Een nieuw plafond in 1 dag! PLAFONDSHOW Een nieuw plafond in één dag MAC sandwich_ /1NNMPSCOTT soyaconcept8 STICKSANDSTONES Lentekriebels bij Klaver 5 Pimps'öcPearls Terwijl de meubels blijven staan voor elke ruimte Plafonds Sierlijsten Verlichting donderdag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 april van 10:00 tot 17:00 uur Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. De meubels kunnen blijven staan. Voor elke interieurstijl. Verlichting naar wens. Uit één geheel op maat gemaakt. Tijdens deze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafondsysteem. De koffie staat klaar! Nftl Plameco vakbedrijf Martens de Boer, De Trompet 2182 *K55V 1967 DC Heemskerk of bel: 0251-745 080 VOORJAARSBIJLAGE Openingstijden: Ma. 13.00-18.00 Di. t/m vr. 10.00-18.00 Za. 10.00-17.00 Gratis Parkeren! Middelweg 81-A 1911 EB Uitgeest tel.0251-315596 www.klaver-5.nl like ons op facebook UITKIJKPOST 1 APRIL 2015 Fash i on&Sty 1 Dutch Design Handgemaakte sieraden <t accessoires HEEMSKERK - ,,Je moet het zelf zien", aldus Plameco Martens de Boer. ,,In onze show room is goed te zien hoe mooi en praktisch zo'n plafond is." Een Plameco-plafond past in elk interieur en kan geheel naar uw wensen uitgevoerd worden: klassiek of modern, met een extra ornament, verlaagd of net onder het oude plafond, hoogglans of mat, glad of met structuur. Het Plameco-plafond wordt als één geheel gemaakt. Het is scheur- en schifervrij. Daarnaast is het schimmel-, algen- en bacterie- werend. De monteurs monteren het plafond in één dag, dit gebeurt zonder hak- en breekwerk. De meubelen kunnen gewoon blijven staan. Wij maken samen met u een ontwerp, waarin uw wensen worden verwerkt. De voorberei- dingen voor de montage gebeuren in de eigen werkplaats, zodat bij u direct kan worden gestart met het plaatsen van het plafond. Denkt u aan een nieuw pla fond voor uw huiskamer? Ook uw badkamer, keuken en uw toilet kan Plameco voorzien van een nieuw plafond. Team Plameco Martens de Boer nodigt u uit om aanstaande donderdag tot en met zaterdag zelf een kijkje te komen nemen aan de Trompet 2182 in Heemskerk. De koffie staat klaar! ,,In april vieren wij ons 1-jarig jubileum." Kom langs en profiteer van 10% korting! Plameco Plafonds Martens de Boer, De Trompet 2182, 1967 DC Heemskerk, tel. 0251 745080. Heemskerk.plameco.nl UITGEEST - De lente- en zomercollec tie hangt bij Klaver 5 aan de Middelweg in Uitgeest uitnodigend te wachten. Naast de vele vaste klanten van binnen en bui ten Uitgeest hoopt eigenaresse Jeanette Goedhart ook weer nieuwkomers te ver welkomen. Als klanten haar winkel bezoeken voor een eerlijk, per soonlijk advies en met een aantal setjes blij naar huis gaan, kan voor Jeanette de dag niet meer stuk. Per merk koopt ze vier tot zes keer per jaar in; dus altijd nieuwe items en volop keuze. Voor deze zomer zijn bijvoorbeeld dierenprints, een 'evergreen' op de juiste manier gedragen oneindig chic. Ook spijkergoed is en blijft hot. Opvallend zijn de zachte pas telkleuren; koele tinten als blauw en grijs, afgewisseld met zachte warme poeder- en sorbettin- ten. Toch blijft ook wit een prima keuze. De zomer van 2015 wordt chic, maar wel met een hoog draagcomfort. Prachtige stoere sieraden van Pimps Pearls. Voor een vriendelijk en vrijblijvend advies, kom naar Klaver 5. Op 1 en 2 april zijn er weer modeshows; kaarten zijn verkrijgbaar in de winkel. Voor meer informatie kijk op Facebook of www.klaver-5.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 7