Sunny Dreams Oranjebal pakt uit Open dag boerderij Ter Coulster BEDRIJF BELICHT Koningsdagspelletjes terug in Ypestein Paasweekend met de Engelse kerk in Heiloo Uitbureau-activiteiten Tabletcafé in Bibliotheek Heiloo Opkikker van Keer op Keer Kringloopwinkel Interview Humanitas radio BeatFM UITKIJKPOST 1 APRIL 2015 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Tel. 072-5330175 of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag dui delijk uw gegevens vermelden. HEILOO - In De Loet zijn nog een aantal activiteiten waar plaats is voor nieuwe deelnemers. Op maandag is er van 10.00 tot 11.00 uur 'Bewegen' en op dinsdag kunt u meedoen met 'Geheugentraining' van 10.00 tot 11.00 uur. De creatieve ochtend is op donderdag van 10.00 tot 11.00 uur en er worden veel verschil lende technieken gebruikt. Kom gerust eens langs om te kijken of het iets voor u is. In Overkerck kunt u op dinsdag naar de yoga les van 10.30 tot 11.15 uur. Zittend op een stoel worden er rek-strek en ademhalingsoefeningen gedaan en is er aandacht voor ontspan ning. Ook voor mensen in een rolstoel en voor degenen die zich geestelijk kwetsbaar voelen. U bent van harte welkom! Kosten 8,00 euro. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot C. Winter tel. 06-51463085 of Marjon Seekles tel. 088-9957756 of via: www.Vivalavie.nl. HEILOO - Op donderdag 2 april van 18.30 tot 20.00 uur houdt Bibliotheek Heiloo weer een Tabletcafé. Heeft u een tablet of wilt u er een aanschaffen? En wilt u uw ervaringen uitwisselen met anderen? Dan is dit Tabletcafé echt iets voor u. Deze keer is er geen speciaal thema. De mede werkers helpen u graag met al uw vragen over uw tablet of over tablets in het algemeen. Heeft u een tablet, neem deze dan mee. U bent van harte welkom! HEILOO - Keer op Keer schenkt met ingang van 2015 twee keer per maand een Opkikker van 300,- aan een vereniging of stich ting. Om in aanmerking te komen voor deze opkikker kunt u een formulier invullen. Verkrijgbaar bij de kassa of via www.stichting- xopx.wordpress.com. Ook wor den er door een team van keer op keer doelen uitgekozen. De eerste opkikker van de maand april gaat naar Historische Vereniging Oud Heiloo. U kunt de kringloopwin kel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072- 5325962. HEILOO - Donderdag 2 april wordt gesproken over een 'project dementerenden' en een 'project ouderen' om 20.00 uur op radio BeatFM. Edith Burgering, coör dinator van beide activiteiten vertelt dat er twee groepen vrij willigers/maatjes bij het project dementerende ouderen werken. De ene groep maatjes zet zich in voor de mantelzorgers, de andere groep komt bij de dementerende ouderen in de thuissituatie: op deze manier kan de mantelzor- ger even iets voor zichzelf doen: respijtzorg. Er kan een leuk con tact opgebouwd worden tussen vrijwilliger en deelnemer. Voor beide projecten, evenals andere projecten bij Humanitas, zijn nog veel vrijwilligers nodig. Het gaat om twee uurtjes per week. Zie hiervoor de site van Humanitas of bij VIP Heiloo - vacatures. Ook kunt u contact opnemen met Humanitas: tel. 072-5401800 of kantoor.nkl@humanitas.nl. Stationsplein 3, 1851 LN Heiloo, telefoon: 072 - 5339441, www.sunnydreams.nl. HEILOO - Het is lente, ook bij Sunny Dreams in het Stationscentrum. En dit jaar krijgt het voorjaar iets extra feestelijks omdat Sunny Dreams alweer 10 jaar bestaat. Sunny Dreams is een eigentijdse damesmodewin kel met een uitgebreide betaalbare collectie en vele trendy modeaccessoi res om je outfit compleet te maken. Door dit grote aanbod in diverse stij len, maten en prijsniveaus kan iedere vrouw in elke leeftijdsklasse terecht bij Sunny Dreams voor kleding van maat 34 tot en met 44. In combinatie met de zonnebank een heerlijke lenteboost! Het hechte team van Sunny Dreams staat voor iedereen klaar. Lin, Linda en Carla verwelkomen ieder een als waren zij thuis; vriendelijk en met een eerlijk, deskundig advies. De gezellige kledingboetiek en professionele zonnestudio strooien in de feestmaand april met aantrekkelijke kortingen. Vanaf morgen, donder dag 2 april, tot en met zaterdag 4 april geeft Sunny Dreams maar liefst 21% korting op de gehele modecollectie! Een uitgelezen kans om je slag te slaan en voor weinig geld een nieuwe, zomerse outfit aan te schaffen waarmee je gezien kunt worden. De rest van de maand april geeft Sunny Dreams 10% korting op de hele modecollectie. En wil je, voor de zomer begint, alvast op verantwoorde wijze een kleurtje opbouwen? Voor de zonnestudio geldt '6 halen is 5 betalen' of '12 halen is 10 betalen' (twee keer gratis zonnebanken.) Bovendien krijgen klanten bij een zonnebank- kuur een flacon zonnebrand (factor 10) ter waarde van 19,95 euro cadeau. Al deze traktaties zijn om te vieren dat Lin tien jaar geleden de kans om de voormalige zonnestudio over te nemen met beide handen aangreep. Ze ging al vrij snel ook kleding