder komt buurten in Kurkenhof Alle letters onder de knie Enthousiaste allround medewerker 13 ■Fori INGEZONDEN MEDEDELING KORTOM Slachtoffer internet fraude Klaverjasdrive in Akersloot Limmense genomineerd Ben jij op zoek naar een uitdagende baan? 40 uur per week Functie-eisen: MBO werk- en denkniveau; B2B verkoopervaring is een pré; Enige mate van technisch (elektronisch) inzicht; Flexibel en dienstverlenend met goede communicatieve eigenschappen; Zelfstandig kunnen werken; In bezit van een rijbewijs; Representatief, nauwkeurig Woonachtig in omgeving en klantvriendelijk; Alkmaar/Heiloo. Wij bieden: Een zelfstandige functie, waarvoor je een groot verantwoordelijkheidsgevoel nodig hebt. Je kunt rekenen op een afwisselende baan, een informele sfeer, en een goed salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Herken jij je in het omschreven profiel? Reageer dan snel! UITKIJKPOST 25 FEBRUARI 2015 LIMMEN - Tijdens de 'Lute geeft gas dagen' op 26, 27 en 28 februari aan staande gaat Slaapkenner Lute met de bezem door het gehele assortiment. De uitgelezen kans om diverse producten van goede kwaliteit te kunnen kopen voor een heel klein prijsje. Er zijn op deze drie dagen vele mooie aan biedingen. Wat te denken van een kwaliteitsbadjas van Vandyck of een pret tig kussen voor maar 25,-? Prachtige overtrekken en hoeslakens vanaf 15,- en slaapsystemen met 50% korting? Ook de Tempur kussens en matrassen zijn met 50% korting. Kortom: veel kwaliteit voor weinig geld! Slaapkenner Lute heeft een ruim assortiment waar tijdens deze dagen goed kennis mee gemaakt kan worden. Van handdoeken tot matrassen, van gordijnen tot garderobekasten, het team van Slaapkenner Lute heeft de expertise in huis om elke klant van dienst te kunnen zijn. Kijk voor meer informatie naar de advertentie verderop in deze krant of kijk op: www.slaapkennerlute.nl. REGIO - ,,Minder sterke schouders inspireren sterke schouders om dienst baar te zijn." Aldus manager Bedrijven Robbert de Lange van Rabobank Noord-Kennemerland aan het einde van de jaarlijkse coöperatiedag van de bank. Lunchroom Santiago in Egmond aan Zee was het stralende mid delpunt. Vertegenwoordigers van de Raphaelstichting en de Noorderhoeve uit Schoorl, GGZ NHN uit Heiloo, De Oude Keuken uit Castricum en de Klompenhoeve en Santiago uit Egmond gingen hier in gesprek met de Rabobank over de actualiteit en complexiteit in de zorg. Kernvraag was: hoe maak je van een klassieke zorginstelling een sociale onderneming? Sociaal ondernemerschap staat landelijk hoog op de agenda en er werden veel erva ringen uitgewisseld, onder andere over de inzet van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt in de horeca. Daarnaast werden zowel de minder ster ke schouders van Santiago als bewoners van de Prins Hendrikstichting ver wend: met een uurtje bowlen of met een wandeling met aansluitend koffie en appelgebak. Het was een dag die veel blije gezichten opleverde! LIMMEN - Op donderdagavond 5 maart, aanvang 20.00 uur, wordt in café bar de Lantaarn te Limmen de j aarlijkse informatieavond over de Limmer Bloemendagen gehouden. Iedereen die de bloemendagen een warm hart toedraagt is welkom. Uit de door de werkgroep gehouden enquête is gebleken dat er veel mensen zijn die graag een werkstuk willen maken, maar vaak niet goed weten hoe- en waar ze moeten beginnen. Voor geïn teresseerden geeft de werkgroep 'wer ving' samen met een aantal zeer erva ren mozaïekenbouwers uitleg over het ontwerpen en maken van een moza- iek of beun. En hoe de stichting hierbij kan ondersteunen; zoals het (gratis) ter beschikking stellen van hyacinten- bloemen. En er wordt nader ingegaan op alle feestelijke activiteiten en de workshop 'mozaïek bouwen' die eind maart start om de nieuwe prikploe- gen op weg te helpen. Voor de nieuwe ploegen zijn bovendien mentoren aan wezig voor persoonlijke begeleiding. Aanmelden (via de mail of website) als deelnemer kan nog, ook mensen van buiten Limmen. Verder worden twee films van de Limmer cineasten Kees Bos en Cees Hooijboer vertoond en de winnaar van de 'iPad' bekendge maakt. De stichting hoopt op zoveel mogelijk werkstukken in het dorp; de bloemendagen als traditie en een feest voor de hele regio. LIMMEN- Wethouder Esther Hollenberg (wijkwethouder van de kern Limmen) komt aan staande vrijdag, tijdens het kur ken sorteren in De Kurkenhof, langs voor een werkbezoek aan Stichting Limmen Ludiek. Wellicht zal zij ook een kurkje mee sorteren en wegdrukken, wan neer er ook kurkendrukploegen die avond aan het werk zijn. Tijdens haar werkbezoek aan het vernieuwde bestuur van de Stichting Bloem dagen begin