Nieuwe Clubkampioenen Dojo 't Loo Effect C-jeugd wederom kampioen in de B-poule Ml Cl l\A/ bora kookveld Limmen pakt na winst op Vrone de leiding Badmintoernooi 35-plussers in Vennewater C> f sport Ant. Duijn keukens tÊr y/Va/7/ Helder naar W^m m WJÊ J®L Champions League %T TBt finale in Berlijn NIEUW AFZUIGSYSTEEM EFFECTIEVER EN ENERGIEZUINIGER DAN ANDERE WASEMAFZUIGKAPPEN 5 Red Jezelf brevetten bij zwembad Loos 15 APRIL 2015 KD1 VOLLEYBAL HEILOO - De volleyballers van het C-team van Effect uit Heiloo sloten dit seizoen prima af in de laatste wedstijd van de voorjaarscompetitie in sporthal het Vennewater. Het mix-team van Effect, waarin zowel meiden als jongens spe len, moest zaterdag als eerste aantreden tegen Relay uit Noord- Scharwoude. Effect bleek duidelijk sterker en alleen in de laatste set bleef het tot op het laatste span- BADMINTON HEILOO - Op 18 april is vanaf 09.00 uur het 35+ badminton- toernooi bij 't Vennewater, met spelers van alle sterkten. In de pauze wordt er voor soep en brood gezorgd en na de prijsuitreiking kan er aan de bar nagepraat worden met een nend. Er werd uiteindelijk met 3-0 gewonnen. De tweede tegenstan der deze dag was Dinto, uit het volleybaldorp Warmenhuizen. De teams waren duidelijk meer aan elkaar gewaagd, maar ook hier kwam na een spannende tweede set het Effect-team met 3-0 als winnaar uit de strijd. Daarmee bereikten de talenten van Effect voor de tweede keer dit jaar de eer ste plaats in de B-poule. Voor de C-jeugd zit het competitieseizoen 2014/2015 er al weer op en wordt er alleen nog getraind. drankje en een hapje en gezel lige muziek. Natuurlijk ontbreekt de jaarlijkse tombola niet, met leuke prijzen. Inschrijving kan via toernooi.nl of via www. badmintonvennewater.nl. Bij bin nenkomst kan het toernooigeld van 8,- voor één onderdeel en 12,- voor twee onderdelen voldaan worden. JUDO HEILOO - Zondag deed een grote groep jonge judoka's mee aan de jaarlijkse clubkampioen schappen judo bij Dojo 't Loo. Niet alleen de wedstrijdjudoka's, maar ook veel recreatieve judo ka's hadden zich ingeschreven te strijden voor de prijzen. Uiteraard waren de judoka's verdeeld in gelijkwaardige poules, zodat ieder een kans had om het podium te bereiken. Er waren dan ook veel mooie en spannende judopartijen te zien voor de meegekomen familiele den. Het goud was dit jaar voor Bob Zonneveld, Jorne Reitsma, Bette Peetoom, Arthur Snikkenburg, Jayden Campagne, Bodhi Mulder, Sam Beukers, Tygo de Jongh, Boet Mulder, Tom Pirovano, Yesper Brunekreef, Daan Pepping en Robin Strang. Zij mogen zich het komende jaar dus verdiend clubkampioen van Dojo 't Loo noemen. Ook de nummers twee en drie kregen een mooie beker overhandigd op het podium. De overige judoka's namen naast het plezier en de ervaring in ieder geval ook nog een mooie her inneringsmedaille mee naar huis. VOETBAL LIMMEN - Vijf wedstrijden voor het einde van de compe titie is alles nog mogelijk in de derde klasse B. Een zestal clubs kan nog aanspraak maken op het kampioenschap. Voeg daarbij het tegen degra datie spelende Vrone en het lijkt een mooie setting voor een pittige wedstrijd. Dat pakte echter minder uit dan verwacht. Het begon heel aardig voor Vrone. Zo hadden ze in de openingsminuten twee uit stekende mogelijkheden om de scoren te openen, waarbij een keer Randy Scheerman knap pareerde. Aan de andere kant, na de eer ste kans voor Limmen moest de Vrone-doelman het veld verlaten met een enkelblessure. Vrone had geen reservekeeper meegenomen, waardoor een veldspeler de taak overnam. Dit deed hij zeker niet verkeerd tot aan de negentiende minuut. Een hard schot van Rens Min wist hij wel te keren, maar op de rebound van Jan Welboren had hij geen antwoord. Limmen had had daarna moeten beslissen, maar kansen van Rik Seignette en Paul Zeeman werden geen doelpunten. De thuisclub probeerde het wel en had pech dat de inzet van Rik Seignette over het doel ging. De latere inzet van Emile Veldt had ook een beter lot verdiend nadat een harde vrije trap van Rens Min van de lat terug kam. Helaas stond Jan Welboren in de weg. Omdat Limmen niet scoorde bleef Vrone er in geloven. Ook zij kregen twee mogelijkheden maar gelukkig voor Limmen hebben zij een keeper die ook punten pakt. Zo eindigde de wedstrijd in een 1-0 overwin ning voor Limmen die door het verlies van Alkmaarsche Boys en Zaanlandia alleen aan de leiding is gekomen. Voor Vrone was de uit slag zuurder, want door de winst van Beemster staan zij nu op een directe degradatieplaats. Volgende week vindt de 'Derby der Derby's' plaats: Meervogels - Limmen. Ook die wedstrijd staat weer vol van de spanning. Limmen die er alles aan gaat doen om de koppositie te behouden en Meervogels die door hun verlies nu weer op een nacom- petitieplek staan. Een leuk scena rio voor een heel leuke wedstrijd. ADVERTENTIE Kookwasem en - geurtjes laten we niet eens opstijgen maar zuigen deze meteen weg waar ze ontstaan. Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl C-jeugd Effect. v.l.n.r. zittend: Maartje en Sterre; staand: Siem, Danny, Ronja, Anna en Teun. Aangeleverde foto Eén van de kampioenen Bob Zonneveld (l) in gevecht met Maarten Roubos (r), de nummer twee. Foto: Fred Stevenson HEILOO - Woensdag 1 april was het vroeg in de ochtend al druk bij zwembad Loos. Ruim dertig kin deren stonden in T-shirt, korte broek en waterschoenen klaar om te laten zien dat ze zich zowel op hun buik als op hun rug al goed in het water kunnen redden. Al deze kinderen zijn dan ook trots met hun 'Red jezelP-brevet naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Joes Bosman, Jacco Strijker, Zarah Liedenbaum, Bente Doosje, Minke Doosje, Luca Koopman, Jelle Oud, Riemer van Beek, Pascalle Smal, Danique Lammers, Nienke Visser, Rosalie Blokker, Jennifer Kaptein, Jolien van der Poel, Nils Kuitenbrouwer, Cas van de Velde, Bram van den Broeke, Gigi Martens, Dorus Zonderhuis, Britt Molenaar, Daan Kamping, Kick Ooms, Matz Mosselaar, Joost Jonker, Narjess Al-Rikabi, Yiannis van Dasselaar, Ruby Eijlander, Charlotte Levering, Jarin Nebbeling, Kyle de Weerd, Thies Erkamp, Lars de Bruijn, Stef van Lieshout, Ellemieke Jurrius, Jae-Sun Blokker, Ylian Hendriks. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 19