Rikkert Oostenrijk RIKKERT OOSTENRIJK Lieve Rik vJ Rikkert Oostenrijk Rikkert Oostenrijk Rik Haarlem, 4 november 1967 Heiloo, 9 mei 2015 Petra Oostenrijk-Zonneveld Tessa en Martijn Stationsweg 35, 1851 LH Heiloo Rik is thuis, u bent welkom om afscheid te nemen en ons te condoleren op donderdag 14 mei van 19.00 tot 21.00 uur. Wij gedenken zijn leven op zaterdag 16 mei in het Witte Kerkje, Raadhuisweg te Heiloo. Vanaf 9.30 uur bent u welkom, om 10.00 uur begint de afscheidsviering. Aansluitend begeleiden wij Rik lopend naar de begraafplaats bij de Willibrorduskerk te Heiloo waar hij met zijn vader zal worden herenigd. Wij zouden het fijn vinden als u een bloem of een stompkaars meeneemt. Uw herinneringen aan Rik en/of foto's zijn zeer waardevol voor ons. U kunt deze plaatsen op www.charonuitvaart.nl/condoleance/Rikkert Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen graag deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn zoon, broer, zwager en onze neef. 4 november 1967- 9 mei 2015 Ria Jungerius Westerhof t Bas Jungerius Heiloo Paulien, Sander Valentijn-Oostenrijk Renzo Alkmaar Willem Westerhof Schoorl Frans, Nelleke Westerhof Karin, Manja, Wendy Helvoirt Gerard, Miryam Westerhof Fleur, Boy Schoorl Correspondentieadres: Wentholtlaan 14 1852 CH Heiloo We missen je nu al. Wat was je een goede vader en een superechtgenoot voor onze Petra. Je blijft voor altijd in onze gedachten. Nico en Marijke Zonneveld Cindy en Mik, Kwaliteitsstoffering van uw meubelen vindt u bij MEUBELSTOFFEERDERIJ HEIJNE Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Petra, Tessa en Martijn heel veel sterkte toe met het grote verlies van jouw man en jullie vader. In ons hart leven wij met jullie mee en wensen wij jullie veel sterkte in deze moeilijke periode. Namens alle huurders van het Willibrordus Business Centrum Dorothea Helena Laurent - van Balen Door Zaterdag 9 mei bereikte ons het droevige bericht dat na een oneerlijke strijd is overleden vader van onze leerlingen Tessa en Martijn. Wij wensen Tessa, Martijn en zijn vrouw Petra veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Onze gedachten zijn bij hen. Team, ouderraad en medezeggenschapsraad Basisschool St Radboud Heiloo. Niemand gunnen wij dit Niemand mag dit meemaken Niemand zou zich zo moeten hoeven voelen Maar wij zullen helpen, wij zullen er zijn Samen zijn we sterk, samen komen we hier door Samen, want wij zijn een team! We zijn heel verdrietig dat de vader van onze teamgenoot en vriend Martijn afgelopen zaterdag is overleden We wensen Petra, Tessa en Martijn heel veel kracht en moed toe om met dit gemis om te kunnen gaan Team en ouders JU 12 Flashing Heiloo Je mama blijft je mama, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Geertruida Maria Bolten - Broek Gerda *Egmond-Binnen Heiloo 2 september 1927 9 mei 2015 Carin en Henk Sander Niels en Saartje Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Zorgcentrum De Loet voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Het Zevenhuizen 45 1852 JB Heiloo Het was hartverwarmend en gaf ons troost en steun. Heiloo, mei 2015 BOUWBEDRIJF TERLUIN Voor al uw aan-, ver- en nieuwbouw. Ook renovaties. Kozijnen, deuren, ramen. Vrijblijvend prijsopgaaf: T: 072 505 3395 FAMILIEACTIVITEIT? Cosmic-bowlen eten Jong en oud samen uit! www.bowlingheiloo.nl www.hoveniersbedrijfdepopu- lier.nl Al 25 jaar het adres voor al uw TUINWERKZ. HE DEN. O.a. snoeien, onder houd, aanleggen van oude- en nwe tuinen, sier- en herbestr. Het plaatsen van SCHUTTIN GEN. Gratis ontwerp enz. Al les is bespreekbaar. Ingeschr. KvK, goudengids. Bel voor een vrijbl. prijsopg. 