Lotto:
m trek
ICAizei
OQO
PCC MaalWi
terrun walk
u
V
Loo)
w
IR
^Tapïil 2015
zaterdag 18 april
3/1o4o
Instuif diverse dans- en fitness workshops
11.00 -17.00 uur, Dance en Fitstudio 115
(stationsweg 115, Heiloo)
Wandelend in conditie 4,5 km per uur
Kennismaking bewegen voor ouderen, wandelen.
9.45 -10.45 uur, Basic Fysio, verzamelpunt Palestra Sports
Heiloo (Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Wandelend in conditie 4 km per uur
Kennismaking bewegen voor ouderen, wandelen.
10.45 -11.45 uur, Basic Fysio, verzamelpunt Palestra Sports
Heiloo (Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Indoor klimmen 6-12 jaar
13.00 -14.30, Klimcentrum Alkmaar
(Kees Boekestraat 2, Alkmaar)
Indoor klimmen 13-18 jaar
14.30 - 16.00, Klimcentrum Alkmaar
(Kees Boekestraat 2, Alkmaar)
Judo 4-6 jaar
9.15 -10.00 uur, Dojo 't Loo (Bergeonstraat 28, Heiloo)
Judo 7-9 jaar
10.00 - 11.00 uur, Dojo 't Loo (Bergeonstraat 28, Heiloo)
Fitness voor alle leeftijden
12.00 - 17.00 uur, Dorssports, (De Dors 5, Heiloo)
dinsdag 21 april
Tafeltennis, inlooptraining
18.00 - 19.00 uur, Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo,
(Hogeweg 61, Heiloo)
Low intensity bootcamp
19.30 - 20.30 uur, The Bootcamp Club, vertrekpunt Stadspark
de Hout Alkmaar (Koning Willem-Alexanderlaan 2, Alkmaar)
Spinning
20.00 - 21.00 uur, Palesta Sports Heiloo
(Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Goodcamp-fitnesstraining 55+ (met voedingsadvies)
Kennismaking bewegen voor ouderen|6ootcamp.
9.30 -11.00 uur, Inns and Outs, vertrekpunt Katten berg
Heilooër bos
Schoolvoetbaltoernooi groep 5/6
14.00 -18.00 uur, Voetbalvereniging HSV,
(Het Maalwater 4, Heiloo)
Senioren fit
10.00 - 11.00 uur, Palestra Sports, (Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Move Kids «sSl
16.00 - 17.00 uur, Palestra Sports, (Zevenhui aan 116, Heiloo)
Kickboksen
20.00 - 21.00 uur, Palestra Sports, (Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Inlooptraining Basketbal 11-12 jaar
17.00 - 19.30 uur, Flashing Heiloo, gymzaal Burenweg
(Burenweg 2, Heiloo)
Braziliaanse Jiu-Jitsu (in overleg met doji
20.15 - 21.30 uur, Dojo 't Loo, (Bergeonstraat 2
zondag 19 april
Wedstrijd hardlopen,
wandelen.
12.00 -17.00 uur,
Stationscentrum Heiloo
(Stationsplein 34)
Bewegen op muziek
Open lessen bewegen op muziek.
10.00 - 11.00 uur, Stichting Welzijn Heiloo/i\et trefpunt
(Abraham du Bois-hof 2, Heiloo)
Fithockey 55+
14.00 -15.00 uur, Hockeyvereniging de Terriërs
(Het Zevenhuizen 50, Heiloo)
Low intensity bootcamp
10.45 -11.45 uur, The Bootcamp Club, vertrekpunt Stadspark
de Hout Alkmaar (Koning Willem-Alexanderlaan 2, Alkmaar)
Breakdance 8+
11.00 - 12.00 uur, Sam Falco Hip Hop Duo, gymzaal
Capel-acker (Kerkakkers 1a, Heiloo)
Spinning
9.30 -10.30 uur, Palesta Sports Heiloo
(Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Zumba
10.00- 11.00 uur, Palestra Sports, (Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Power yoga
19.00 - 20.00 uur, Palestra Sports, (Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Indoor klimmen 18+^^
19.30 - 21.00 uur, Klimcentrum Alkmaar,
(Kees Boekestraat 2, Alkmaar)
Jiu-Jitsu 18+
19.30 - 20.45 uur, Dojo 't Loo, (Bergeonstraat 28, Heiloo)
Fitnesscircuit senioren
13.00 - 14.00 uur, Dorssports (De Dors 5, Heiloo)
Golf clinic
13.00 -14.30 uur, Golf Countryclub Heiloo,
(Lagelaan 8, Heiloo)
Nunchakudo 12+
I eiloo)
Judo 10-13 jaar
15.30 - 16.30 uur, Dojo 't Loo, (Bergeonstraét 28f Heiloo)
Judo 17+
19.30 - 21.00 uUg, Dojo 't Loo, Heiloo) I
(Bj&geonstraat 28, Heiloo)
beperking
i voor tieners i
Dojo 't Loo, (Bergeonstraat 28, Heiloo)
Wandelfit 55+
9.00 - 10.30 uur, Dorssports, (De Dors 5, Heiloo)
donderdag 23 april
Spinning
19.30 - 20.00 uur, Palesta Sports Heiloo
(Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Goodcamp-fitnesstraining 55+ (met voedingsadvies)
Kennismaking bewegen voor ouderen.