in de zonnestudio verkopen; aangezien haar hart al van jongs af aan in de kledingbranche ligt, was de uitbreiding met een kledingboetiek een logische stap. Lin heeft door haar brede vakken nis, opgedaan bij diverse damesmodezaken waar ze gewerkt heeft, een scherp oog ontwikkeld voor wat eigentijdse, modebewuste vrouwen graag in hun garderobe zien hangen. Ze is altijd en overal op speurtocht naar nieuwe betaalbare modetrends. Het afgelopen weekend was ze bij voorbeeld voor inkoop in Parijs. De kledingcollectie van Sunny Dreams telt inmiddels 17 trendy kledingmerken, zoals Yaya, Please Jeans, Studio Anneloes en vele andere. Vlotte en prettig draagbare mode, al jaren gewaardeerd door klanten om de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en goede pasvorm. Voor de finishing touch heeft Sunny Dreams allerlei leuke modeaccessoires; van sieraden tot mooie shawls, riemen, tassen, slippers en bikini's. Sunny Dreams, zowel de zonnestudio als de boetiek, is zes dagen per week geopend: op woensdag, donderdag en vrijdag extra tot 20.00 uur. HEILOO - Op tweede paasdag, maandag 6 april, staan alle deuren open om een kijkje te nemen op het melkveebedrijf van de familie Brouwer de Koning in het Ter Coulsterbos U bent welkom van 10.00 tot 16.00 uur, er zijn voor jong en oud verschillende activiteiten. Zo kunt u de schapen met hun lammetjes, koeien, kalfjes en kippen zien. U kunt zelf boter maken, springen op een koeien springkussen, zui velproducten proeven, pannen koeken eten, enzovoorts. U kunt informatie krijgen over wat er allemaal op en rond de boerderij gebeurt. Ook over de geschiede nis van landgoed Ter Coulster zal wat te horen en te zien zijn! Om klokslag 13.00 uur danst het grootste gedeelte van de koeien van familie Brouwer de Koning de wei weer in. De staldeur word dit jaar geopend door burgemees ter Hans Romeyn. Wilt u dit niet missen dan bent u van harte wel kom op landgoed Ter Coulster, Kennemerstraatweg 432, Heiloo. Komt u bij voorkeur lopend of op de fiets. Tekst en foto: Carolien Breed HEILOO - Dit jaar is de 25e editie van Oranjebal Heiloo. Bovendien staat de tent wegens logistieke redenen een heel weekend op het Oranjebal- terrein; dé perfecte omstandig heden om extra groot uit te pak ken. En dat is dan ook precies wat het bestuur dit keer van plan is. In het kader van 'Oranjebal proeft Heiloo' is het een aparte dag voor een aparte festiviteit geworden. Op zondag 26 april is het terrein van 16.00 tot 20.00 open voor ieder een. Op het terrein staan meerdere stands, waar verschillende horeca bedrijven uit Heiloo vertegenwoor digd zijn. Voor 1, 1,5 of 2 consump tiebonnen kan je kleine gerechten halen bij de stand van onder ande ren Plaza Cinco, de Loocatie en andere horecastands. Zo kan je op één avond van meerdere speciali teiten uit Heiloo genieten. Voor de kinderen is er een heus pannen koekenfestijn. Picknick- en stata- fels genoeg om te genieten van de lekkernijen onder het genot van sfeermuziek. Op 27 april zal als van ouds het muzikale feest losbarsten. Naast de spelletjes voor de kinde ren wordt op het podium afgetrapt met de playbackshow 'the Voice of Ypestein'. De rest van de avond is het genieten van onder andere 'Helemaal Hollands' en 'Bob en de Blueband'. Het complete, extra fees telijke programma, staat binnenkort op de site van Oranjebal Heiloo. Zie www.oranjebalheiloo.nl HEILOO - Oranjebal heeft ook dit jaar weer de Koningsdag spelletjes. Een paar nieuwe spel letjes zijn toegevoegd in vergelij king met vorig jaar. De spelletjes beginnen om 13.30 uur en duren tot 15.30 uur. Na afloop kan men dan direct blijven hangen voor de Voice of Ypestein en voor de prijsuitreiking van het 'Raad spel'. De spelletjes vinden plaats in en rondom de tent. Alle kinderen kunnen zich voor 2,50 inschrijven in de tent. Uiteraard zijn er weer veel mensen nodig om alles in goede banen te lei den en dus is de organisatie nog op zoek naar vrijwilligers, die een paar uur de handen uit de mouwen willen steken. Aanmelden kan bij Joost de Wijs, tel. 06-54740017 of via de mail naar joostdaphne@quicknet.nl. HEILOO - Christchurch Heiloo heeft dit weekend twee dien sten en organiseert op twee de paasdag eieren zoeken in het bos voor de hele familie, gevolgd door een film op groot scherm. Deze dag begint om 10.30 uur in de Ter Coulsterkerk. Op Goede Vrijdag is er een dienst met over- denkingen en lezingen waarin de kruisdood van Jezus centraal staat. Het begin om 18.00 uur maar de kerk is open vanaf 17.15 uur met koffie en Engelse Hot cross buns. Op zondag wordt de Opstanding gevierd met een Holy commu nion service. Aanvang 17.00 uur. Voor de film en de lunch kunt u zich opgeven en mailen naar easter@christchurch-heiloo.nl. Om klokslag 13.00 uur danst het grootste gedeelte van de koeien van familie Brouwer de Koning de wei weer in. Archieffoto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 5