Open Tennis Dag Het Vennewater SPORT 15 Meervogels '60 klaart klus na moeilijk begin Nuttige zege voor De Foresters Mila Dekker door naar regiofinale Maalwater Flashing zonder problemen langs Meppel Prestatie Sportploeg Heiloo 2014 extra opvallend Run en Walk op zondag 19 april LAGE 6% BTW TARIEF! Mooi, praktisch en betaalbaar Ant.Duijn keukens v UITSLAGEN UITKIJKPOST 18 MAART 2015 HEILOO - Tennis is de tweede sport van ons land met 605.000 leden. Dat is niet zo gek want de sport is flexibel in te passen in je leven en geschikt voor alle leeftijden. En iedereen kan het leren, omdat je vrij kunt spelen op alle niveaus. Elke dag op de baan of eens per week? Overdag of 's avonds? Competitie spelen of recreatief ten nissen? Het kan allemaal! En onder tussen werk je dan met plezier aan je gezondheid. Onderzoek wijst uit dat in vergelijking met normaal actieve mensen, tennissers slanker zijn en meer uithoudingsvermogen hebben bij een lager risico op hart en vaatziekten. Ook hebben zij meer 'goede' cholesterol (HDL) en ster kere botten en spieren. Sporten is gezond als je het je hele leven blijft doen. Van nu leren tennissen heb je dus de rest van je leven plezier! Maar ook ontspanning is belang rijk. Het Vennewater is een gezellige vereniging, van en met vrijwilligers die alles in het werk stellen voor dat ene doel: tegen een lage contri butie (kijk ook voor familiekorting) lekker en vaak tennissen op een prachtig park voor een vakantie gevoel, het hele jaar door. Er zijn regelmatig activiteiten en voor nog meer gezelligheid kun je natuurlijk zelf actief vrijwilliger worden. En veel meer dan een racket, ballen, goede sportschoenen en comforta bele sportkleding heb je niet nodig! Kom naar de Open Tennis Dag op 22 maart (zie advertentie) of maak een afspraak om het te proberen of kijk op www.tvhetvennewater.nl. UTRECHT - De Foresters speel de zondag een uitwedstrijd bij Nieuw Utrecht. In de eerste helft waren er vooral aan de kant van de gastheren de nodige pijntjes; Nieuw Utrecht moest voor rust al twee keer wisselen. De Foresters had vaak een over wicht en er waren ook behoor lijke kansen. De bal wilde er ech ter niet in. Na een 0-0 ruststand kwam Nieuw Utrecht wakker uit de kleedkamers en invaller Younes Makraoui schoot de bal langs doel man Tijs Laagland: 1-0. De Foresters gaf niet op en ging in de aanval. Kans op kans werd gecreëerd, maar opnieuw wilde de bal er niet in. Mike de Lange zorgde voor een ommekeer, door na een geweldige actie van Milo Blei de bal binnen te koppen: 1-1. Daarna werd hij gewis seld voor A-junior Brian Klaasen, die een voortreffelijke indruk heeft achtergelaten. De Foresters wilde meer en kreeg dat ook toen Niels Haring met een vernietigend schot de 1-2 op het scorebord zette. Er volgde toch nog een spannend laatste kwartiertje, waarin Stefan Vogel de moegestreden Milo Blei verving. Bij het laatste fluitsignaal kon tevreden geconcludeerd wor den dat er een prima prestatie was geleverd en dat er geen kaarten geïncasseerd waren. Doordat hek kensluiter Elinkwijk verrassend won van Woerden is het nog span nender geworden in 1A. Maar liefst vijf teams sluiten de ranglijst af met één punt verschil. De Foresters gaat zondag op bezoek bij concurrent SO Soest. BEVERWIJK - Afgelopen zater dag werd de finale Zuid geturnd in Beverwijk. Van sportvereni ging TIOS uit Limmen hadden drie turnsters zich daarvoor gekwalificeerd. Jill Leyen beet de spits af en turn de zo goed als zij kon. Het deelne mersveld was echter te sterk