Eensgezindheid Alderliefste Glitter Glamour Bingo Brasserie in 't Groen 'Klassieke muziek voor iedereen' Falkland Toneel speelt 'Verliezers' Vrouwendag bij Vluchtelingenwerk Heiloo Uw advertentie 13 Genietende hangouderen INGEZONDEN MEDEDELING Postcode Loterij valt in Heiloo! UITKIJKPOST 11 MAART 2015 minimaal 2 x per maand, full color in de Uitkijkpost voor maar 65,- Interesse? bd 072 5330175 of mail: info@uitkijkpost.nl Falkland speelt de kleurrijke docu-soap 'Verliezers'. Foto: Edo Postma HEILOO - Op 11 april vindt er weer een groot muziekevene ment plaats in Fletcher Heiloo. Dan vindt het voorjaarscon cert van muziekvereniging Eensgezindheid plaats 'Met de Franse Slag', geheel gewijd aan de Franse (chanson) muziek tezamen met de orkesten van Eensgezindheid en enkele specta culaire Franstalige gastoptredens waaronder de populaire band Alderliefste. Drie Nederlandse jongens en de Franse slag; dat is Alderliefste. De band bestaat sinds 1993 en heeft naam verworven door suc cesvolle optredens in kroegen en grandcafé's; van Amsterdam tot aan Maastricht. Optredens in 'De vrienden van Amstel live' geven het trio nog meer nationale bekendheid. In de loop van de tijd gaat Alderliefste unieke samen werkingen aan met topartiesten als Ramses Shaffy, Liesbeth List en Paul de Leeuw. Dit levert onder andere twee top-10 hits op: 'Laat me Vivre' en 'Une belle histoire'. De band is regelmatig te gast bij uiteenlopende televisieprogram ma's en treedt op tijdens grote bekende festivals. Vanaf oktober vorig jaar waren de heren te zien in de Nederlandse theaters met '20 jaar Alderliefste'. Kaarten a 15,- zijn op 11 april vanaf 19.00 uur te verkrijgen aan de zaal. Vanaf heden zijn er a 12,50 voor de vroege vogels kaarten te reserveren via reserve- ringen@mv-eensgezindheid.nl of tel. 072-5334851. Meer informatie: www.mv-eensgezindheid.nl. HEILOO - Dit zijn Kees, Klaas en Dolf (van links naar rechts). Zittend op het bankje in winkelcentrum Het Loo, heerlijk te genieten van de voorbijgangers. De heren vermaken zich prima. Afhankelijk van het weer zitten zij binnen of buiten. Aangeleverde foto HEILOO - Na het succes van november was het zaterdag 7 maart tijd voor de tweede editie van de Glitter Glamour Bingo bij Brasserie in 't Groen. Het werd weer een ouderwets gezellige avond uit, op de muziek van DJ Larzzz en de special act saxofonist Tim Bakker. John Hoetjes presenteer de de avond in stijl en ook het prijzenpakket was groots, mede mogelijk gemaakt door lokale ondernemers, zoals een schoonheidsbehandeling, sie raden, make-up set, zonnebril, privé kok, massage, een jaar lang gratis uit eten en als absolute hoofdprijs een weekendje weg in een prachtig B&B van Aan Zee vakanties. In vijf spannende speelrondes gingen de prijzen eruit. Alle gasten werden uitstekend verzorgd met heerlijke drankjes, hapjes en zelfs een ijsje. Ook werden een aantal dames live gemasseerd, ter ontspan ning tijdens de spannende bingo. HEILOO/REGIO - Stichting Philomela werkt vanuit het motto 'klassieke muziek voor iedereen'. De stichting verzorgt al jaren concerten in zorgin stellingen, ziekenhuizen en op scholen. De muziek die Philomela ten gehore brengt is zeer gevarieerd en de concerten worden op een toegankelijke en vriendelijke manier gegeven. Associatie Uitvaartverzorging is een samen werking aangegaan met de stichting. Samen brengen zij muziek in het leven van ouderen door het verzorgen van concerten in zorginstellingen. Door de bezuinigingen wordt het voor veel zorginstellingen steeds lastiger om mooie dingen zoals een concert te organiseren voor hun bewoners. Terwijl muziek heel erg opbeurend en troostend kan zijn. Associatie Uitvaartverzorging speelt hierop in door deze concerten te sponsoren. Zodoende kost het de zorginstelling en de bewoners niets. Zie ook www.associatieuitvaart.nl en www.philomela.nl. Als u belangstelling heeft voor een concert in uw zor ginstelling, dan kunt u contact opnemen met een van de uitvaartleiders van Associatie Uitvaartverzorging, tel. 075-6478747. HEILOO - Wat zou je doen als de hele straat de Postcode Loterij wint en jij de enige bent die niet meedoet? Dat overkomt de familie Van Gorp van de Schapenweijdt. Iedereen wint... behalve zij. Moeder Trees heeft twee maan den geleden de Postcode Loterij opgezegd in ruil voor loten van het Beestenboetje. Trees krijgt een ernstige depressie en de ont moetingen met de gelukkige buren Odette, Mees en Vera vallen haar zwaar. En dan is er ook nog Bob, advocaat en de broer van Trees. Hij denkt een graantje mee te kun nen pikken van de ellende van de familie. Ingrediënten genoeg voor een soapserie zou je zeg gen. TV-presentator Roos is hier wel voor te porren. En onder het motto 'Hoe is het om te leven in een straat met alleen miljonairs' is het tv-programma 'Verliezers' een feit. Maar hoe zal de familie hierop reageren? Met eigentijdse reality- tv en veel humor gaat dit verhaal een geheel onvermoede invul ling krijgen! Regisseur Bastiaan Toorenent (vorig jaar regisseur van de Falklandproductie 'Amateurs!) laat wederom zien welke verras send leuke kanten hij op kan met Falkland Toneel. De voorstellingen zijn op zater dag 28 maart (20.15 uur) en zondag 29 maart (14.00 uur) in theater De Beun in Heiloo. Entree: 10 euro, donateurs 7 euro. De kaartver koop begint vanaf veertien dagen van tevoren bij Boekhandel de Schrijverij (Stationscentrum en Het Hoekstuk) en Boekhandel Bruna ('t Loo) in Heiloo. Kaarten zijn tevens vanaf één uur voor aanvang van de voorstelling te verkrijgen aan de kassa van the ater De Beun. Voor reserverin gen en informatie zie www.falk- landtoneel.nl of bij Irene Schols (tel. 072 - 533 2163). HEILOO - Afgelopen zondag vierde Vluchtelingenwerk Heiloo voor de derde keer Vrouwendag in de ontmoetingsruimte van het willibrordushuis. Rond 15.00 uur kwamen de eer ste vrouwen, die allen iets lekkers hadden gemaakt en meenamen. De supermarkt in 't Loo was zo vrijg- vrijgevig geweest om de drankjes te verzorgen, waar alle aanwezi gen uiteraard erg blij mee waren! Ook dit jaar had Vrouwendag een vol programma. Evi Velders was er met een verbindende activiteit, Narjes organiseerde een geweldige modeshow, Adra gaf een les Engels en Romy Vlaar gaf een workshop armbandjes maken. Er was prach tig vioolspel van Lida Hoogvorst en samen met haar werd een lied gezon gen. Op het eind werd er nog een leuke Zumbales gegeven door Myrna Ooteman. Al met al was het een zeer geslaagde, drukke, leuke dag. Vluchtelingenwerk Heiloo vierde Vrouwendag. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 13