Lepe zege Danny Bizot Zeevogels zoekt spullen voor snuffelmarkt GTH trampolinespringers plaatsen zich voor NK Waar schijt de geit?! bij Handbalvereniging Meervogels Sanne Briefjes Nederlands kampioen tafeltennis sport 12 Thijs Kaandorp vangt megakarper Flashing jongens U12 kampioen G. Flens biiljartkampioen 't Treffertje Beemstf Flashing U12 viert het kampioenschap. Aangeleverde foto HEILOO - In de laatste wed strijd van het seizoen konden de jongens U12 van Flashing Heiloo kampioen worden. De basis hiervoor werd begin april in Zaandam tegen concurrent Windmills gelegd. In Zaandam wist de Heilooër ploeg een gelijke stand uit het vuur te slepen, waardoor de zij in het voordeel bleven en in de laatste wedstrijd genoeg hadden aan een kleine overwinning. Even leek Hoornse Hoppers nog roet in het eten te gooien, maar halverwege de eerste helft nam Flashing afstand. Het gat bleef daarna groot en met een 56 - 42 overwinning was het ver diende kampioenschap binnen. MOUNTAINBIKEN REGIO - Alkmaarder Danny Bizot heeft donderdagavond de winst in de derde rit om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup mee naar huis genomen. Op Sportcomplex de Cloppen- burgh in Akersloot waren het Chris Kemp (Egmond aan de Hoef) en Ryan Barneveld die direct na de start het vuurtje aanstaken. Al na vijf ronden wist een duo onder leiding van Henk Verdonk junior (Egmond aan Zee) samen met Danny Bizot aansluiting te krijgen. Snel daarna bleek het tempo voor Kemp en Barneveld te hoog en moesten afhaken. Henk Verdonk senior (Egmond aan den Hoef) wist zich als vanouds vanuit de achterhoede op te werken naar een uiteindelijke derde trede van het podium. Gestaag groeide de voorsprong van het leidende duo Verdonk jr/Bizot. Al het kopwerk werd door Verdonk jr verricht, waarbij Bizot alle zeilen moest bij zetten om aan te kunnen klampen. Na ruim halfkoers liet de lichaams taal van Danny Bizot zien, dat er meer voor hem in het vat kon zit ten. De aanzet vanuit de bochten zagen er krachtiger uit, maar Bizot bleef zich in het wiel van Verdonk jr. nestelen. Met nog tien ronden voor de wielen sprong Danny Bizot weg uit het kielzog van Verdonk jr. Hierop moest de laatste het antwoord schuldig blijven. Met bijna honderd meter voorsprong kwam Bizot als eerste binnen voor de ontluister de Henk Verdonk junior. Uitslag: 1. Danny Bizot, Alkmaar 2. Henk Verdonk junior, Egmond aan Zee 3. Henk Verdonk senior Egmond aan den Hoef 4. Chris Kemp, Egmond aan den Hoef 5. Ryan Barneveld, Heerhugowaard. TURNEN ALKMAAR - Zondag sprongen elf springers van GTH de derde plaatsingswedstrijd. Door mid del van de drie wedstrijden konden ze zich plaatsen voor het NK. De pupillen sprongen individueel een prima wedstrijd, de verplichte oefening werd door Roos netjes gesprongen (20.7), net als Elise die hem keurig uitsprong (22.5). De meisjes sprongen een mooie eerste keuzeoefening, tijdens de tweede keuzeoefening sprong Feliene sterk (21.8). Tegelijkertijd spron gen ook de jeugdmeisjes. Zowel Milenka als Silke begonnen goed met een mooie verplichte oefening (24.7). Tijdens de eerste keuzeoe fening knalde Brechtje en sprong naar 24.00 punten. Ook deze oefe ning sprong Celine keurig uit. Julie sprong haar tweede keuzeoefening sterk, met een 7,4 gemiddeld. In blok twee werd de wedstrijd goed gestart, de eerste keuzeoefening van junior Raquel was netjes en werd beloond met een 25.1. Senior Yara sprong deze wedstrijd een nieuwe oefening en sprong haar tweede keuzeoefening goed uit; 23.4. In het eindklassement kreeg Celine het brons, zilver ging naar Roos en Yara en goud was er voor Silke en Raquel. Tevens hebben de volgende meisjes zich individu eel geplaatst voor het NK: Elise, Celine, Silke, Milenka, Raquel en Yara. Diezelfde dag werd ook de syn- chroonwedstrijd gesprongen, alle koppels hebben een goede wed strijd gesprongen met zeer mooie oefeningen! Alle koppels mochten plaatsnemen op het podium, brons ging naar Brechtje en Celine, en goud was er voor Elise en Feliene, Silke en Milenka en Yara en Mila. Tevens hebben al deze koppels zich geplaatst voor het NK. HANDBAL AKERSLOOT - Op Zaterdag 6 juni vanaf 18.00 uur wordt door Handbalvereniging Meervogels '60 het evenement 'Waar schijt de geit?!' gehouden bij 't Boshuis te Akersloot. Het beachhandbalveld wordt hiervoor afgezet en in 'kavels' ver deeld. Binnen de afzetting wordt een geit losgelaten. Het is de bedoe ling dat de geit op één van de kavels schijt. De kavels zijn gekoppeld aan lootjes, welke voor aanvang van het evenement worden verkocht. Het lootje dat gekoppeld is aan de kavel waarop de geit schijt, wint 250,-. Ook de kavels die direct aan de winnende kavel grenzen winnen een bedrag. Een kavel kost 3,- en u mag er zo veel bestellen als u wilt. Wilt u ook kans maken op een van de prijzen? Stuur dan een mailtje naar waarschijtdegeit@ gmail.com. De opbrengst van dit evenement komt ten goede aan Handbalvereniging Meervogels '60. Daarnaast wordt dé derby van Castricum die avond gespeeld om 19.30 uur, namelijk Meervogels Dames 1 tegen CSV Dames 1. Een blije Thijs Kaandorp toont trots zijn vangst. Hij ving de karper in een grote vijver bij het AZ stadion. De karper woog 22 pond. Aangeleverde foto VOETBAL EGMOND A/D HOEF - Voetbal vereniging Zeevogels organi seert op zaterdag 5 september een snuffelmarkt van 16.00 uur tot 22.00 uur in het Sportpaleis te Alkmaar. Graag ontvangt Zeevogels spul len van u die een tweede kans ver dienen. Op de markt wordt gepro beerd deze spullen tot waarde te brengen. Alles wat goed bruikbaar is is welkom, zoals klein meubilair, kleding, speelgoed, gereedschap, kunst, antiek enzovoort. Tevens wordt er op een tweetal zaterda gen in de dorpskern van Egmond aan den Hoef een inzamelactie gehouden. Op zaterdag 20 juni en zaterdag 8 augustus komt men bij u langs om de spullen op te halen. Ook is het mogelijk om op de zater dag 5 september een kraam te huren. Informatie zie www.zeevogels.nl Helpen? Tel. 06-53204831. G. Flens werd kampioen van biljartvereniging 't Treffertje en ontving de beker uit handen van de wedstrijdleiders L. Goes en T. Broersen. Aangeleverde foto VI ijjftitrrM iii.km^? V.l.n.r. achter: Celine, Milenka, Silke, Brechtje, Julie en Raquel. V.l.n.r. voor: Roos, Feliene en Elise. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 11