Informatieavond seniorenwoningen TENNISDAG15 ZONDAG Masterclass Maria Milstein in de Cultuurkoepel TV Het Vennewater Programma Open Tennisdag 2015 Jeugd: 5 lessen voor slechts 10,00 Senioren: gratis 10-weekse cursus Gratis tennisles Senioren en Jeugd BMK predicaten voor Fotoclub Heiloo 8 voor informatie opentennisdag@tvhetvennewater.nl 10.00 - 11.00 Tennisles Senioren (gratis) 11.30 - 12.30 Jeugdclinic (gratis) 12.30 - 13.00 Demonstratie met o.a. vanaf woensdag 1 april van 19.30 - 20.30 uur Bij lidmaatschap gratis 10-weekse cursus (senioren)* Workshop 'Letten op je centen' Golfclinic Workshop Elektrische fiets De Matthaus-Passion vol van symboliek Hulp bij belastingaangifte De bollentrein Paaslunch Koffieklets Heiloo Bingo in het Trefpunt Vriesverse maaltijden Absurdisme van Ronald Snijders a> co S o c c CD Z a> .c c a> 3 cd Tennisvereniging Het Vennewater li m^^rt* Het Zevenhuizen 54 lUQQll 1852 JC HEILOO Zondag 22 maart 2015 Rackets en ballen zijn beschikbaar UITKIJKPOST 18 MAART 2015 STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Omdat het niet altijd meevalt om financieel rond te komen is er, dinsdag 24 maart om 19.30 uur, een workshop 'Letten op je cen ten'. Met algemene informatie over hoe grip te houden op je financiële situatie. Ook groeps gesprek rondom enkele actuele financiële thema's. Deelnameprijs 5,-, telefonisch aanmelden bij de receptie. Maak ook eens kennis met gol fen, op het terrein van Golfclub Heiloo. Maandag 30 maart van 09.30 tot 11.30 uur wordt onder leiding van golfprofessional Briska Schuurman een aantal facetten van de sport in praktijk gebracht. Deelnameprijs 20,-. Maandag 30 maart, aanvang 10.00 uur. Deze workshop in het Trefpunt wordt verzorgd door Veilig Verkeer Nederland, de fietsersbond en George Vlaar Tweewielers, en bestaat uit de volgende onderdelen: verkeersles, nieuwe verkeersregels, uitleg en bediening van de elektrische fiets. U hoort iets over de verschillende soorten en modellen elektrische fietsen en hoe hard ze gaan. De kosten bedragen 3,50 euro per per soon. Meldt u tevoren even dat u van plan bent te komen? Velen beschouwen de Matthaus- Passion als het onovertroffen hoogtepunt van J.S. Bachs oeuvre. Het is duizelingwekkend wat Bach allemaal in deze passie (ver)stopte aan symboliek. En wat zijn nu precies koralen, aria's of recitatie ven? Waarom twee koren en twee orkesten? In de presentatie die Fred Suring op dinsdag 31 maart om 14.00 uur in de middenzaal van het Trefpunt verzorgt komt het allemaal aan de orde. Entree 10,-; meld tevoren even dat u van plan bent te komen. Ook dit jaar staan de deskun dige belastingvrijwilligers weer paraat om u te helpen bij uw belastingaangifte. Tegelijk wordt dan ook gekeken naar de zorg- en huurtoeslag, de service is speciaal bedoeld voor midden- en lagere inkomens. Als lid van WonenPlus betaalt u voor de belastinghulp slechts 10,-. Voor het lidmaat schap WonenPlus en informatie over de belastinghulp belt u tel. 072-5331297. Zondagmiddagtocht op 19 april naar Fluwel's Tulpenland in Sint Maartenszee, het themapark in het centrum van het grootste bollen- teeltgebied ter wereld. Onder meer een rondleiding met de bollentrein van ongeveer uur. De bus vertrekt omstreeks 13.00 uur vanaf het Trefpunt. Deelnameprijs 30,-. De Paaslunch van de Gezelschapsbank is dit jaar in het Trefpunt op woensdag 1 april, aan vang 12.30 uur. Uitgebreid buffet. Deelnameprijs €10,-. Telefonisch reserveren via (072) 5331297. De volgende koffieklets is vrij dag 20 maart vanaf 15.00 uur bij Restaurant Plaza Cinco aan het Stationsplein. Voor wie het ook gezellig vindt om met een aantal mensen een kopje koffie/thee en glaasje wijn te drinken. De Bingoliefhebbers komen weer aan hun trekken in het Trefpunt op zondag 22 maart, aanvang 14.00 uur. Een bordje kost 3,50, en