072-888 4612 VD PUTTEN BOOM- en TUINVERZORGING Vaardig en schappelijk. Met respect voor natuur. T: 072-540 8052 06 182 183 86 Medisch pedicure Annalies de Jong komt bij u langs Bel voor een afspraak 072-5331731 Ook reumatische/ diabetische voet DE SCOOTERBOX repa reert alle merken scooters en fietsen het onderhoud. Wij halen uw fiets/scooter gratis op. Ook levering nieuwe. www.descooterbox.nl T.: 06 2202 0702 TEGELZETTER nodig! Vrijblijvende prijsopgave. Leveranties mogelijk. Tel. 06 2280 4764 SCHILDERSBEDRIJF LIMMEN 50% korting heeft nog tijd voor al uw schilderwerk, binnen en buiten. T: 06 4247 9384 Te huur GARAGE van 3x6 aan de KENNEMER- STRAATWEG met stroom. Direct beschikbaar. Bel 06 51319744 BROCANTEverkoop zater dag 16 mei 11.00 - 17.00 uur HEERENWEG 21 Heiloo (bij de Hutkoffer) GEWICHTSCONSULENTE SANDRA ZOON Gezond leven met een gezond gewicht! Gewichtsproblemen aanpak ken zonder dieet, ook voor KINDEREN! De Kistemaker 34 Heiloo, 06 5732 2934 E: san- drazoon.gewichtsconsulente@ gmail.com W: www.sandra- zoongewichtsconsulente.nl UITKIJKPOST 13 MEI 2015 Een man van weinig woorden, zijn twinkelende ogen zeiden alles. Rik had een groot hart, met veel liefde voor zijn gezin en de mensen om hem heen. Wij hebben mijn lieve man en onze onvergetelijke papa in liefde losgelaten. Bo, Koen en Twan Marit en Mark, Jente, Maud, Teun en Daan Wij maken er een serieuze zaak van u een goed advies te geven. Handelsweg 18 Heiloo. Tel. 072-5334950 Wilt u een offerte of langskomen? Even bellen a.u.b. Niemandgaat echt dood. Iedereen leeft voort. In andermans denken, doen en voelen en als je goed geleefd hebt, dan leef je na de dood meer dan ooit te voren. Verdrietig omdat we haar zullen missen, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is in haar eigen omgeving rustig overleden onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgroot oma Echtgenote van Wim Laurent f igg8 Velsen f Heiloo 21 januari ig22 5 mei 2015 Roosendaal: Harry en Trudy Harry en Anjob, Eline, Berend Denise en Chistian, Esmée, Victor Chantal en Doede, Bran Almere-Haven: Ine en Paul Casper en Loraine, Tim Mark en Lianne, Bram Heiloo: Marleen Michiel en Haneli, Ise, Nout Lennart en Barbara, Noah, Zara Sofie en Theo Huissen: Dorine en Helmut Babette en Melchert, Tijn, Seppe Heiloo: Jaap en Marga Inge en Mark, Tom, Luuk Milou en Walter Violet en Laurens Alkmaar: Marja Een speciaal woord van dank aan Aristo Zorg en huisartsenpraktijk Duif. Bosrank 47 1852 XS Heiloo Het afscheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Paula en Carin Dag lieve mam en oma echtgenote van Jan Bolten 2000 Paula en John Eelke en Svenja, Joey Remke en Chantal, Ukkie*, Damian, 9^ Het afscheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij wisten dat het onvermijdelijk zou komen Wij wisten niet, dat het zo snel zou gaan Hand in hand zijn wij gelopen tot de drempel Omringd door onze liefde, Ben jij vredig van ons heengegaan. Lieve mensen. Na het overlijden van onze zoon Willem zijn wij over spoeld met lieve kaarten, mailtjes, bloemen, bezoekjes en troostende armen om ons heen. Heel, heel veel dank hiervoor. Luuk en Nel van Laere kinderen en kleinkinderen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 18