Plameco: een nieuw plafond in één dag gemonteerd! Tuincentrum Fleurop.® PLAFON DSHOW Deze week: 5 Stuks 6.50 Een nieuw plafond in 1 dag! Grote sortering vaste tuinplanten per stuk 1.50 klim-en struikrozen van kwekerij Jan Spek Herenweg 25 1935AB Egmond-Binnen Tel: 072-5061488 HOVENIER EN BOOMVERZORGING Peter Schouten Ook van pasen tot en met pinksteren zijn wij 24/7 paraat bij' calamiteiten en storingen. Bel ons: 072 533 34 81 ADVERTORIAL DE GEWELDIGE VOORDELEN VAN PLAMECO teren het plafond in één dag, dit gebeurt zonder hak- en breekwerk. De meubelen kunnen gewoon blijven staan. Wij maken samen met u een ontwerp, waarin uw wensen worden verwerkt. De voor bereidingen voor de montage gebeuren in de eigen werkplaats, zodat bij u direct kan worden gestart met het plaatsen van het plafond. Denkt u aan een nieuw plafond voor uw huiskamer? Ook uw badkamer, keuken en uw toilet kan Plameco voorzien van een nieuw plafond. Team Plameco Martens de Boer nodigt u uit om aanstaande donderdag t/m zaterdag zelf een kijkje te komen ne men aan de Trompet 2182 in Heemskerk. De koffie staat klaar! In april vieren wij ons 1-jarig jubileum. Kom langs en profiteer van 10% korting! Hoogwaardige materialen. "Je moet het product zelf zien", aldus Plameco Martens de Boer. In onze showroom is goed te zien hoe mooi en praktisch zo'n plafond is. Een Pla- meco-plafond past in elk interieur en kan geheel naar uw wensen uitgevoerd worden: klassiek of modern, met een extra ornament, verlaagd of net onder het oude plafond, hoogglans of mat, glad of met structuur. Monteren in één dag Het Plameco-plafond wordt als één ge heel gemaakt. Het is scheur- en schilfer- vrij. Daarnaast is het schimmel-, algen- en bacteriewerend. De monteurs mon- Terwijl de meubels blijven staan Plafonds Sierlijsten Verlichting donderdag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 april van 10:00 tot 17:00 uur Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. De meubels kunnen blijven staan. Voor elke interieurstijl. Verlichting naar wens. Uit één geheel op maat gemaakt. voor elke ruimte Tijdens deze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafondsysteem. De koffie staat klaar! Plameco vakbedrijf Martens de Boer, De Trompet 2182 1967 DC Heemskerk of bel: 0251-745 080 072 506 63 00 - 06 22569123 www.boomentuinverzorging.nl loodgieters en dakdekkers www.locastechniek.nl UITKIJKPOST 8 APRIL 2015 Vervolg van voorpagina Jaap vervolgt: „Er waren nogal wat docu menten waarop informatie stond waarvan je bij het lezen dacht: goed dat dat niet in ver keerde handen is gevallen. Maar zoals in de conclusie achter in het boek staat, was men in die tijd erg terughoudend om informatie over echt harde verzetsacties op papier te zetten. Over het algemeen werden er geen namen genoemd van verzetsmensen, maar wel van zwarthandelaren, NSB-ers en andere personen die de zijde van de bezetter hadden gekozen. Bij het bespreken van het dossier zijn deze namen weggelaten. Het dossier geeft een goed inzicht in de manier waarop de verzetsorgani saties en de daaruit gevormde Binnenlandse Strijdkrachten aan het werk waren. Onder andere de voortdurende stroom van informa tie die werd verzameld over de Duitse aanwe zigheid in Egmond toont aan hoeveel mensen er met de goede zaak bezig waren." De presentatie van 'Heiloo, een dorp in oor logstijd 2' wordt niet toevallig in Zaadpakhuis Dekker aan de Holleweg gehouden. Het zaad pakhuis staat ook op de omslag, want dit was de plek in Heiloo waar in de oorlog het ver zet haar besprekingen hield. Het dossier, dat grofweg de periode tweede helft 1944 en eer ste helft 1945 verslaat, bevat informatie over het Verzet en de Nederlandse Binnenlandse Strijdkrachten (NBS) in Heiloo en Egmond, waarvan de heer Jac. Dekker, tevens eigenaar van het zaadpakhuis, plaatselijk comman dant was. Na een eerste, vluchtige bestude ring van het dossier zei Jaap begin vorig jaar: „Gelukkig hebben we de indruk dat de inhoud van het dossier nergens afbreuk doet aan de inhoud van ons boek, een hele geruststelling. Het is veeleer te beschouwen als een aanvul ling, een vervolg." En dat laatste is 'Heiloo, een dorp in oorlogstijd 2' zeker geworden. Het is wederom een mooie uitgave geworden, min der dik dan zijn voorganger. De boeken zijn beide te koop in Heiloo bij Bruna en de Schrijverij en de historische ver eniging 'Oud Heiloo'. Verder in Bergen (Eerste Bergensche Boekhandel), Castricum (boek handel Laan) en in Egmond (boekhandel Dekker) en Van der Meulen in Alkmaar. Op de omslag prijkt niet toevallig een foto van Zaadpakhuis Dekker. Aangeleverd<- foto t' Fijne feestdagen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 4