WINKELEN IN LIMMEN F jet: s plaza Spaar voor €2,50 korting op uw boodschappen. Bloemendagen ook in Heiloo een groot succes! Bij iedere €10,- aan boodschappen een gratis spaarzegel. Alleen bij Albert Heijn Limmen MET BOSCH- MIDDENMOTOR al v.a. 1699,00 ELEKTRISCHE FIETS al v.a. 999,00 EHktri sche fi etsenvan o.p. Sparta, pinuS' Hercules/Vineoria NU Mime 15% TOT 25%KORTlNG ind. ggdtis servteebeurt en garantie FIETSPLAZA Rijksweg 120 Limmen tel 072-5055848 officieel dealer van: Sparta-Loekie-Sensa-Ghost-Haibike Sinus-Hercules-Vogue-Shimano Kijk op Fietsplaza.nl voor nog meer spectaculaire aanbiedingen uit LIMMEN - De Bloemendagen in Limmen en dit jaar ook op het land goed Willibrordus in Heiloo waren een doorslaand succes! Vrijdagavond 1 mei werd in de ChillZone onder de opzwepende muziek van een DJ de laatste hand gelegd aan de bestelde mozaïeken. Talloze kinderen hebben hier aan meegewerkt en bedanken de Limmer ondernemers voor hun bestelling en heer lijke drankjes en hapjes. Elders in Limmen was ook volop bedrij vigheid en overal verschenen de meest prachtige creaties. Zaterdag 2 mei was het dan eindelijk zover, prachtig weer en duizenden bezoekers die volop konden genieten van de meer dan vijftig mozaïe ken, straatversieringen en andere bloe- menkunst. Burgemeester Toon Mans van Castricum genoot tijdens zijn rondrit per koets ook zichtbaar van al het moois, om 17.00 verrichtte hij aansluitend de feeste lijke opening van de Bloemendagen in café bar de Lantaarn. Vol spanning wachtten de prikploegen af of zij ook in de prijzen waren gevallen. Onder luid gejuich namen de prijswinnaars hun prijzen in ontvangst, de zilveren tulp was dit jaar voor de gaas verwerkers aan de Rijksweg met hun prachtige reconstructie van de Bloedkerk in St. Petersburg. De geweldige band Morgan speelde oervolgens de hele zaal plat, de spanning eDbJd edewelagaetsnt eh ehtawndergdeelegnd bruisend feest metalleen maar trotse win naars. Zondag 3 mei werd in het dorpspark aan de Vuurbaak een grootse oldtimerfair gehouden, vele oldtimers, en tractoren maakten vervolgens vanuit het park een rondrit door Limmen en ovnr het GGZ ter rein. GGZ verraste op haar beurt Limmen met een bezoek van de 'zingende tuinman' deze rasartiest vertolkte zijn leoensliede- ren bij enkele mozaïeken vn in het park. Door de regen was zijn publiek helaas min der groot dan hij melende. „De Stichting Bloemendagen beCankt alle spon^sors, kwe kers, ondernemere, vrijwilligers en natuur lijk u als bezoeker. Onze allergrootste dank gaat echter uit naar ke prikploegen, de GGZ en alle andere bloeprkrnstenaars. Wat heb ben jullie de Bloemendagen een fantas tische impuls gegeven met julfe enthou siasme, prachtigedewperikjswtuiknkneanarsenhunjulplireij positieiteit!", aldus Jeroen Drenth van de Stichting BloemenvdeargweenrLkiemrsmeana.n de Rij U kunt de mozaïeken in Limmen en Heiloo alleen vandaag, woensdag 6 mei, nog bezoeken. Zie alle uitslagen en veel meer foto's op www.bloemendagen.nl. Vanaf 26 maart 2015 wordt boodschappen doen bij Albert Heijn in Limmen nog voordeliger. Zie de voorwaarden vermeld op de spaarkaart HEILOO - Het slechte weer en de wegopbrekin- gingen konden niet verhin deren dat de Bloemendagen op Landgoed Willibrordus zeer geslaagd waren. Dit uit zich onder andere in de vijf prijzen die gewon nen zijn met de werkstukken die gemaakt zijn en die te zien waren op het landgoed, en op de markt in Limmen. Ook Paul, de zingende tuin man, liet een onvergetelijke indruk achter in Limmen met zijn André Hazes vertolking. Dit geweldige resultaat is helemaal te danken aan de inzet van honderden vrijwil- ligers, die geplukt, geprikt en gesjouwd hebben. Vanuit alle hoeken en gaten van het land goed, maar ook vanuit het dorp Heiloo, kwamen mensen naar het activiteitencentrum om te helpen de werkstukken te maken. De mozaïeken van de Koepel en het glas-in-lood raam van Sint Willibrordus zagen er prachtig uit, het was met recht monnikenwerk, maar met fantastisch resul taat. Ook de prijswinnende 'beunen' waren de moeite van het bekijken meer dan waard. Het waren dagen van veel ple zier, hard werken en vooral: samen gewoon doen! Openingstijden: maandag t/m zaterdag 08.00 - 21.00 uur f{&\\ zondag 09.00 - 21.00 uur (UI

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9