WINKELEN IN LIMMEN Een halve dag bij Univé met John Poortema ntrum bij u in de Volop prachtige eenjarigen, kruidenplanten, k hangmanden potterie BBQ - demonstraties op zaterdag 9 mei Bij aanschaf van een Weber-briketten-bbq,^ GRATIS zak Weberbriketten 7 ,kg t.w.v. LONG Vandaag loop ik mee met John Poortema. John is verzekeringsadviseur bij Univé. We treffen elkaar om negen uur in één van de 150 Univé-verzekeringswinkels die Nederland rijk is. Tot mijn verbazing zit er al een klant binnen. Ik dacht dat Univé pas om negen uur openging. John: 'Dat is ook zo, maar mevrouw was iets te vroeg en ik was er toch al, dus ik heb vast opengedaan. Ik laat geen mensen on nodig in de kou staan'. Verdriet John tapt - overigens heerlijke - koffie voor ons drie. De klant, een dame van rond de 60, steekt van wal. Haar man is twee weken eerder overleden, en ze wil weten wat dit voor gevolgen heeft voor haar verzekeringen. Het gesprek dat ontstaat gaat over de verze keringen, maar over nog veel meer. Over hoe bijzonder de overleden man was, en over hoe zeer ze hem mist. Ze pinkt een traan weg. John wijst haar ook nog op een aantal niet-verze- keringszaken, zoals het wijzigen van belasting diensttoeslagen. Als ze weg is zegt John: 'Dit soort gesprekken zijn intens, maar ook dank baar. Mensen vertellen je van alles. Voor een adviesgesprek, zoals dit, plannen we een uur in en dat werkt prettig. Je voelt je dan niet opge jaagd en kunt de klant alle aandacht geven'. Flaporen Tegen lunchtij d komt er een moeder met een klein jongetje binnen lopen. John begint te glunderen als hij de twee ziet. Het gesprek dat ont staat, kan ik niet helemaal volgen, maar later legt John me uit wat er aan de hand was. 'Vorig jaar kwam deze mevrouw bij mij. Haar zoon had flaporen en ze wilde weten of de verzekering een flapoor correctie vergoedde. Bij het pakket dat ze destijds had, was dit niet het geval. Ik heb haar geadviseerd om Persoonlijk Vervolgens komen er verschillende mensen binnenlopen die zorgkostendeclaraties en scha deformulieren komen brengen. John: 'Opsturen of via internet invoeren kan natuurlijk ook, maar veel mensen vinden het toch prettig om langs te komen, en misschien ook wel gezellig. In het uur dat volgt, is John bezig met de admi nistratieve affiandeling van zaken en beant woordt hij via de telefoon en via mail vragen van klanten. Wat ik eruit opmaak is dat het over van alles gaat. Vragen over polisvoorwaarden, schademeldin- gen, adreswijzigingen, gewijzigde rekeningnummers. te wachten tot het einde van het jaar en de verze kering dan om te zetten naar een verzekerings pakket dat de operatie wel vergoedt. Zo gezegd, zo gedaan en nu kwam ze langs om het resultaat te laten zien. Mijn dag is goed'. De ochtend is omgevlogen en mijn dag is óók goed. Univé is gevestigd aan de Drie Linden 1 te Limmen. U kunt hen telefonisch bereiken via 072-505 35 81 of e-mailen naar limmen@unive.nl. t f LASTING. putmuM EXTRA UJHG GRILLING 0MIHUTES>

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 8