HZV verliest in een kleurrijk duel Ook Tellekamp Bouw- Timmerwerken hoofd sponsor De Foresters 21 Danny Bizot staat op scherp Danielle en Mei Lou door naar districtskampioenschap Kennismaken met schietsport Piet Weber kampioen na spannende finale INGEZONDEN MEDEDELING Eerste ronde schoolvoetbal UITKIJKPOST 15 APRIL 2015 MOUNTAINBIKE AKERSLOOT - Alkmaarder Danny Bizot heeft donderdag avond in Akersloot de voor laatste rit in de reeksen van tien wedstrijden om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup op zijn naam geschreven. Op Sportcomplex de Cloppen- burgh waren het onder aanvoe ring van Henk Louwe (Alkmaar), Wilfred Knegt (Uitgeest), Danny Bizot (Alkmaar), Floris Jansen (Alkmaar) en Chris Kemp uit Egmond aan de Hoef die al vrij vroeg in de koers aan de haal gin gen. Chris Kemp werd het eerste slachtoffer van het forse tempo dat Henk Louwe zijn metgezellen opleg de en moest afhaken. Ondanks de macht van Henk Louwe slaagde Danny Bizot er na een kwartier in een gaatje van vijftig meter te slaan. Rondenlang moest Bizot vech ten om uit de greep van Louwe en Knegt te blijven. Na ruim halfkoers werd pas duidelijk dat de coupe ging slagen en dat hij niets meer te duchten had van het duo Louwe/ Knegt. Floris Jansen, die inmiddels het voornoemde duo had moeten laten gaan, kon zijn vierde posi tie handhaven ten koste van Chris Kemp. Zoals iedere week was de confrontatie van Henk Louwe met Wilfred Knegt het aanzien waard. Ook in de laatste ronden legde Louwe Wilfred Knegt een dusdanig hoog tempo voor dat een aanval van Knegt haast onmogelijk was. In de allerlaatse ronde drong Wilfred Knegt dan ook niet meer aan en gunde Henk Louwe de welverdien de zege. Uitslag: 1. Danny Bizot Alkmaar 2. Henk Louwe Alkmaar 3. Wilfred Knegt Uitgeest 4. Floris Jansen Alkmaar 5. Chris Kemp Egmond aan de Hoef. TURNEN LIMMEN - Afgelopen zondag ochtend namen Tios Limmen- leden Danielle Sweep en Mei Lou Fontein deel aan de regio kampioenschappen voor de D2. Danielle Sweep begon op de balk. Ietwat zenuwachtig stond ze te wachten om haar oefening te starten. Toch sluitte zij de oefe ning netjes af en turnde haar kop rol op de balk. De jury beloonde haar oefening met 12.800. Danielle turnde daarna op vloer een mooie koprol achterover en grote spa- gaatsprongen, waardoor ze in het tussenklassement op de twaalf de plaats kwam te staan. Op de sprong, sprong Danielle een strak ke handstand platval (12.850). Ook na drie toestelrondes bleef Danielle op de twaalfde plaats staan. Het laatste onderdeel van haar wed- strijd was brug. Met een 13.300 voor haar oefening sloot zij haar wedstrijd af. Mei Lou Fontein liet in de tweede wedstrijd haar oefe ningen zien. Zij begon op de brug. Met prachtige, hoge zwaaien aan de hoge ligger kreeg zij een 13.600 van de jury. Het tweede toestel was balk. Een strak geturnde oefening met koprol werd gewaardeerd met een 11.600. Mei Lou turnde daarna een prachtige vloeroefening en steeg drie plaatsen omhoog in de ranglijst. Haar laatste toestel was 'sprong' waarbij zij heel wat hoge punten in de wacht kon slepen. Dit deed zij middels een prachtige handstand platval waarna zij de hoogste score heeft behaald van de 28 turnsters. Mede daardoor is Mei Lou negende geworden en mag zij net als Danielle doorstromen naar de districtskampioenschap in Amsterdam op zaterdag 6 juni. ZAALVOETBAL HEILOO - Werkelijk alles wat je maar kan bedenken, gebeurde vrijdag in een stampvolle sport hal Het Vennewater. In het begin van de wedstrijd golf de het spel heen en weer zonder dat dit daadwerkelijk kansen opleverde, maar uitblinker Mitta Zwart soleer de na een prachtige aanval richting goal en drukte beheerst de 1-0 af. Keeper Indy Klamer verkeek zich op een slappe inzet en de bal ging SCHIETSPORT HEILOO - Bij Schietsportvereni ging 'De Vrijheid' Heiloo kan op dinsdag 21 april van 20.00 tot 22.00 uur en op zaterdag 25 april van 13.30 tot 16.00 uur kennis worden gemaakt met de schietsport. Schietsport kent vele mogelijkhe den en disciplines. Het is bij uitstek een sport die door heren en dames uitstekend te beoefenen is. Van recreatief tot op topsportniveau. En het is, mits onder goede begelei ding, ook vanaf jeugdige leeftijd tot op gevorderde leeftijd te beoefenen. Natuurlijk is het noodzakelijk dat u 'van onbesproken gedrag' bent en pardoes onder hem door 1-1. De