u krijgt natuurlijk weer een kopje koffie/thee. Wist u dat u bij het Trefpunt vries verse maaltijden kunt bestellen? Er is keus uit een groot assorti ment soepen, hoofdgerechten en desserts. Eerstgenoemden alleen even in de magnetron, desserts ontdooien. Een hoofdgerecht kost 6,30 (leden WonenPlus Heiloo 5,75). Vraag bij de receptie om de uitgebreide informatiemap. HEILOO - CDA-Heiloo houdt op op 23 maart een informatie avond over een mogelijk parti culier initiatief voor senioren woningen in Heiloo. Aanvang om 20.00 uur, locatie: vergaderzaal Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250. Deze avond is een vervolg op een eerdere oproep in de Uitkijkpost eind november ROTTERDAM - Ineke Vijn en Yolanda Geldof van Fotoclub Heiloo zijn in de prijzen geval len. Ineke Vijn is BMK geworden en Yolanda Geldof is Kandidaat/ BMK. Het predicaat BMK (Bonds Meester Klasse) is voor een ama teurfotograaf de hoogste onder scheiding die er binnen de foto- bond te halen is. Hiervoor moet een fotograaf een serie foto's inleveren vorig jaar. Daarop is een flinke respons gekomen, maar nieuwe aanmeldingen zijn welkom. Doel van deze avond is informatie te delen en uit de belangstellenden een 'kopgroep' te laten vormen die de uitwerking verder op de rails wil zetten. Een drietal deskundi gen zullen hun kennis en ervarin gen delen, namelijk: Ditte Valk (Provincie Noord-Holland), Sonja die een gekozen thema of onder werp laat zien. De twee leden van Fotoclub Heiloo waren al door de strenge voorselectie gekomen en mochten hun werk op 7 maart in Rotterdam presenteren aan een jury. Van de 44 fotografen die door de voorselectie waren gekomen zijn er 10 BMK geworden en 14 Kandidaat/BMK. De anderen zijn alsnog afgewezen. Voor meer infor matie: http://fotobond.nl/nieuwe- leden-bondsmeesterklasse. Michaelis (Initiatiefnemer 50plus appartementen in Hoofddorp, AQUAradius) en Marcel van Lent (Adviesbureau particulier opdrachtgeverschap De Regie). Aanmelden uiterlijk vrijdagmid dag 20 maart bij Hessel Hiemstra: jhhiem@quicknet.nl. HEILOO - Op vrijdag 20 maart om 20.15 uur brengt Ronald Snijders in theater De Beun zijn One Man Show, naar eigen zeggen 'een groots opgezette split personality show speciaal voor normale mensen'. De voorstelling op 20 maart is bijna uitverkocht, dus als u nog kaarten wilt, aarzel dan niet te lang! Kaarten a 15,00 zijn verkrijgbaar via de website van organisator Stichting Vrienden van de Beun, www.vrien- denvandebeun.nl, bij De Schrijverij in het Stationscentrum, het Trefpunt (hier alleen tegen contante betaling), de bibliotheek in Heiloo en in het theater. HEILOO - Als onderdeel van het nieuwe Duinstreek Kamermuziekfestival dat op 20, 21 en 22 maart plaatsvindt in Bergen, Bergen aan Zee en Heiloo, geeft artistiek leider en violiste Maria Milstein op zon dag 22 maart een Masterclass in Cultuurkoepel Heiloo. De drie deelnemende studen ten van het Conservatorium van Amsterdam, Emma Roijackers, Dimitri Ivanov en Stella Zake krij gen ieder 45 minuten vioolles, met pianobegeleiding door Caspar Vos. Er is gekozen voor composities van Beethoven, Schubert en Brahms. Het leuke van een master class is dat de docent een stu dent een compositie laat spelen en daar opbouwend commentaar op geeft. De overige studenten en andere toeschouwers leren en genieten daarvan. De master class begint om 13.00 uur. Toegang 10,-. Locatie: Cultuurkoepel Heiloo, landgoed Willibrordus/ter- rein GGZ Noord-Holland-Noord, Kennemerstraatweg 464 1851 NG Heiloo www.cultuurkoepelheiloo. nl Voor informatie en reserveren, ook voor de concerten tijdens het Duinstreek Kamermuziekfestival in Bergen en Bergen aan Zee: zie www.muziekinderuinekerk.nl of bel de reserveringstelefoon tel. 072 5895003. -C HEILOO f

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 8