Uitkijkpost lid van de Nederlandse Nieuwsbladpers Wethouder Opdam opent Het Baafje Bedrijventerreinen Heiloo opnieuw heel schoon en veilig Brandweer Heiloo gastheer voor brandweerwedstrijd Verkeersregelaars incasseren andermans frustraties 14 HARDERWIJK - Uitkijkpost Media BV, uitgever van de nieuwsbladen Uitkijkpost en De Uitgeester, is in Harderwijk officieel toegetreden tot de Nederlandse Nieuwsblad Pers, de landelijke organisatie van lokale nieuwsmedia. Stuur ons uw leukste Koningsdagfoto's Klaarvoor de derde Appeltje Eitje wandeling? Caecilia in haar element UITKIJKPOST 22 APRIL 2015 Op zaterdag is iedereen welkom bij de brandweerkazerne aan de Rosendaal. Aangeleverde foto Drie nieuwsbladen zijn tijdens de jaarvergadering van de NNP welkom geheten als nieuw lid. Op de foto links Karel Frugte namens de Uitkijkpost met het nieuwe NNP-naambordje als bewijs van lidmaatschap van de belangrijkste organisatie van lokale nieuwsbladen. Foto: Vincent de Vries HEILOO - De provinciale hoofdklasse vaardigheidstoet sen van de ABWC worden dit jaar gehouden in de gemeente Heiloo. De vaardigheidstoetsen heb ben de aandacht van Brandweer Nederland, die bekijkt of de toet sen bij kunnen dragen aan een kwaliteitsimpuls binnen brandweer Nederland. De oefeningen krijgen een realistisch karakter, waarbij een scenario wordt gepresenteerd die u ook in uw dagelijkse praktijk tegen kan komen. Uiteraard wil Brandweer Heiloo ook de bevol king van Heiloo de gelegenheid geven hierbij een kijkje te komen nemen. Iedereen is van harte wel kom in de kazerne van Heiloo aan de Rosendaal 2a op zaterdag 25 april van 09.00 uur tot 17.00 uur. In de kazerne kunt u brandweermen sen spreken, en uiteraard informa tie krijgen over het brandweerwerk en wat de brandweer van uzelf ver wacht in geval van brand of andere calamiteiten. Tijdens de wedstrij den is het ook mogelijk om mee te kijken in het bedrijf CiRoPack. U krijgt de gelegenheid (met enige beperkingen omdat de deelnemers er geen last van mogen hebben) de wedstrijdploegen in actie te zien binnen het bedrijf. Tijdens de jaarvergadering van de NNP in Harderwijk nam Karel Frugte, namens de directie van de Uitkijkpost, het officiële naamplaat bordje in ontvangst als bewijs van het lidmaatschap van deze organi satie Uitkijkpost benadrukt hiermee haar doelstelling voor de komende jaren om zich nog nadrukkelijker te profileren als uitgever van nieuws bladen, die kwaliteit en betrouw baarheid hoog in het vaandel heeft. Ook online is Uitkijkpost momen teel flink aan de weg aan het tim meren met dagelijks actueel nieuws en presentatie van de digitale Uitkijkpost. Nieuwe online initiatieven staan voor de komende maanden op het programma. Hierdoor is het nieuws blad van Heiloo nu ook online met HEILOO - Verkeersregelaars zijn vrijwilligers die een examen op internet hebben gedaan. Met een veiligheidshesje met gele bovenkant, rode onderzijde en fluorescerende grijze driehoek verzekeren ze de veiligheid van de haar website www.uitkijkpost.nl de belangrijkste lokale nieuwsbron geworden, maar zal binnen niet al te lange tijd ook voor andere lokale en deelnemers door het verkeer op daarvoor door de gemeente Heiloo aangewezen plekken te regelen. Zondag stonden ze voor de PCC Maalwater Run en Walk op stra tegische plaatsen in het dorp. Ze werden soms geconfronteerd met boze automobilisten die de vrijwil- regionale activiteiten hèt platform worden voor verenigingen, stichtin gen, organisaties enzovoort. ligers uitscholden omdat ze moes ten omrijden of wachten. Erger nog, een witte Toyota reed gewoon langs de afzetting door het gemeentelijk groen en negeerde daarmee de aan wijzingen van een verkeersbegelei- der. Gelukkig geen ongelukken. Het incident is aan de politie gemeld. HEILOO - Op zaterdag 25 april om 12.00 uur komt wethouder Rob Opdam de officiële opening van zwembad Het Baafje ver richten. De deuren