Jeugdboardingtoernooi in de Watertoren Gerard Nijboer traint Clusiusdocenten Onzeker spel nekt Flashing Heiloo Open tafeltennistoernooi Limmen-Heiloo 15 HZV speelt alle schroom van zich af Sterke plaatsingswedstrijd GTH Henk Louwe wint nipt INGEZONDEN MEDEDELING TERVOORT EGMOND KORTOM Naamsvermelding foto UITKIJKPOST 25 FEBRUARI 2015 Zeevogels F1 tegen Limmen F1 tijdens het boardingtoernooi vorig jaar. Aangeleverde foto ZAALVOETBAL HEILOO - De herhaling van zet ten qua voorbereiding en het hameren op spelen in de hechte organisatie werpen dus wel dege lijk zijn vruchten af. Vooraf was het buigen en/of barsten voor de jeugdige brigade van coach Klamer. Winst in een thuiswedstrijd en de onderste twee teams zo goed als onder je laten was de insteek van vrijdagavond. Sporthal het Vennewater zat (wederom) tot de nok aan toe gevuld. Het tactisch sterk spelend HZV rondde de aan vallen prima af tot wel aan 4-0 toe, TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Zaterdag was de eer ste plaatsingswedstrijd trampo linespringen, met elf GTH sprin gers. Bij de jongste meisjes van de groep werden mooie oefeningen gespron gen, zoals door Elise en Feliene. In de categorie jeugd kwamen maar liefst zeven GTH springers in actie, er werd goed gestart met verplicht. Daarna volgde de eerste keuzeoefe ning die Jena en Mila keurig spron gen. Bij de tweede keuzeoefening sprong Julie deze oefening netjes uit. Ook Celine en Brechtje lieten MOUNTAINBIKE AKERSLOOT - Alkmaarder Henk Louwe heeft donder dagavond op sportcomplex de Cloppenburgh in Akersloot een nipte zege behaald in de twee de rit in een nieuwe reeks van tien wedstrijden om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbike cup. Na een aanvankelijk speels kat en muisspel tussen de deelnemers HEILOO - Ben Haeck is de fotograaf van de foto bij het interview met Jisse Waasdorp in de Uitkijkpost van 4 februari. (BenHaeckHockeyfotografie.nl) tevens de ruststand. De tegenstan der, de nummer 5 van de competi tie, moest iets doen. Dat antwoord was snel gegeven, want na enkele minuten was de stand 4-2. De mooi ste aanval van de avond gaf Sven de Zeeuw opnieuw de gelegenheid om orde op zaken te stellen 5-2. Wederom Ruben Bugter na opnieuw vloeiend combinatiespel maakte de 6-2. HZV bleef goed staan en AC Kingdom spartelde nog wat tegen, waarop aanvoerder Sven de Zeeuw de eindstand op het scorebord liet noteren; 7-2. Een prima resultaat en met nog vier wedstrijden voor de boeg doet HZV weer helemaal mee in deze spannende competitie. prachtige oefeningen zien. Als laat ste sprongen junior Raquel en senior Yara de wedstrijd, beiden sprongen goed. In het eindklassement kreeg Silke brons, Elise zilver en goud was er voor Milenka, Raquel en Yara. Verder werd er ook synchroon gesprongen. Pupillen Feliene en Elise hadden met vier punten verschil gewonnen. Bij de jeugd was het span nend, Jena en Julie misten net het podium, Celine en Brechtje werden tweede en Silke en Milenka eerste. De laatste categorie waar een GTH koppel in actie kwam waren de seni oren Mila en Yara, zij behaalden ruim met vijf punten verschil ook goud. vond Henk Louwe het na tien minuten tijd om de zaken serieus aan te pakken, plaatste een dema- rage en ging alleen aan de haal. Henk Jan Verdonk uit Egmond aan de Hoef wilde reageren, maar was een fractie te laat. Door de late reactie moest Verdonk het gat naar Louwe zien dicht te rijden. Dit leek in eerste instantie snel te gaan luk ken, maar er kwam meer bij kijken om de sterke Louwe tot de orde te kunnen gaan roepen. De rest van het veld had weinig in de melk te brokkelen. Toen de voorsprong van Henk Louwe schijnbaar niet meer te overbruggen was, haalde Verdonk alles nog even uit de kast. En met nog drie ronden te gaan, zag het er naar uit dat Verdonk nog bij Louwe zou komen. Maar Louwe zag toch nog kans de dreiging van Verdonk te elimineren en knap, maar krap de winst voor Verdonk te pakken. ZAALVOETBAL EGMOND - Zaalvoetbalvereni ging White Stones houdt komende voorjaarsvakantie, op donderdag 26 en vrijdag 27 februari, voor de zesde keer een groot boarding zaalvoet baltoernooi voor de jeugd van veldvoetbalverenigingen uit de regio. De zaalvoetbalvereniging, waar van het eerste team uitkomt in landelijke eerste divisie, hecht aan een goede relatie met de veld- voetbalverenigingen uit de regio. Organisator Jacco Walta: ,,Naar onze mening worden jeugdspelers betere voetballers als ze ook in de zaal actief zijn. Gelukkig denken veel veldvoetbal verenigingen daar ook zo over." Naast Zeevogels en Egmondia zullen onder andere HSV, AFC'34, Limmen, Koedijk, Vrone, Reiger Boys, SVW'27, Vios en Kolping Boys hun beste spelers afvaardigen. Het toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door een aantal hoofdsponsoren van WS. In de Watertoren in Egmond aan BASKETBAL HEILOO - Het Parkmobile JU20 van