Heiloocontact 100 Vaste Geen krant ontvangen? 14 Meer informatie? Bel! Verkeer Bezwaar maken Winkelhof 't Loo Heiloo 072 5331815 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Textielinzameling huis-aan-huis op vrijdag 22 mei vanaf 9.00 uur Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) UITKIJKPOST 13 MEI 2015 Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer 072 535 66 66 van maandag tot en met donderdag tussen 8.00 en 16.30 uur en op vrijdag tussen 8.00 en 16.00 uur. Inrijverbod Hoogelaan voor vrachtverkeer Burgemeester en wethouders heb ben besloten tot het regelen van een inrijverbod voor vrachtverkeer zwaar der dan 5,4 ton van de Hoogelaan aan Kennemerstraatweg zijde en Oosterzijweg zijde. Dit wordt kenbaar gemaakt door plaatsing van verkeers borden C21 van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens 1990 op de Hoogelaan aan de Kennemerstraatweg zijde en Oosterzijweg zijde. De gemeente heeft deze maatregel genomen vanwege het belang van ver keersveiligheid, omdat de Hoogelaan te smal is voor vrachtverkeer om de draai te maken. Daardoor moet vracht verkeer achteruit terugrijden. Deze verkeersmaatregel komt overeen met het beleid volgens het Verkeersplan Heiloo 2008. Ter inzage Dit besluit ligt gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de informatie balie in het gemeentehuis. U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Voorlopige voorziening U kunt ook om een voorlopige voor ziening vragen. Dit kunt u doen als u nadelige gevolgen van het besluit voorziet tijdens de behandelingsproce dure van uw bezwaarschrift. Voor de behandeling van dit verzoek moet u griffierecht betalen. U kunt een verzoek digitaal indienen via loket.rechtspraak. nl/bestuursrecht (hiervoor heeft u DigiD nodig) of schriftelijk aan Rechtbank Noord-Holland, sectie Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. www.heiloo.nl MAGAZIJN VERKOOP ZOMERRESTANTEN u't Heiloo fljï Nieuws 'ftoHeater

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 14