zullen vanaf dan wijd open staan om de zwemmers te verwelkomen voor een nieuw en zonnig zomerseizoen. Op deze dag is er gratis entree. Vanaf 1 april is Sport Servicepunt Langedijk de nieuwe exploitant van het mooie buitenbad. In korte tijd is er al een aardig programma samengesteld, dat u kunt vinden op de nieuwe website van het zwembad en het programma zal nog worden uit gebreid. Ook zullen er tijdens het seizoen spontaan activiteiten wor den aangeboden. Deze zullen via de Facebook-pagina van Zwembad het Baafje worden vermeld. De week van 25 april tot en met 1 mei zal het bad van 12.00 uur tot 17.00 uur geopend zijn, voor de overige openingstijden kunt u op www.zwembadhetbaafje.nl terecht. Tijdens de openingsdag zijn er allerlei activiteiten om aan mee te doen, zoals Bubblebal voetbal, vlot ten bouwen en natuurlijk zwem men. U bent welkom om gewoon een kijkje te komen nemen en ken nis te maken met een paar onbe kende gezichten die u komende zomer tegen zult komen. De hele week tot en met donderdag 30 april kunt u nog profiteren van 20% korting op de aanschaf van een abonnement, dat is toch de moeite waard. Meer informatie op www. zwembadhetbaafje.nl en Zwembad het Baafje is ook te vinden op Facebook. Telefoon: 072-5333909. HEILOO - Maandag 27 april is het Koningsdag, dan viert iedereen groot feest en kleurt heel Nederland weer oranje. Vrijmarkten, Oudhollandse spe len, muziek en volop volksver tier. Stuur uw leukste oranjefo to naar redactie@uitkijkpost.nl. De mooiste inzendingen wor den in een Koningsdagcollage opgenomen, die verschijnt in de Uitkijkpost van 29 april. Vermeld nog wel even waar en bij welk festijn of activiteit u de foto genomen heeft. HEILOO - Op zaterdag 25 april is het weer tijd voor de derde wande ling van dit jaar. De omgeving van Heiloo nodigt uit om in beweging te komen! Deze keer wordt er langs de paarse pijlen gewandeld van het wandelnetwerk, een route van ongeveer 12 kilometer. Onderweg is er ruimte voor een kleine pauze en is er gelegenheid om koffie, thee of iets anders te nuttigen. Deelname is kosteloos, maar consumpties zijn voor eigen rekening. Kom op, en wandel mee met Buitenfit! Aanmelden: www.buitenfit.com of tel. 06-42896775. HEILOO - Ondernemers, ge meente, politie, brandweer en andere belangrijke partners slaan in Heiloo al een aantal jaren de handen ineen voor schone en veilige bedrijventer reinen. Vanwege deze gezamenlij ke inspanning heeft het MKB op 17 april voor de derde keer het certificaat Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO) aan alle par tijen uitgereikt. Dolf Kloosterziel van het MKB overhandigde het certificaat tijdens de netwerkbor rel van de Ondernemersvereniging Ondernemend Heiloo (OHO) aan alle partijen. Rob van der Wal namens de ondernemers, Marijke Kaptein van de politie, Hakan Meijer namens de brandweer en burgemeester Hans Romeyn namen het certificaat in ontvangst. De bedrijventerreinen zijn een visite kaartje voor de gemeente Heiloo en vormen een mooie maar bovenal Marijke Kaptein (Politie), burgemeester Hans Romeyn, Hakan Meijer (brandweer), Rob van der Wal (OHO) en Dolf Kloosterziel (MKB). Foto: Vincent de Vries veilige plek voor ondernemers om zich te vestigen. Het derde KVO certificaat is daarom een prachtige beloning voor alle inspanningen van de partners. Het geeft aan dat er blijvende aandacht is voor een constante duurzame kwaliteit voor de terreinen. si M HEILOO - Zaterdag zette het Heilooër Harmonieorkest Caecilia in De Beun een geweldig concert neer. In samenwerking met fotografen van de HAF was het een lust voor oog en oor. Prachtige muziek werd ondersteund door beelden, het publiek werd meegenomen door de geïnspireerde beelden en muziek. Zowel het opleidingsorkest als het A-orkest werden door de diri genten Bob Kanne en Alida Holwerda verrast in alle mogelijke situaties. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 14