Flashing Heiloo heeft in de Utrechtse Galgenwaard niet kunnen stunten tegen het kop loper UBALL. Alleen in de beginfase was er sprake van evenwicht, maar al snel liet UBALL zien een waardige num mer één te zijn. De wedstrijd ein digde bij 89-43. Flashing startte niet scherp en keek al snel tegen een 10-0 achterstand aan. Coach Paul Aris moest al snel naar een time out om zijn team op het juiste spoor te krijgen. Het lukte. Met name de boomlange Max van Rixel bleek TAFELTENNIS LIMMEN - Afgelopen vrijdag was het jaarlijkse tafeltennis kampioenschap, gehouden in de sporthal aan de Hogeweg 61 in Limmen. Doel van het toernooi was om de jeugd uit Limmen en Heiloo op een sportieve wijze kennis te laten maken met de sport tafeltennis. Het evenement was georganiseerd door tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo. De jeugd mocht vrij deel nemen aan het toernooi en mate rialen waren aanwezig in de zaal. Aan het toernooi namen circa 35 deelnemers deel. Om te zorgen dat alle deelnemers aan genoeg leuke wedstrijden konden deelnemen, was iedereen in de diverse poules ingedeeld op leeftijd Bij winst in de poule kon er gestreden worden in de halve finales om de prijzen. De jongste leeftijdscategorie was voor basisschoolleerlingen uit groep 5 en 6. Met tal van spannende wed strijden; de bonus was een mooie finale tussen Koen Kloosterman en Senne Schoeber. Senne werd eerste en Koen behaalde de tweede plaats. Ook de strijd om de derde plaats was spannend, Job Stolte behaalde de vierde plaats en Christian Endel wist de derde plaats te behalen. De tweede categorie bestond uit deelnemers uit groep 7 en groep 8. De poules waren qua deelnemers Zee spelen op donderdag 26 en vrij dag 27 februari de D, E en F pupil len. Per leeftijdscategorie werken de teams eerst poulewedstrijden af waarna met verschillende finales een uiteindelijke winnaar bepaald een plaag voor de Utrechtse defen sie. Hij scoorde drie keer op rij. UBALL leek van slag. Met slordig spel en veel misverstanden gaven zij Flashing eigenlijk alle gelegen heid om bij te blijven. Helaas kon den de Heiloënaren niet echt profi teren. Gehaast en onzeker spelend werden de vele kansen langszij te komen onbenut gelaten. Het eer ste kwart werd dan ook afgesloten bij een stand van 15-12. Ook in het eerste deel van het tweede kwart ging de strijd gelijk op. Bij 21-18 in de vijfde minuut ging het echter mis. UBALL bleek over haar dode punt heen en Flashing bleef onzeker spelen. Binnen vijf minuten was de goed bezet en er werden leuke rally's gespeeld. Een groot aantal games werd gespeeld met verlenin gen met als uitschieter een game uitslag van 22-20 (normaal eindigt en game wanneer een van de spe lers 11 punten heeft gescoord). De eerste plaats werd behaald door Ward Beentjes. De tweede en derde plaats werden respectievelijk behaald door Jelle en Mats Spit. De laatste categorie bestond uit de oudere deelnemers (vanaf de brugklas). In twee poules eindigden wordt. Op 26 februari openen van 10.30 tot 15.30 uur de F-pupillen gevolgd door de E-pupillen (15.30 tot 20.30 uur). Vrijdag van 11.30 tot 16.30 uur kunt u de D-pupillen bewonderen. wedstrijd gespeeld en werd de rust bereikt bij 45-22. In het derde (68 35) en vierde kwart werd duidelijk dat het Utrechtse team drie maten te groot was. Met scherp schietend, splijtende dribbels en vele steals werd Flashing uiteindelijk kansloos gelaten. De eindstand werd bepaald op 89-43. Scores: Jeroen Aris 6-11 (17), Max van Rixel 10-2 (12), Jeffrey Klerk 2-2 (4), Stan Kestein en Robbert de Ruiter beiden 2-1 (3), Max Knegt en Job Velsenboer beiden 2-0 (2). Komende zaterdag speelt JU20 uit tegen de Hoppers in Hoorn. Aanvang 13.00 uur in sport hal Vredehof. drie personen op gelijke hoogte; een beslissende game moest de door slag geven. De lokale topfavoriet Sanne Briefjes werd uiteindelijk de winnares van het toernooi. Ze is daarmee een van de jongste kam pioen van de afgelopen tien jaar. Jeremy Geels werd de tweede en Okke Bos derde. Winnares Sanne Briefjes kon zondag haar goede vorm voortzetten op het Nationale B-ranglijsttoernooi waar ze de kwartfinale bereikte bij de meisjes kadetten. REGIO - Maandag 16 februari was oud-marathonkampioen Gerard Nijboer aanwezig op het Clusius College Castricum. Hij was daar om de docenten van het Clusius College te trainen om zijn project Irun2Bfit zo goed mogelijk aan de leerlingen aan te bieden. Gerard Nijboer is een oud topsporter die zich met zijn stichting richt op de gezondheid van 12 tot 15 jarigen. Hij hoopt dat velen van hen tijdens en na het project gaan nadenken over hun 'lijfstijl'. Het Clusius College Castricum hoopt door deelname aan het project Irun2Bfit de lijfstijl van de leerlingen op een positieve manier te beïnvloeden. Alle prijswinnaars van het Open Limmen-Heiloo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 15