9.30 - 11.00 uur, Inns and Outs,
vertrekpunt Kattenberg Heilooër t Iusweg 1)
Combishape
10.00 - 11.00 uur, Palestra S,
s (Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
maandag 20 april
woensdag 22 april
Spinning
17.30-18.30
(Zevenhuizerli
/es fa Sports Heiloo
116, Heiloo)
Tafeltennis, techniektraining
20.15 - 21.15 uur, Tafeltennisvereniging Heiloo-Limmen
(Hogeweg 61, Heiloo)
dmintonvereniging 't Vennewater
i 46,^Heiloo) I
TdBiz Bootcamp 9
19.00 - 20.00 uur, The Bootcamp Club, vertrekpunt Trias
(Het Maalwater 3, Heiloo)
Gfoodc|mp-fitnesstraining 55+ (met voedingsadvies)
ootcamp.
Kennismaking bewegen v^; ouderen, bootcamp.
9.30 -11.0Ö üur; fmQ
vertrekpunt Kattenberg Heilooër bos
Combishape
Open lessen BBB, bewegen op muziek.
19.00 - 20.00 uur en 20.00 - 21.00 uur, Palestra Sports
(Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Jumo4?6 jaar
13.45 -14(30 uur, Dojo 't Loo (Bergeonstraat 28, Heiloo)
Judo 7-9 jaar
14.30 - 15.30 uur, Dojo 't Loo (Bergeonstraat 28, Heiloo)
Low intensity bootcamp
9.30 -10.30 uur, The Bootcamp Club, vertrekpunt Stadspark
de Hout Alkrfiaar (Koning Willem-Alexanderlaan 2, Alkmaar)
Spinning
9.00 -10.00 uur, Palesta Sports Heiloo
(Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
7 Combishape
19.00 - 20.00 uur en 20.00 - 21
(Zevenhuizerlaan 116, Hejloo)
Kleuterdans presentatie
14.45 -15.25 uur, Dansstudio MDH,
(Mariënstein 178a, Heiloo)
derdans presentati
Aikido
20.00 - 21
'alestra Sports
Dojo 't Loo (Bergeonstraat 28, Heiloo)
Tae-kwondo 9-15 jaar ,rji
18.00 -19.15 uur, Dojo 't Loo, (Bergeonstraat 28, Heiloo)
Tae-kwondo 15+
19.15 - 20.45 uur, Dojo 't Loo, (Bergeonstraat
15.30 -16.15 uur, Dansstudio MDH,
(Mariënstein 178a, Heiloo) kW'
Kennismaking met XCO Outdoor
9.30 -10.30 uur, Buitenfit^ XCO Outdoor, (Belieslaan 15, Heiloo)
Bootcamp training
19.30 - 20.30 uur, CWrssports, (De Dors 5, Heiloo)
I Runningtherapie 18+
9.00 - 10.00 uur, Runningtherapie Alkmaar eo, vertrekpunt
°alestra Sport, (Zevenhuizerlaan 116, Heiloo)
Aikido 20+
20.00 - 21.30 uur, Dojo 't Loo (Bergeonstraat 28, Heiloo)
Pilates
16.00 - 17.00 uur, Stichting Welzijn Heiloo, Het Trefpunt,
(Abraham du Bois-hof 2, Heiloo
Kinderdans presentatie Young Colours
16.30 -17.30 uur, Dansstudio MDH, (Mariënstein 178a, Heiloo)
Kidz Bootcamp
16.00- 17.00 uur, The Bootcamp Club,
verzamelpunt Trias Heiloo (Het Maalwater 3, Heiloo)
Medium Intensity bootcamp
19.30 - 20.30 uur, The Bootcamp Club, vertrekpunt Stadspark
de Hout Alkmaar, (Koning Willem-Alexanderlaan 2, Alkmaar)
Runningtherapie jongeren
16.00 - 17.00 uur, Runningtherapie Alkmaar eo,
vertrekpunt Trias Heiloo, (Het Maalwater 2,
Gymnastiek meiden 6-7 jaar
16.00 - 17.00 uur, GTH, gymzaal Breeder
(Breedelaan 4, Heiloo)
Gymnastiek meiden 8-10 jaar
17.00 - 18.00 uur, GTH, gymzaal Breedelaa\
(Breedelaan 4, Heiloo)
Gymnastiek meiden 11
18.00 -19.00 uur, GTH, gymzaal Breedelaan,
(Breedelaan 4, Heiloo)
Gymnastiek jongens 10+
19.00 - 20.00 uur, GTH, gymzaal Breedelaan,
(Breedelaan 4, Heiloo)