van deze maand kwam wethou der Hollenberg naast mozaïeken met hyacinten ook in aanraking met het mozaïeken met kurken. Kurkendrukploeg De Ranzige Bok was toen namelijk bezig om Neelie Kroes met kurken te maken. Neelie Kroes gaat ook een belangrijk onderdeel uitmaken van het wereld record kurken mozaïek van Limmen Ludiek 2 tot en met 7 juni in het park aan de Vuurbaak. Toen Limmen Ludiek hoorde van haar enthousiasme over het kur- kenproject werd daags erna een uitnodiging naar haar gestuurd om een keer bij het kurken sorteren te komen kijken. Esther Hollenberg: ,,Ik maak graag van de uitnodiging gebruik, hartstikke leuk en ik kijk er naar uit!" Vrijdagavond 27 febru ari vanaf 19.00 zullen de poorten van De Kurkenhof weer wagen wijd open staan voor het kurken sorteren. Limmen Ludiek heeft nog steeds alle hulp hard nodig. www.limmenludiek.nl Limmen - Alle kinderen uit groep 3B van basisschool St. Maarten ontvingen vorige week donderdag hun letterdiploma. Al vanaf de eerste schooldag zijn de kinderen aan het oefenen om alle letters onder de knie te krijgen. Er is heel hard gewerkt. Juf Mascha en juf Mieke zijn dan ook heel trots op hun kanjers! Kortom de hoogste advertentie tijd voor het letterfeest met aller lei spelletjes; letterbingo, letterboef, woordjes maken met chips friet jes en nog veel meer. De middag eindigde met het officiële moment waarop de letterdiploma's onder luid applaus en gejuich werden uitgereikt. Alle kinderen genieten nu van een welverdiende vakantie waarin zij ongetwijfeld ook lekker zullen gaan lezen! LIMMEN - Een inwoner van Limmen is afgelopen week slacht offer geweest van internetfraude waarbij 19.000 euro van zijn reke ning is gehaald. De bewoner kreeg een mail die identiek leek op die van de Rabobank. Hier werd aan gegeven dat hij een extra bevei ligde pas kon aanvragen en moest daarvoor bepaalde handelingen doen op zijn computer. Mocht u dit soort mails krijgen wat lijkt afkomstig te zijn van uw bank. Neem eerst contact op met uw bank of het daadwerkelijk klopt. AKERSLOOT - Het klaverjas- seizoen in café de Vriendschap in Akersloot is ondertussen in volle gang en zaterdag 28 februari zal weer een grote drive worden gehouden. Deze drives zijn altijd op zaterdagavond en iedereen is welkom. De aanvangstijd is 20.00 uur, opgeven via tel. 0251-312866. Er zijn schitterende prijzen te win nen, zoals Senseo koffiezet appa ratuur weerstations, pannensets, fruitmanden, paling enzovoort. Naast de drive vindt er ook altijd een super verloting plaats met dezelfde prachtige prijzen. Café de Vriendschap zit aan de Kerklaan 18 in Akersloot. LIMMEN De Limmense Michelle Tran (35) heeft na haar opleiding tot Makeup Artist de masterclas- ses gevolgd. Deze week heeft zij gehoord dat is genomineerd voor de Make-up Awards 2015, de meest toonaangevende en presti gieuze wedstrijd voor visagisten. Deelnemende visagisten uit bin nen- en buitenland sturen een foto van hun creatie op. De veertien beste creaties worden genomi neerd. Vijf Battle genomineerden maken op zaterdag 7 maart hun ingezonden creatie live op het podium van de Make-up Awards, tijdens de Beauty Trade Special in de Jaarbeurs te Utrecht. De win naar van de Battle gaat door naar de finale van de Make-up Awards op zondag 8 maart, eveneens in de Jaarbeurs. Daar strijden de tien finalisten om de felbegeerde award, en de winnaar gaat door naar de internationale wedstrijd om Nederland te vertegenwoordi gen. U kunt Michelle steunen door haar werk te bekijken op www. makeupawards2015.nl/genomi- neerden en als u haar werk waar deert op haar te stemmen voor de publieksprijs. Lijkt het je wat om het klantenbestand van Fortune regio Alkmaar verder uit te bouwen? Gaat jouw bloed sneller stromen van de combinatie commercie en techniek? Dan zijn wij op zoek naar jou! Want dankzij jou komen onze klanten nooit zonder koffie te zitten. Dagelijks rijd je met een Fortune bestelbus rond voor leveringen en het verlenen van service en onderhoud aan koffieautomaten. Fortune regio Alkmaar maakt deel uit van een grote franchiseformule gespecialiseerd in koffie en automaten voor bedrijven en organisaties. Stuur je reactie naar Fortune regio Alkmaar via: alkmaar@fortune.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. A. Nobel op telefoonnummer (06) 304 78 721 of kijk op www.fortune.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld lk koffie- Wethouder Esther Hollenberg drukt een kurk in Neelie Kroes. Aangeleverde foto Kinderen uit groep 3B van basisschool St. Maarten ontvingen vori ge week donderdag hun letterdiploma. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 13