Harsveld l Uitvaartverzorging Duin 4 W Yarden Uitvaartzorg Op Westerveld is alles mogelijk Verzekeringen 'uw eyeopener in verzekeringen' MonuUa u Toebes ii i' Bij Monuta Toebes krijgt u alle ruimte voor uw wensen Wij zijnervooru. Voor,tijden s e n n a .ui Uitvaart iptcuzl OTSMSSpI HEILOO - Vanaf februari is Harsveld Verzekeringen gevestigd in het monumentale pand aan de Kennemerstraatweg 382 te Heiloo. Aron Harsveld van Harsveld Verzekeringen is uw persoonlijke adviseur voor alle particu liere- en zakelijke verzekeringen. Volledige onafhankelijkheid en keuze tussen veel verschillende aanbieders maken het verschil voor u. „Omdat wij voor nagenoeg alle ver zekeraars in Nederland bemiddelen, kunnen wij u een breed scala aan mogelijkheden bieden. Uiteraard bekijken wij ook graag uw uitvaartverzekering!" Het is zeker de moeite waard om uw lo pende uitvaartverzekering eens goed onder de loep te laten nemen. Vele verzekeraars hebben de premies verlaagd, omdat er geen provisie meer mag worden berekend. Een frisse blik werpen op uw huidige verzekeringspakket kan u vaak veel geld besparen. Laat daarom uw verzekeringen bekijken door Aron Harsveld en kijk wat het u oplevert! Neem contact op met Aron, tel. 072- 5825660 of kijk op www.harsveldverzekeringen.nl voor meer informatie. Monuta Toebes Uitvaartverzorging Alkmaar en omstreken 24-uur per dag bereikbaar op 072-520 15 30 Ookals u niet of elders verzekerd bent. Lees reacties van nabestaanden op www.monutatoebes.nl De steun bij iedere uitvaart. REGIO - Aan de muur in het kantoor van Uitvaartverzorging Duin in Alkmaar hangt een prachtige zwart-wit foto van een uitvaart die plaatsvond aan het begin van de vorige eeuw. De zwarte rouwkoets rijdt door de stad; veel mensen staan stil om te kijken. Tim Duin, eigenaar, geeft aan dat het destijds gebruikelijk was dat iedereen let terlijk even stil stond bij een overlijden. „Stilstaan is respect tonen bij het afscheid van een persoon, die zijn of haar leven heeft geleefd." Als een familie het vertrouwen aan Uitvaartverzorging Duin schenkt en de laatste zorg en het afscheid van een dier bare naaste overdraagt, is Tim dankbaar. Samen met zijn team uitvaartverzorgers luistert hij goed naar de wensen van de nabestaanden. De mogelijkheden zijn onbeperkt en voor elk budget. Uitvaartverzorging Duin is een echt familie bedrijf. Opa Duin nam twee ondernemingen over, waaruit Uitvaartverzorging Duin ont stond. Zoon Jan Duin (de tweede generatie) nam het bedrijf over van zijn vader en sinds 2006 heeft Tim Duin (de derde generatie) het roer overgenomen van vader Jan, die nog altijd een adviserende functie in de onderneming vervult. Er wordt altijd getracht dat de uitvaart verzorger, die in samenspraak met de nabestaanden de uitvaart heeft geregeld, de contactpersoon is in de tussenliggende tijd en de uitvaart zelf begeleidt. Uitvaart verzorging Duin telt drie gediplomeerde uitvaartverzorgers en is 24 uur per dag en zeven dagen per week bereikbaar. Met de grootste zorgvuldigheid doen zij hun ui terste best om een uitvaart geheel naar de wensen van de nabestaanden te verzorgen. Zodat mensen kunnen terugkijken op een waardig en mooi afscheid van hun dierbare. Voor meer informatie zie www.uitvaartverzorgingduin.nl ALKMAAR - „Gedrevenheid, passie voor het vak en bijzondere betrokkenheid. Dat zijn woorden die voor ons als uitvaartverzorger bij Yarden enorm belangrijk zijn. Wij verdiepen ons in het leven van de over ledene. We bieden meer dan het dagelijkse contact. Wij zijn met u samen rondom het afscheid! Soms heb je een vraag en is daar ruimte voor, dat bedoelen wij met persoon lijke aandacht en persoonlijke begeleiding... een afscheid is persoonlijk.uniek.24 uur per dag. Wij denken in mogelijkheden. En als we dan horen van ee nfamiliedathet gevoelisontstaan datdeuitvaartwas,zoals de overledenedatveer ogen he eft gehad, dan ervaret wijvoiao ouiei^nonswerk. en krijgen wijenhrgiedm wear etn eolgenh afscheid te mogen regel eavnabitheotart! Wij zijn er voor u." Yarden Uitvaartzorg, Uitvaartcentrum Alk maar, Overkrocht 20, 1815 KX Alkmaar, tel. 088 - 9273570. Vraagt u voor Heiloo en omstreken naar Joop Theo Ploeg-Zwaanswijk of Jolanda de Boer. DRIEHUIS - „Vanwege het monumentale karakter van Westerveld, wordt weieens gedacht dat de mogelijkheden voor begraven beperkt zijn. Het tegendeel is waar. Ook op het gebied van begraven is alles mogelijk. Alleen niet overal. "Aan het woord is Carla Bosua, directeur van Begraafplaats Crematorium Westerveld in Driehuis. Als wij weten wat iemand graag wil, doen wij alles om daaraan tegemoet te komen." Bosua vervolgt: „Ons gedenkpark biedt verschillende soorten graven die voor een bepaalde tijd gehuurd of gekocht kunnen worden. Veel mensen weten bijvoorbeeld niet dat ook familiegraven met eeuwige grafrust mogelijk zijn, en dat families bij leven al een plek kunnen bepalen. Er is zo'n diversiteit in het gedenkpark dat er altijd wel een plekje is dat aanspreekt. En ook voor een monument geldt dat per soonlijke wensen leidend zijn. Een traditioneel gedenkteken van steen kan, maar ook gedenktekens van moderne materialen als glas en keramiek zijn tegenwoordig mogelijk. Wij adviseren u graag over de mogelijkheden." Begraafplaats Crematorium Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6 in Driehuis, tel. 0255-514843, www.bc-westerveld.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 7