Golfclub en Rabo blijven partners Open dag Jan van Rij ckenborghschool Nepalees buffet bij Stichting Veldwerk LOOCALS Paasbest Prijsuitreiking ldeurwedstrijd Kees Burger 6 keurslager INGEZONDEN MEDEDELING Presentatie 'Hooggevoeligheid en Kracht' Op de koffie bij D66 Heiloo Ateliermiddag op basisschool Elckerlyc UITKIJKPOST 8 APRIL 2015 Deze keer vindt het buffet plaats by Brasserie Veldt, 't Loo 1 te Heiloo. Evenals de vorige keren zal er weer kunst te koop zyn van geschonken kunstwer ken. Kunstwerken zijn van harte welkom, graag twee weken van te voren inleveren. Voor het driegan gen buffet betaalt u 20,- per per- HEILOO - Na de goed bezochte voorjaarsborrel by Herberg Jan, zitten de raadsleden en bestuurs leden van D66 Heiloo zaterdag 11 april weer voor u klaar in de bibliotheek. Van 10.30 tot 1-1.30 uur kunt u D66 uw ideeën vertel len over actuele en algemene zaken in de lokale politiek. Dit is het laatste inspreekuur voor de zomer, in september komen we terug in de bibliotheek. Maar u kimt altijd contact opnemen met de fractie, tel. 06-51910937 en via www.d66-heiloo.nl. Zondag 19 april maken Fred en Irena van weer een heerlijk Nepalees driegangenbuffet klaar waarvan de opbrengst bestemd is voor de projecten van Stichting Veldwerk in Nepal, zie www. stichtingveldwerk.nl. Aangeleverde foto HEILOO - Op maandagavond 11 mei houdt Judith Bosman weer een presentatie over hooggevoe ligheid en een krachtig leven met gevoel. De avond wordt gehouden in Herberg Jan en begint om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 21.30 uur. Judith besteedt aandacht aan wat hooggevoeligheid is en wat dat met je kan doen in het dage lijks leven. „Wat van deze mooie eigenschap de voordelen en val kuilen zyn en hoe je kunt leren hiermee om te gaan." Entree vyf euro, vooraf aanmelden gewenst via info@academievoorgevoel.nl of tel. 072-5051147. Consumpties zijn voor eigen rekening. HEILOO - Wat een feest was het dinsdagmiddag 31 maart op basisschool Elckerlyc! Met hulp van vele ouders werd er een ware ateliermiddag gehouden. Naaien, knutselen, koken, bak ken, verhalen schrijven, timmeren, muziek maken. Alles was er. De kinderen mochten zelf kiezen wat ze die middag wilden doen. Uiteraard werden de verrezen kunstwerken de volgende dag ten toongesteld voor de ouders. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen week ver lengden Golf- en Countryclub Heiloo en de Rabobank de samenwerking. HEILOO - Hoera, de nieuwe website is in de lucht! Dat wordt gevierd op de Open Dag op 18 april. Tussen 10.00 en 12.30 uur staan de deuren open voor belangstellende ouders en hun kinderen. Er zyn leerkrachten en ouders aanwezig om de bezoekers te woord te staan. Om 11.00 uur verzorgt de dramadocent het muzikale peuter/kleutersprookje 'De drie veren van de koning'. Verder zyn er vele creatieve activiteiten voor de kinderen, zoals knutselen, koekjes bakken en kleurplaten kleuren. Om 12.00 uur wordt, onder het genot van een drankje, de nieuwe website op symbolische wijze de lucht in gelaten. 'Leren met Hart, Hoofd en Handen' staat voor de kracht van de Jan van Rijckenborghschool, waar kleinschaligheid, de ontwikke ling van het individu en creativiteit belangrijk worden gevonden. Informatie is verkrijgbaar op de nieuwe website www.jvrschoolheiloo.nl of bij Marye Peters (directrice), tel. 072-5338286, Trompenburg 49,1852 CC Heiloo. Op golfbaan Oosterzij, thuisba sis van de club, ondertekenden Henk van de Wetering, Inico Geels en Henk de Bruin namens GCH en Ugur Pekdemir namens de Rabobank de nieuwe sponsorover eenkomst. Bankdirecteur Ugur Pekdemir: „Er is geen andere sport waarbij ontspanning en netwerken zo goed hand in hand gaan als by golf. Voor ons is dat aspect belangrijk: golfen met relaties. Sponsoring doen we graag maar het moet wel tweerich tingsverkeer zijn. Uiteindelijk kun nen we alleen betrokken blijven bij mooie organisaties wanneer de leden ook bij ons bankieren. Bij GCH snappen ze dat, we zyn al heel lang eikaars ambassadeur. Daarnaast, GCH is een prachtige club met een geweldige baan, mid den in ons werkgebied. Dat koes teren wy en ook daarom blijven we van harte partner." Inico Geels, penningmeester van GCH, vertelt HEILOO - Zondag 19 april maken Fred en Irena van weer een heerlijk Nepalees drie gangenbuffet klaar waarvan de opbrengst bestemd is voor de projecten van Stichting Veldwerk in Nepal, zie www. stichtingveldwerk.nl. soon, ter plaatse af te rekenen. De deuren van Brasserie Veldt gaan om 17.00 uur open, het buffet begint om 18.00 uur. Opgeven kan op veld- werk@planet.nl of telefonisch op 072-5070599, vol is vol. HEILOO - Paaszaterdag stond bij winkelhof 't Loo in het teken van LOOCALS Paasbest. Een prachtig thema om de bezoekers eens goed te ver wennen! Je loopt nietsvermoedend door het winkelcentrum als een dame je 'overvalt' met een prachtig paasboeket. Behalve dat heeft ze ook nog een modecheque voor je die je direct mag verzilveren. LOOCALS in winkelhof 't Loo, hoe leuk kan het zijn! HEILOO - Op woensdag 1 april was voor de winkel van keurslagerij Kees Burger in 't Loo de prijsuitreiking van de klemwedstrijd. De winnaars kre gen een chocolade paashaas. Op de foto van links naar rechts zyn: Nova de Geus, Zaar de haan, Rosa Beintema, Sofie Stoker, Lathisha Di Martin en Guus van Binsbergen. Er zyn meer dan driehonderd kleurplaten uitgedeeld volgens Marcel Scholten: „Sommige kinderen vonden het gewoon leuk om te kleuren, zy hebben hun kunstwerk niet ingeleverd. Toch zijn er meer dan honderd kleurplaten ingeleverd." Om het allemaal eerlijk te laten verlopen, had de jury de inzendingen in zes leeftijdscategorieën ingedeeld. dat zy vernieuwend bezig zijn als het gaat om mogelijkheden voor sponsoren. „We willen sponsoren een podium bieden, een plek zoals Ugur al aangeeft, waar je in de juiste setting relaties ontmoet. Een toepasselijke toevoeging op ons sponsoraanbod zijn 'sponsorban ken'. De eerste hiervan, die waar we nu op zitten, wordt straks heel mooi ingevuld door de Rabobank. Ook andere partners kunnen zo'n bank adopteren. Een geweldig stuk zichtbaarheid!" V.l.n.r. Henk de Bruin, Inico Geels (staand), Ugur Pekdemir en Henk van de Wetering samen op de toekomstige Rabo bank by Golfclub Heiloo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 6