Goede seizoensstart voor FCC de Boscrossers Egels weer ongelukkig tegen Soest 'Je wordt oud omdat je stopt met voetballen' Gratis basisschool-volleybal in de Enterij Judo voor kinderen met een beperking SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Meisjes Bi Meervogels kampioen sport 21 Open eerste Paasdag tennisvereniging Limmen Heilooër Bridge Club Locas Techniek en De Foresters groeien verder SpM 25 MAART 2015 VOETBAL HEILOO - Vorige week zater dag vond de afscheidswedstrijd plaats van negen oud spelers en hun coach Ab Hoetjes van de veteranen 2 van HSV. Onder het motto 'Je stopt niet met voet ballen omdat je te oud wordt, je wordt oud omdat je stopt met voetballen' werd er een span nende pot gespeeld. Na een 0-2 achterstand won het team in de witte tenues onder lei ding van coach Dennis Geusebroek met 3-2. Van de gestopte spelers zijn er zes met een zeer lange staat van dienst bij de club. Naast veel vrijwilligerswerk aan de bouw en het onderhoud van het complex zijn er uit deze groep veel bestuurders en elftalbegeleiders voortgekomen. De volgende spelers werden extra in het zonnetje gezet van- wege hun sportieve prestatie: Kees van Diepen (55 jaar spelend lid), Ab Hoetjes, Jaap Sombroek, Fred Kops en Gerard van Noort (allen 50 jaar spelend lid) en Paul Stokman die ook al 48 jaar spelend lid is geweest. Voetballers die allemaal meer dan 1.000 wedstrijden voor hun club op de teller hebben staan en die met pijn in hun hart zijn gestopt. Na de wedstrijd werd er in het clubhuis nog wat gedronken en de voorzitter van HSV, Wim Leering, sprak de oudgedienden toe. Onder dankzegging van vele mooie voet baljaren bij HSV werden er bos sen bloemen uitgedeeld: „Mannen, heel erg bedankt voor vele mooie momenten op de grasvelden van HSV. De deur staat altijd voor jullie open. HSV is een mooie warme club en wij kunnen jullie ervaring altijd gebruiken!" VOLLEYBAL LIMMEN - Alle leerlingen van basisscholen in Limmen en omstreken kunnen nu gratis meetrainen tot het einde van het zaalseizoen (eind april) in sport hal de Enterij in Limmen. De training wordt gegeven door Mirjam Schuitema-Tebbens. Volleybalvereniging Croonenburg is in de Enterij een trainingsgroep gestart. „Juist in deze periode gaan kinderen kijken naar een andere sport", vertelt Mirjam Schuitema. ,,De vereniging wil nadrukkelijk laten weten dat de kinderen al vanaf jonge leeftijd (6 jaar) voor volleybal kunnen kiezen. We passen de spel vormen en oefenstof daar op aan. Samen met assistent Steven Boon verzorgen we de training op verschil lende niveaus." De volleybaltrainin gen vinden iedere woensdagmiddag van 15.30 tot en met 17.00 uur plaats in de Enterij en is gratis tot eind april. Voor vragen of aanmeldingen: m.schuitema@quicknet.nl. AKERSLOOT - Deze meiden uit Heiloo, Limmen en Akersloot van Meervogels B1 zijn afgelopen zondag in sporthal de Lely in Akersloot kampioen geworden en hebben zich geplaatst voor het Nederlands kampioenschap handbal in de zaal voor B-junioren op 25 april. Dit is het hoogst haalbare in de handbal sport in deze leeftijdscategorie. Vorig jaar eindigden de dames als tweede in hun competitie, ze promoveerden hierdoor naar de divisie. Aangeleverde foto BMX HEILOO - Het BMX seizoen is weer begonnen en 482 inge schreven crossers werden na de tweede manche, op het parcours van Wijkeroog in Velsen-Noord, getrakteerd op een mooie lente zon. Bij de jongste categorieën pakten de Boscrossers direct de punten. Kick Bakker werd keurig tweede in de A-finale en Axel Bil netjes vijfde in de B-finale. Na een hard bevoch ten halve finale waren in de B-finale van boys 8/girls 9 de Boscrossers goed vertegenwoordigd. Diederik Denneman (vierde), Ryan Konijn (vijfde) en Erwin Bliek (zesde). Duuk Hes maakte het succes com pleet met een geweldige tweede plek in de A-finale! Chris (eerste) en Sander Duinhoven (vierde) pakten in de grootste groep van deze dag kostbare punten in de B-finale boys 9/girls 10. Ook in de groep boys 10/girls 11 waren veel inschrijvingen. Na de man ches, kwart en halve finale te heb ben gereden pakte Pim Kroes een nette zevende plek in de B-finale. Max van der Woude (zevende in de A-finale) en Dinand Melein (vijfde in de B-finale) vertegenwoordigde de Boscrossers uitstekend bij boys 11/girls 12. Als afsluiter van de dag pakten de