de Schulp Klein Varnebroek, uw feest op uw wijze! Zin in een feestje? I Geen krant ontvangen? 8f Vanaf heden zijn wij weer geopend 50% 2 C restaurant Klein VarnebroeK Kom in de kas bij tuinplanten specialist Schilder www.kwekerijcristianschilder.nl kmdar 8 Hendriklaan Voor deskundig advies bent u bij ons aan het juiste adres Rijksweg 127- Limmen Bij ISIS vindt u ook een uitgebreide collectie BADMODE van o.a. Aubade Freya Chantelle Fantasie Sedna Gottex beha t/m 30 april I ike http//wwwfacebookcom/isisondermode www.isis-ondermode.nl BEHEERDER (M/V) Klein Varnebroek is een landelijk gelegen locatie voor het vieren van bijzondere gelegenheden. Uw verjaardag, huwelijksfeest of zakelijk diner kunt u op een speciale manier bij Klein Varnebroek vieren. Er is veel mogelijk. Van een eenvoudige lunch tot een luxe diner, van een borrel met collega's tot een koffiearrangement met uw fietsclub. Samen kijken we wat het beste past bij uw viering of feest. U kunt langskomen voor een inspirerend en vrijblijvend gesprek. Boek nu uw feest voor 2015 en ontvang uw gebak of bruidstaart gratis! De Omloop 22, Heiloo, T 072 533 1612, E info@kleinvarnebroek.nl, www.kleinvarnebroek.nl Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 SCHILDER UITKIJKPOST 15 APRIL 2015 RMODE N Ie m 1 DORPSHUIS Dorpshuis De Schulp in Egmond-Binnen zoekt in verband met pensionering van haar beheerder met ingang van 1 juli 2015 (of zoveel eerder als mogelijk) een Fulltime Taakomschrijving: - Ontwikkelen en uitvoeren van ideeën en plannen om het dorpshuis een centrale en actieve positie in de gemeen schap van het dorp te geven - Gastheer/vrouw zijn - Beheren van reserveringen en overige administratieve werkzaamheden - Bardiensten draaien - Schoonmaak- en voorkomende onderhoudswerkzaamheden uitvoeren Functie-eisen: - Proactief, ondernemend en verbindend kunnen zijn tussen dorpshuis en inwoners Egmond-Binnen - Zeer goede contactuele eigenschappen - Klantvriendelijk en positief - Flexibel - Aansturen assistent-beheerder, oproepkrachten en vrijwilligers - Ervaring in de horeca is wenselijk - I n bezit van diploma's Sociale Hygiëne, BHV en Horeca, of bereidheid tot het behalen ervan, strekken tot aanbeveling Beloning conform de richtlijnen van het laatste Horeca CAO. Sollicitatie met C.V. graag vóór 24 april 2015 naar: Stichting Dorpshuis De Schulp, p/a. Mw. L. Lentz, secretaris, Herenweg 112, 1935 AJ Egmond-Binnen. E-mail: lia.rinnegom@gmail.com. Gestreefd wordt de sollicitatiegesprekken in week 18 plaats te laten vinden. Tuinplanten specialist (pad rechts naast Johwin, tegenover autobedrijf Kleverlaan, zie bord aan de weg)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 8