voor haar waardoor zij zich niet kon plaatsen voor de doorstromings wedstrijd. In de volgende wedstrijd kwam Suzanne de Jong in actie. Ook zij turnde voor wat ze waard was maar kon niet tegen het turn- geweld van de tegenstanders op. Zij wist zich wel op de brug als zevende te plaatsen. Wie zich wel uitste kend kon meten op deze dag was Mila Dekker. Met een hoge score op balk (11.75) startte zij de wed strijd in topvorm. Vloer ging goed en bracht haar op de vierde positie. Helaas wist ze deze positie niet vol te houden tot het laatste toestel en eindigde ze op een zesde plaats, net achter de medaillewinnaars. Ze mag zich revancheren op 28 maart, wederom in Beverwijk. ADVERTENTIE BREEZAND - Afgelopen zon dag moesten de dames van Meervogels hun laatste uitwed strijd van het zaalseizoen tegen ZAP dames 2. De vorige wedstrijd werd met ruime cijfers gewonnen: 32-20. Deze wedstrijd begon echter slordig voor Meervogels. Zij lieten de tegenstan der makkelijk scoren, waardoor het al gauw 3-0 stond in het voordeel voor de thuisploeg. Na ruim vier minuten spelen leek Meervogels het spel toch op te pakken en maakte er een gelijke stand van. Meervogels kwam goed op dreef en scoorde uit mooie aanvallen. Echter, de dames van ZAP gaven zich niet gewonnen en daarmee bleef de stand gelijk opgaan. Verder in de eerste helft wist Meervogels toch een grotere voorsprong te pakken met een ver schil van vier punten. Toch vond ZAP de gaten in de verdediging van Meervogels, want ook zij bleven scoren met als resultaat een rust stand van 10-13 voor de Akersloters. De tweede helft had ZAP moeite met scoren, de verdediging van Meervogels stond goed. Met goed uitgespeelde aanvallen en mooi samenspel wist de uitploeg de voor sprong steeds verder uit te brei den. Door acht keer achter elkaar te scoren, stond Meervogels met twaalf punten voor met nog zeven minuten op de klok. Uiteindelijk werd het een ruime overwinning voor de dames van Meervogels; 13-24. Een goede wedstrijd, met vooral in de tweede helft een sterk Meervogels. Met deze overwinning is Meervogels zeker van een tweede plek in de poule. Volgend weekend spelen de dames van Meervogels op zaterdag 21 maart om 20.00 uur tegen DSS dames 2 in de Lelie. HARDLOPEN HEILOO - Het Stationsplein in Heiloo vormt zondag 19 april weer de start en finish van de traditionele PCC Maalwater Run en Walk. Bij de wandeltocht kan geko zen worden uit de afstanden 4, 8, 12 of 16 kilometer en wordt men langs de mooie plekjes in Heiloo en omstreken gevoerd. De Run is ingedeeld in een bam- binirun, 2 kilometer, 4 kilometer en 10 kilometer. Vanaf 16 maart kunnen leerlingen van de basis scholen in Heiloo en die van het Kleurenorkest in Limmen inschrij ven voor de Run volgens rooster op hun eigen schoolplein. De andere deelnemers kunnen inschrijven via www.pccmaalwaterrunenwalk.nl. Door mee te doen aan de Run stimuleren de leerlingen van het basisonderwijs én de overige deel nemers het project Sport@School van de SportRaad Heiloo. In dit project worden sportlessen aan geboden op de basisscholen in Heiloo. Hierdoor laat Sport@School de vraag van basisscholen en het aanbod van de lokale sportvereni gingen bij elkaar aansluiten. Voor het project Sport@School is aanvul lende financiering nodig vanuit de scholen. Door aan de Run mee te doen kunnen de leerlingen zelf het benodigde bedrag voor hun school bijeen lopen. Op deze manier probeert Rotary Club Heiloo in samenwerking met atletiekver eniging Trias, wandelvereniging Voeten in