HZV pakt punt bij periodekandidaat Trias-leden op het podium De Boscrossers verrijdt de eerste van vier clubkampioenschap-wedstrijden 21 Majorettes FSH op concours Edith Bosch bij HSV Alle sport op www.uitkijkpost.nl U ITKIJ KPOST 22 APRIL 2015 ■lilDOi Jesper Peterse die als junior keurig de 110 meter horde liep bij de senioren. Aangeleverde foto Wendy van Gijlswijk (linksachter): ,,Wil je ook bij de majorettes, kom dan een keer langs!" Aangeleverde foto Mitchel Zwart opent de score voor HZV 1 in de wedstrijd tegen Amersfoortse Boys, die met 2-2 werd gelijkgespeeld. Foto: Wout Jager ZAALVOETBAL AMERSFOORT - Vrijdag werd een wedstrijd om 'des kei zers baard' gespeeld tegen Amersfoortse Boys, waarbij de opponent nog kansen had op een periodetitel en moest win nen. Na een vertraging van 25 minuten kon eindelijk worden begonnen. In een toch enigszins beladen duel, waarbij HZV slechts één wis sel tot de beschikking had, bleef men goed gegroepeerd staan en werden de defensieve taken niet uit het oog verloren. Het thuispu bliek, gesteund door de harde kern van het voormalige SC Amersfoort, zweepte de ploeg op tot grote hoogte, echter bleef men vanuit HZV kalm en loerend op een coun ter. Na een slepend combinatiespel volleerde spits Mitchell Zwart de bal keihard in de winkelhaak; 0-1. Het getrommel van het thuispu bliek werd steeds luider vanaf de tribune, en mede daardoor ging de thuisploeg met meer risico spelen en was de russtand in balans 1-1. Coach Klamer overlegde met de manschappen en na een korte rust tijd werd bleef men gedoseerd spe len en stond het verdedigend zeer sterk. Toch kwam de vermoeidheid, die parten speelde en oorzaak van de 2-1 achterstand bleek. Met nog tien minuten op de klok ging HZV op zoek naar de verdien de gelijkmaker. Deze kwam er dan ook door een goede pass van Ruben Bugter en werd beheerst afgerond door Stan de Boer; 2-2. Na enige kansen over en weer bleef de stand uiteindelijk staan, en met een tevreden en positief gevoel gaat HZV daarom de nacompetitie in. MAJORETTE HE ILOO - Zondag 12 april namen de majorettes van de Fanfare Showband Heiloo deel aan een concours. De middengroep kwam uit in dancetwirl small team senior begin ners, dit betekent dat zij hun show op zelf gekozen muziek in dit geval muziek van 'Fame') uitvoerden. Deze nieuwste groep is vorig jaar van start gegaan en na een jaar hard trainen hebben zij een mooie eerste prijs in de wacht weten te slepen. Later in het seizoen zal ook het jeugdteam weer in actie komen; zij zijn nu hard aan het trainen met hun nieuwe show op muziek van Gwen Stefani. Vorig seizoen had de jeugd zich geplaatst voor de ranking van het NK, maar helaas door omstandig heden konden zij hier niet aan deel nemen. Wendy van Gijlswijk: ,,Ben je benieuwd wat wij doen? Kom gerust een keer langs, je bent van harte welkom. Wij trainen op de maandagavond in de gymzaal van het PCC aan de Dors in Heiloo." Van 18.30 tot 19.30 uur traint de jeugd (vanaf 7 jaar), van 19.30 tot 20.00 uur de middengroep en van 20.00 tot 21.00 uur de wedstrijd- groep senioren. Zie ook www. showbandheiloo.nl BMX HEILOO - Op donderdag 16 april is de eerste van vier club- kampioenschapswedstrijden verreden. Onder een mooie len teavondzon reden de leden van FCC de Boscrossers hun wed strijd. Het clubkampioenschap is voor beginnende rijders een mooie gele genheid om ervaring op te doen met de BMX-wedstrijdsport. De rijders meten zich met clubgenoten die tij dens de training nagenoeg gelijke tijden hebben neergezet waarin zij één volledige baan hebben gefietst. Deze methode zorgt er voor dat tij dens de manches de rijders en rijd sters aan elkaar gewaagd zijn, wat de spanning tijdens de verschillen de wedstrijden moet verhogen. Reeds in de eerste groep wissel den de ereplaatsen regelmatig van