Gratis compost contact 11 HEILOO GEMEENTE Initiatief Huisvuilcentrale Openingstijden Bezwaar maken Mededelingen Evenementen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 11 MAART 2015 Op de landelijke Compostdagen: donderdag 19, vrijdag 20 en zaterdagochtend 21 maart kunt u bij de Afvalbrengplaats aan het Rosendaal uw aanhangwagen of zakken weer gratis vullen met compost. Natuurlijk hopen wij dat het net als vorig jaar weer een drukte van belang wordt. U bent op donderdag en vrijdag van harte welkom tussen 8.00 uur en 15.30 uur. Op zaterdag 21 maart tussen 9.15 uur en 12.45 uur. Kom op tijd, want op is op. Neem zelf een schep en zak(ken) mee. Komt u met de aanhangwagen, denk dan aan de bandenspanning en een afdekzeil. Tractoren en vrachtwagens staan wij niet toe. Medewerkers kunnen vragen naar uw legitimatie, waaruit blijkt dat u inwoner van Heiloo bent. GFT-afval scheiden loont De gratis compost heeft een hoge kwaliteit en komt uit de composteringsinstallaties van de HVC. In deze installaties wordt niet alleen compost gemaakt. Bij dit proces wordt ook biogas gevormd. Dit biogas wordt groen gas waar huizen mee worden verwarmd en waar auto's op kunnen rijden.Daarnaast levert het natuurlijke voedingsstoffen op voor de land- en tuinbouw, voor tuinaarde en potgrond. Uw groente- fruit- en tuinafval wordt daarmee volledig hergebruikt, GFT-afval scheiden loont dus. De compostactie is een initiatief van de Huisvuilcentrale (HVC), die op deze manier compost en het belang van een goede afvalscheiding onder de aandacht wil brengen. Wilt u meer weten over composteren, ga dan naar www.compostdag.nl. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Praat op 17 maart mee over welzijn, sport kunst en cultuur De gemeenteraad heeft in november 2014 besloten een discussie te voeren over activiteiten op het gebied van welzijn, sport, kunst en cultuur. Dit zijn zowel activiteiten gericht op ontmoeting en ondersteuning van inwoners, als allerlei vormen van sportbeoefening en activiteiten als muziek, dans, toneel, kunstbeoefening in al zijn facetten en cultuur. Activiteiten op een zeer breed terrein. Inwonersbijeenkomst 17 maart Tijdens de eerste bijeenkomst hierover op 17 februari is aan alle gesubsidi eerde organisaties gevraagd welke activiteiten zij belangrijk vinden voor Heiloo. Uit de genoemde activiteiten en de activiteiten die tot nu toe worden gesubsidieerd hebben wij een over zicht samengesteld. Op 17 maart willen we vooral aan u als inwoner vragen welke activiteiten in Heiloo op het gebied van welzijn, sport, kunst en cultuur door u worden gewaardeerd en welke activiteiten u juist mist. De gemeenteraad wil graag weten wat u belangrijk vindt. Wellicht heeft u zelf ook ideeën voor activitei ten. Die kunt u mailen naar kernactivi- teiten@heiloo.nl of tijdens de bijeen komst opgeven. Ook deze activiteiten leggen wij voor aan de aanwezigen. Meepraten? Wilt u meepraten over de kernactivi teiten in Heiloo op gebied van welzijn, sport, kunst en cultuur? Meldt u zich dan aan voor de bijeenkomst van dinsdagavond 17 maart van 19.00 tot 21.30 uur. Aanmelden kan per mail naar kernactiviteiten@heiloo.nl De locatie van deze avond mailen wij u nadat u zich heeft aangemeld. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Kersten van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 67 08. Inloopavond voorontwerp bestemmingsplan Zuiderloo Op maandag 16 maart is er een inloopavond over het voorontwerp bestemmingsplan van Zuiderloo. U kunt op informele wijze kennis nemen van het plan. Ook zijn er medewer kers van de gemeente om vragen te beantwoorden. Deze inloopavond vindt plaats tussen 18.30 en 20.30 uur in de kantine van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. Het voorontwerp bestemmingsplan ligt nog tot en met 1 april ter inzage. Met dit nieuwe plan actualiseert de gemeente het huidige bijna tien jaar oude bestemmingsplan Zuiderloo uit 2005. Evenals het nog geldende bestemmingsplan moet het geac tualiseerde bestemmingsplan de voortzetting van de ingezette gebieds- ontwikkeling mogelijk maken op deze woningbouwlocatie. De gemeente legt met dit bestemmingsplan dan ook opnieuw vast welke functies er in het gebied mogelijk zijn en onder welke voorwaarden. Inzien U kunt het voorontwerpbestem mingsplan Zuiderloo inzien op de gemeentelijke website www.heiloo.nl/ buurt' bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Ook ligt het plan bij de informatiebalie in het gemeente huis en in de openbare bibliotheek. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het voorontwerpbestemmingsplan of de procedure kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemees ter of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Evenementenvergunning De burgemeester heeft vergunning ver leend voor het organiseren van een BMX West wedstrijd van De Boscrossers op zondag 29 maart van 9.00 tot 15.30 uur bij sportpark 't Vennewater. Daarnaast is ontheffing verleend van het verbod om op zondag voor 13.00 uur openbare vermakelijkheden te houden en om toe stellen of geluidsapparaten in werking te hebben tijdens het evenement tussen 10.00 en 15.30 uur (verzending brief: 25 februari 2015). U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. S3

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 11