Boscrossers een serie van wel vijf eerste en drie finale plaatsen. Roy Kater werd eerste overall en IJsbrand Schelvis eerste in de B-finale bij boys 12 /girls 13. Rob Duba (eerste), Glenn de Wildt (derde) en Erik Seggeling (acht ste) in de B-finale boys 13/girls 14. Ricky de Jong eerste bij de boys 14. Bij de boys 15/16 Frank Bil (vijfde A-finale) en Co Molenaar (tweede B-finale). Bob van Westendorp pakte een eerste overall in de crui ser klasse 40+. De Boscrossers zijn klaar voor de thuiswedstrijd van zondag 29 maart. Want dan wordt in Heiloo de BMX West Competitie gehou den voor de BMX verenigingen uit de provincies Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht. Deze keer zal dat voor alle wedstrijdrijders een extra uitdaging zijn omdat de vereniging de winterstop heeft gebruikt om de BMX-baan op ver schillende plekken te veranderen. De nieuwe baan is veel sneller geworden en vereist daarom goede beheersing en techniek van de rij der. Het spektakel op aanstaande zondag begint om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. VOETBAL SOEST - De Foresters ging zon dag vol goede moed naar Soest voor de wedstrijd tegen SO Soest. Bekend was dat Soest een zware periode doormaakt en dat De Foresters punten aan het hamsteren is. Verder was er nog wat recht te zetten na de thuiswedstrijd tegen Soest, toen in blessuretijd een glaszuivere treffer van Milo Blei werd afgekeurd en het bij een pun- LIMMEN - Tennisvereniging Limmen houdt op eerste Paasdag, 5 april, van 09.30 tot 13.00 uur een Openingstoernooi waarbij zowel leden als niet-leden welkom zijn. TV Limmen heeft een gezellig en gevarieerd programma op de ten nisbaan. Iedereen kan vrijblijvend en op een laagdrempelige manier kennis maken met de tennis sport. Voor meer informatie zie www.tvlimmen.nl of kijk op de Facebook pagina van TV Limmen HEILOO - Dinsdagavondcompe titie. Eerste zitting laatste ronde: A-lijn: 1. Coebergh-Kemmere 56,25; 2.Klerk-Stark en Lodder-Schaaper 55. B-lijn: 1.Ontrop-Noordenbos 57,64; 2. Molenaar-Reuzenaar 54,86; 3. Amsterdam-Dekker 54,17. Donderdagavond eerste zitting laatste ronde: A-lijn: 1. De Bruyckere-Stark 66,25; 2. Leering- Turk 60; 3.fam.Neefjes 56,25. B-lijn: 1. fam.Piet 65,63; 2. fam. Hink 54,64; 3. fam.Van Wiechen 52,62. C-lijn: 1. Koenders-v.d.Wardt 64,38; 2. fam.Ypma 56,69; 3. Van Noord-Rotteveel 55,05. tendeling bleef. Het mocht echter opnieuw niet zo zijn, Soest werd verlaten met een nederlaag en de wetenschap dat de Egels een con current zien passeren op de rang lijst. Soest leidde bij de rust met 1-0 en wist die voorsprong na rust te verdubbelen. Zuur was dat aan beide goals een sterk luchtje hing, aan de 1-0 ging hands vooraf en bij de 2-0 hadden de nodige mensen, inclusief de grensrechter, buiten spel geconstateerd. Nick Kramer wist met een schitterende vrije trap nog de aansluitingstreffer te scoren, maar al snel besliste Soest de wedstrijd: 3-1. Een flinke klap dus voor de Egels, die nu met drie andere clubs de elfde plaats delen. Iets daarboven staan Woerden en Soest, dus alles is nog mogelijk. Zondag komt DEM op bezoek op de Egelshoek. In tegenstelling tot eerdere berichten gaat de jaar lijkse Hollandse Middag zondag niet door. Deze wordt verplaatst naar 19 april. De aftrap van De Foresters - DEM is om 14.00 uur. HEILOO - De naam van Locas Techniek prijkt sinds de promo tie van De Foresters 1 naar de eerste klasse op de borst van de spelers. De hoofdsponsor is tevens prominent aanwezig op de tri bune van de Egels, die een fraaie metamorfose heeft ondergaan. Het moderne allround installatie- en onderhoudsbedrijf, met vestigingen in Alkmaar, Heiloo, Heemskerk en Noordwijk, is net als de club flink aan het groeien. Locas Techniek wil continuï teit bieden aan de grote klantenkring en zet zich graag in voor de maatschappij, bijvoorbeeld door het sponsoren van De Foresters en initiatieven als de PCC Maalwater Run. De Foresters is uiter aard zeer content met de steun van Locas Techniek. www.locas- techniek.nl of tel. 072-5333481. Foto: Gabriëlle de Kroon fotografie Van de gestopte spelers zijn er zes met een zeer lange staat van dienst bij de club. Aangeleverde foto De Basis Diederik Denneman in actie, hij werd vierde in de B-finale. Aangeleverde foto vice jTrots!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 19