Beweging, SportRaad Heiloo en de sportcoach Pascale de Hoogh het bewegingsonderwijs op de basisscholen te stimuleren. Het Petrus Canisius College hecht eveneens veel waarde aan sportbe oefening en is daarom hoofdspon sor van het evenement. Kijk op www.pccmaalwaterrunenwalk.nl voor informatie en om in te schrij ven. BASKETBAL HEILOO - Het Parkmobile JU20 van Flashing Heiloo heeft haar grootste overwinning van dit jaar geboekt. In sporthal het Vennewater werd Red Giants uit Meppel verslagen: 79-42. Flashing startte uitstekend. Met name Max van Rixel en Max Knegt scoorden er lustig op los en zet ten daarmee Red Giants binnen de kortste keren op flinke achterstand (19-6 in de zesde minuut). Ook ver dedigend viel er niet zoveel te halen voor de Meppelse gasten. Flashing speelde geconcentreerd en over tuigend. Het eerste kwart werd dan ook met ruime voorsprong afgeslo ten: 27-12. In het tweede kwart hield Flashing het hoofd er goed bij en speelde bijkans nog beter. Er werd nagenoeg foutloos gespeeld. Slechts drie maal balverlies kon de Heiloose scout noteren. Red Giants werd fei telijk weggespeeld. Flashing heerste in de rebound en schoot met scherp. Het was dan ook niet verwonderlijk dat bij de rust de wedstrijd feitelijk al was beslist: 47-18. Met zo'n com fortabele voorsprong had Flashing nog niet eerder gespeeld. En dat was te merken. In het derde kwart zakte het niveau danig. De scherpte ontbrak en er slopen steeds meer slordigheden in het spel. Omdat Red Giants eigenlijk ook al niet meer geloofden in een positief resultaat, had deze Heiloose inzinking verder geen consequenties. Bij het ingaan van het vierde en laatste kwart was de voorspong nog steeds groot: 57-35. In het vierde kwart herstelde Flashing zich goed. De puntjes wer den weer wat beter op de i gezet. Nu waren het Jeroen Aris en Robbert de Ruiter die de voorspong verder wis ten uit te breiden. Bij 79-42 bliezen de scheidrechters voor het einde. Een verdiende en overtuigende zege van Flashing. Scores: Jeroen Aris 8-12 (20), Robbert de Ruiter 6-10 (16), Jeffrey Klerk 8-6 (14), Max Knegt 12-0 (12), Max van Rixel 8-0 (8), Job Velzenboer 3-2 (5) en Arthur Kerst 2-2 (4). Komende zaterdag speelt het team van coach Paul Aris uit tegen naaste concurrent Jugglers in Hengelo. Aanvang van deze wed strijd 16.30 uur. HEILOO - De prestatie van de veterinnen van hockeyvereni- ging de Terriërs was al opval lend: het bereiken van het hoog ste landelijke niveau werd door de jury van de sportverkiezing beloond met de titel sportploeg van het jaar. Sinds vandaag kan het echter nie mand meer ontgaan. Voorafgaand aan de wedstrijd tegen Pinoké ont vingen de dames hun fluoresce- Uitslagen Damesbridgeclub Sans atout A-lijn: ï.Valk-Vos 61,98; 2. Hommes- Heusy 59,90. B-lijn: 1. Oosterwijk- Warmnhoven 63,89; 2. Beerepoot-Kooy 52,78. C-lijn: 1. Visser-Hessing 66,67; 2.Amsterdam-Dekker 61,46. rende roze shirts met op de rug de vermelding van de titel 'Sportploeg Heiloo 2014'. Bram en Mandy van Café de Wit wilden met deze shirts extra glans geven aan de prestaties van de dames. Op 19 april is de sart van de PCC Maalwater Run Walk in het Stationscentrum. Aangeleverde foto ^oenmakerii j0s Öe Graaf vraag naar de voorwaarden Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl SAFE. omdat het goed moet zijn! NIEUWE KEUKEN OF KEUKENRENOVATIE? TOT 30 JUNI 2015*... OP VERBOUWINGEN EN RENOVATIES. KOM LANGS EN WE KUNNEN U LATEN ZIEN WAT UW MOGELIJKHEDEN ZIJN!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 15