Proef de lente in het bier Fashion Event Spring 2015 bij Vastenhoven Mode Fraaie inzamelingsactie Kits Oonlie! Open dag met peutervoor stelling op CBS de Duif Massagepraktijk De Blauwe Vlinder 9 INGEZONDEN MEDEDELING Cursus diploma EHBO Klaverjassen in het Trefpunt Heiloo Wethouder Dellemijn legt eerste steen Varne Buiten UITKIJKPOST 18 MAART 2015 HEILOO - Na drie geslaagde Bokkentochten staat nummer vier voor zaterdag 11 april op het programma. Als het weer zo doorzet wordt het nu al een prachtige dag om te fietsen tus sen Heiloo en Limmen. Vanwege het toenemend aantal deelnemers heeft de organisatie het aantal horecagelegenheden uitgebreid. De komende editie kun je op twaalf locaties van een mooi voorjaarsbier genieten. Dit zijn Bowling Heiloo, De Burgerij Limmen, Hotel Fletcher, Brasserie in 't Groen, Herberg Jan, 't Kroegje, De Lantaarn, De Loocatie, Queen's, La Strada, Sportcafé Het Vennewater en Café De Wit. Samen met De Bierverbinding hebben zij een keuze gemaakt uit het grote aanbod van de bieren van dit sei zoen. Er zullen maar liefst 21 verschil lende Bockbieren te proeven zijn! De stempelkaarten (waar tevens alle bieren op vermeld staan) voor dit evenement zijn twee weken vooraf reeds bij alle zaken aan te schaffen. Met deze kaart ontvang je een hapje bij de gelegenheid waar je wat bestelt, een presentje bij minimaal zes stempels en ding je mee naar een van de twaalf tegoedbonnen die door een ieder beschikbaar worden gesteld. Vanaf 14.00 uur kun je starten waar je wilt en eventueel kunnen de dien- sten van TaxiBlauw (tot 19.00 uur) ingeroepen worden. Voor meer informatie over de vierde Heilooër Limmer Bokkentocht kunt u contact opnemen met Frans Ruiter van De Bierverbinding. Tel. 06-28945451, e-mail: bokkentocht@ debierverbinding.nl. HEILOO - In samenwerking met de familie Burgering heeft Kits Oonlie een grote inzamelingsactie gehouden. Vorige week kon iedereen zijn kleding, schoenen en speelgoed inleveren bij één van de locaties van Kits Oonlie. Op de eerste dag was er al meer dan 400 kilo ingezameld! Alle spullen zijn inmiddels opgehaald bij de locaties van Kits Oonlie en worden de aanko mende weken uitgezocht. Burgering zorgt er vervolgens voor dat de kleding, schoenen en het speelgoed op de juiste plaats terecht komen, namelijk bij kinderen die het hard nodig hebben in Oost-Europa. Hierbij kunt u denken aan kindertehuizen en scholen in bijvoorbeeld Roemenië. Wanneer kle ding niet hergebruikt kan worden, wordt er gekeken of het gerecycled kan worden tot bijvoorbeeld een vaatdoek. Beide organisaties willen iedereen bedanken die zich hiervoor heeft ingezet. Inzamelingsactie gemist en u heeft nog spullen? Neem gerust contact met Kits Oonlie, tel. 072-5323576. HEILOO - Op woensdag 25 maart houdt CBS de Duif een open dag. De kleuters van groep 1/2A presenteren om 11.00 uur een peutervoorstelling over het muzikale sprookje van 'Peter en de wolf. Geïnteresseerde ouders zijn van harte welkom om met hun kinderen te komen kijken. Aansluitend krijgen zij een rondleiding in het schoolgebouw. De Duif is een moderne, kleinschalige basisschool waar iedereen elkaar kent. Leren jezelf te pre senteren is één van de pijlers van het onderwijs. In een open en respect volle omgeving is er aandacht voor alle kinderen. Door zoveel mogelijk aan te sluiten bij de onderwijsbehoefte van elke leerling komen ze tot optimale prestaties. De Duif heeft een continurooster en werkt intensief samen met Forte Kinderopvang en peuterspeelzaal Brammetje. Beiden zijn gevestigd in het schoolgebouw. U bent van harte welkom op CBS de Duif, Mariënstein 180 in Heiloo (tel. 072-5320874). Kijk voor meer informatie op www.duif-tabijn.nl. HEILOO - Vastenhoven Mode heeft de lentekriebels! Op vrij dag 20 maart gaan de deuren wagenwijd open en staat de win kel in 't Loo geheel in het teken van de nieuwe voorjaarscollec tie tijdens Ladies Day Ladies Night. 