rijder(ster). Ties van der Zwart ging er uiteindelijk met de eerste plaats vando or. Indi Agterb erg, Martin Veldhuizen en Boet Veldt werden tweede, derde en keurig vierde. In groep 2 was het stuivertje wis selen tussen Joep Mulder en Ryan Konijn. In de finale pakte Joep net de eerste plaats. Tygo Huls en Lois Agterberg werden derde en vierde. In groep 3 waren het de meisjes Irin Huizer en Isabel van der Woude die de dienst uitmaakte. Erwin Bliek zat er iedere wedstrijd dichtbij maar hij kon de twee strijdende meisjes niet passeren. In de finale van de groep werden Irin en Isabel eerste en tweede. Erwin pakte de derde plek. Jesper Schaap werd netjes Vanwege ruimtegebrek is er een aantal tekstitems deze week niet meegegaan op de sportpagina's in de papieren krant. Wel zijn alle sportverslagen te lezen op onze website www.uitkijkpost.nl. vierde. In groep 4 maakte Colin van Laar met name het verschil tijdens de start. Jens Hoekstra, Diederik Denneman en Callum Andringa ble ven dichtbij Colin waardoor Colin zich geen foutje kon permitteren of één van de andere rijders zou hem passeren. De groepen 5, 6 en 7 had den de meeste deelnemers van de HEILOO - De speciale avond die donderdag op de agenda staat bij HSV kent een ander pro gramma. Steve Cumming, marketing Chelsea, wordt vervangen door Edith Bosch, top judoka en momen teel bezig met het coachen van mensen uit het bedrijfsleven, het geven van judoclinics en interes sante lezingen. Edith heeft jaren aan avond. Waarin Chris Duinhoven, Rick Meurs en Roy Kater de respec tievelijke winnaars van de finales van de groepen 5, 6 en 7 hard moes ten werken voor de kostbare klas- sementspunten. Op 26 april zal op de thuisbaan de eerste van de zes Noord-Holland cups zal worden ver reden. de top gestaan op wereld niveau en kan terugkijken op een fantastische carrière. Ze is vele malen Europees kampioen geworden, wereldkampi oen en heeft drie Olympische plak ken in de kast liggen. Verder heeft ze in 2013 meegedaan aan het televi sieprogramma Expeditie Robinson en is daar ook als winnaar uit de bus gekomen. Een vrouw met een enorme drive; HSV is blij dat ze naar de Basis komt. ATLETIEK DEN HELDER/ KROMMENIE - De jongste junioren en de senioren van Trias kwamen dit weekend in actie bij de team competities. De senioren kwa men in actie in Den Helder in de derde divisie. De dames wonnen deze wed strijd met grote overmacht. Overwinningen werden er behaald op de 100 meter; Britt Ooijevaar, 200 meter; Zoë de Jong, 400 meter; Lenneke Stam, 800 meter; Céline Ruiter. De Zweedse estafette werd met aanvulling van ploegleidster Nicole Berghouwer eveneens met grote overmacht gewonnen. Bij de mannen was het speerwerper Dennis Barnhoorn die voor de beste prestatie van de dag zorgde. Het Trias-lid, die vorig jaar voor het eerst over de 70 meter wierp kwam in zijn eerste wedstrijd met een lastige wind meteen tot een afstand van 64.86 meter. In Krommenie kwamen de jongste junioren in actie. Bij de D-junioren werden bij de jongens en meisjes de estafette gewonnen. De jongens-estafette-ploeg bestond uit Sijvert Commandeur, Joep vd Laarse, Casper Peterse en Jens Oosterink. Bij de meisjes waren het Roos Poldervaart, Amber Knippen, Jip de Waard en Nienke Madderom. Bij de jongens D was het Timme Koster die het horde lopen en verspringen won met persoonlijke records. Stan Nijhuis verpulverde bij de jongens C zijn record bij het hoogspringen naar 1.70 meter. Martijn Bakker werd keurig tweede op de 800 meter met eveneens een persoonlijk record. De meisjes C wonnen bij de esta fette eveneens met overmacht hun serie. Esmee de Jong, Yanniek Bouwer, Britt Agasi en Sarah Dekker liepen 44,55 seconden op de vier keer 80 meter. Een strijdende Callum Andringa. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21