eer ste man-meer-situatie leverde HZV direct een voordeel op; namelijk een strak diagonaal schot van Steef Kaandorp en een eigen been van Golden stars zorgden voor de 2-1. De coach van de tegenpartij kreeg een officiële waarschuwing, en het dreigde uit de hand te lopen op en rond het veld, zelfs op de tribune ontstond rumoer, mede vanwege de autoritaire houding van de leids man, de heer Visser. Hij gaf in 15 minuten zes maal geel en een keer dat u zich kunt legitimeren met een geldig legitimatiebewijs (paspoort/ rijbewijs). Deze vereniging is door de KNSA met één kroon gecertifi ceerd, want veiligheid staat bij voor op en een goede sfeer staat hoog in ons vaandel. Op de schietbanen worden verschillende internationale en Olympische schietsportdiscipli nes beoefend, met geweer, karabijn, pistool en revolver. U kunt het zelf proberen onder begeleiding van de bereidwillige maar zeer ervaren wapeninstructeurs. Adres: 't Zevenhuizen 44 1852 JC Heiloo. Meer informatie: de heer J.B. Irik, tel. 06 - 55703698, e-mail: jb.irik@telfort.nl, www.svdevrijheidheiloo.nl. rood. Golden Stars beukte er vol in. Voor de neutrale toeschouwer een waar spektakelstuk, voor HZV iets minder. Sam Zonneveld bracht de stand nog op 3-1, maar Golden Stars rechtte de rug en kwam zeven minu ten voor tijd op 3-2. De spanning nam toe en de ruimtes werden maar groter en groter bij Golden Stars. Met een uiterste inspanning kwam HZV op een 4-2 voorsprong en leek men op rozen te zitten. Een uit een onmogelijke hoek (achterlijn) scoor de Mitta Zwart de bevrijdende tref fer, maar niks was minder waar, met een ondertal van twee kwamen er twee goals tegen en werd het plots 4-4. Op zulke momenten is te zien dat HZV net die mentale weerbaar heid nog mist en de slimheid, om dit soort wedstrijden tot een goed einde te laten brengen. Alles en iedereen ging op jacht naar de overwinning, waarmee open huis moest worden gehouden en uiteindelijk niet werd beloond. Van een 4-2 naar een 4-6 achterstand in een kleine drie minu ten. De teleurstelling was dan ook groot bij spelers en coach Klamer. Door het verlies is HZV veroordeeld tot het spelen van nacompetitie. AKERSLOOT - Piet Weber is er in geslaagd de zesentwintigste editie van het Driebanden kampioen schap van Akersloot op zijn naam te schrijven. Een spannende fina le waarin kampioen Weber tot de laatste moment moest wachten om zich kampioen te kunnen noe men. Hij verloor zijn laatste partij van Paul Twaalfhoven en was afhankelijk van het resultaat van de partij van nummer twee Rob Woestenburg tegen Hans Putter. Bij winst van Woestenburg, werd Weber tweede en Woestenburg eerste. Maar Hans Putter deed zijn sportieve plicht en won van Woestenburg de laatste partij zodat Piet Weber de zes entwintigste 'Driebanden titel' van Akersloot op zijn naam kon schrijven. Weber behaalde negen punten terwijl Woestenburg, Fred Oud en Paul Twaalfhoven res pectievelijk tweede, derde en de vierde plaats eindigden. HEILOO - De verbouwing van De Egelshoek heeft De Foresters naast een prachtige kantine en een heerlijk terras een extra hoofdsponsor opgeleverd. Frans Tellekamp was onder de indruk van het project en de vrijwilligers en besloot om na deze grote klus aan de club verbonden te blijven. Tellekamp Bouw- Timmerwerken is gespecialiseerd in badkamerrenovaties, vervan gen van kozijnen (ook het vooraanstaande VEKA), plaatsen van dakopbouw en uitbouw. De Foresters en Tellekamp Bouw- Timmerwerken gaan voor een duurzame toekomst! Informatie franstellekamp.nl of tel. 06-45190534. Zelden is er in de Heilooër zaalvoetbalhistorie een wedstrijd gespeeld zoals die van afgelopen vrijdagavond. Foto: Wout Jager •..t •*'>•<*- HEILOO - Vrijdag troffen de groepen 7/8 van de basisscholen uit Heiloo elkaar op de zonovergoten velden van voetbalvereniging HSV. Tijdens het voetballen is winnen niet altijd het belangrijkste en dat bleek ook in de onderlinge wedstrijden. Sommige spelers wanen zich Lionel Messi en eisen de bal op om hem niet meer af te geven en anderen hobbelen mee met de rest van het team. Wat zeker is, is dat alle kinderen een hoop plezier hebben beleefd. De finaledag is komende vrijdag 17 april 16.15 uur op Sportpark het Maalwater. Komt allen aanmoedigen, genieten van het spektakel en kom vooral op de fiets! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21