'And: yes love, women only!' Want Vastenhoven Mode heeft een uitgebreide voorjaarscollectie voor de moderne eigentijdse vrouw in huis; met kleding van trendy modemerken voor iedere gelegen heid. En die mag door iedereen gezien en beleefd worden. Een vrolijke fashion parade waarmee het nieuwe seizoen wordt ingeluid. Ladies Day Ladies Night is van 11.00 tot 17.00 uur en 's avonds van 19.00 uur tot 22.00 uur. Met de hele dag door themagerichte modepresentaties waarbij professi onele mannequins combinaties uit de nieuwe collectie tonen; de hele winkel wordt als catwalk gebruikt. Eigenaar Paul van der Ham nodigt alle vrouwen uit om nieuwe kle- dinginspiratie op te doen: ,,We HEILOO - De EHBO-cursus wordt gegeven op zaterdag 11, 18 en 25 april aan het Slimpad 16C te Heiloo en het cursusgeld bedraagt 175,- (inclusief les materialen en diploma). Voor meer informatie en aanmelden zie https://shop.rodekruis. nl. Opgeven kan tot 31 maart. Raadpleeg Frank Dekker, coördi nator EHBO, Rode Kruis afdeling Heiloo voor vragen. Tel. 06-44964677 of fdekker182@gmail.com. HEILOO - Iedere donderdagmid dag is er klaverjassen in het Trefpunt Heiloo. Bent u lid van de bond, dan bent u van harte welkom. Aanvang 13.30 uur. Prijs 3,-. Er wordt gekaart om leuke prijzen en vooral voor de gezel ligheid. Voor meer informatie: tel. 072-5334419. HEILOO- De massagepraktijk van Joke Rootring-de Boer heeft onlangs een geheel nieuwe locatie gekregen en wel een schitterend tuinhuis. In een oase van rust kunt u er terecht voor een ontspanningsmassage, holistisch energetische massage en cupping massage. Om de opening te vieren krijgt u in maart en april 10% korting op een massage naar keuze. Joke: ,,Een ont spanningsmassage vermindert spanning en stress in de nek-, schouder- en rugspieren. Een holistisch energetische massage gaat een stap verder en is een volledige lichaamsmassage gericht op geestelijke en lichamelijke ont spanning. Cupping is een diepwerkende massagevorm met plastic cups die de huid vacuüm zuigen. Zo worden blokkades opgeheven en gaat energie weer stromen. Ieder mens, ook wanneer je geen klachten hebt, zou naar mijn mening regelmatig een massage moeten ondergaan. Ook bied ik massa ge in combinatie met coaching door middel van systemisch werken, NLP en oplossingsgericht werken." Voor meer informatie: www.massagepraktijk- deblauwevlinder.nl. Laan van Zeeman 20, Heiloo, tel. 072-5740662 of mob. 06-10061242. HEILOO - Op donderdag 12 maart legde wethouder Dellemijn van de gemeente Heiloo samen met één van de kopers (familie Bulder), ontwikkelingsmanager van Oeveren van BPD en aanne mer Tauber, de eerste steen tijdens de feestelijke bijeenkomst op de bouwplaats van nieuwbouwproject Varne Buiten in Heiloo. De eerste fase van dit plan omvat vijftien woningen in traditi onele stijl: zes rijwoningen, vier tweekappers, vier semibunga- lows en een vrijstaande woning. Kijk voor meer informatie op: www.heiloo-nieuwbouw.nl. Aangeleverde foto maken het aanstaande vrijdag extra gezellig voor onze klanten; met hap jes en een feestelijk drankje, muzi kaal omlijst door jazzy livemuziek. En er is een accessoire styliste aan wezig, waar iedereen terecht kan voor gratis tips en advies hoe je met accessoires the finishing touch voor iedere outfit bereikt. Al onze man- nequins zijn voor klanten gewoon aanspreekbaar; als u hen in een leuk setje ziet lopen en u wilt weten hoe een ander kledingitem uit de collectie hiermee combineert, laten zij dit op uw verzoek graag aan u zien." Tot ziens aanstaande vrijdag bij Vastenhoven Mode, Winkelhof 't Loo 30 in Heiloo. De deelnemende horeca-ondernemers uit Heiloo en Limmen proosten alvast op een mooie Lente Bokkentocht. Aangeleverde foto Op vrijdag 20 maart gaan de deuren wagenwijd open bij Vastenhoven Mode. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9