Uit&Zo Heiloo 2015 op 5 september Willibrordschool Heiloo viert 90-jarig jubileum Hairstudio Digna Een abonnement voor zwembad Het Baafje BEDRIJF BELICHT 5 KORTOM Zaai- en stekkenbeurs Groei Bloei Rode Kruis geeft gratis cursus EHBO Spirituele en gezondheidsbeurs Dementie: hoe kun je elkaar nog bereiken? Expositie het Trefpunt DOKTERS DIENSTEN U ITKIJ KPOST 13 MEI 2015 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Tel. 072-5330175 of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag dui delijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Uit&Zo Heiloo wordt dit jaar voor de 21e keer gehouden op zaterdag 5 sep tember van 11.00 tot 16.00 uur, rond Bibliotheek Heiloo aan de Westerweg. Uit&Zo Heiloo geeft culturele, educatieve, sportieve en wel zijnsorganisaties en verenigingen de mogelijkheid zich te presente ren. Naast algemene informatie ligt het accent op de activiteiten die in het komende seizoen wor den ontplooid. Bezoekers kunnen zich veelal direct aanmelden voor allerlei activiteiten en cursussen. Naast de vele informatiestands worden er ook dit jaar weer een groot aantal optredens uitgevoerd. U kunt niet alleen muziek, dans en toneel verwachten maar ook demonstraties van sportverenigin gen. Ook voor de kinderen zijn er weer volop activiteiten gepland. Daarnaast is er de gebruikelijke verkoop van afgeschreven mate rialen van de bibliotheek. Wilt u meer informatie en/of deelnemen dan kunt u contact opnemen met Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250 (tel. 072-5330670). Op de website www.bibliotheekheiloo.nl vindt u het aanmeldformulier en de bege leidende brief met informatie over deze editie. HEILOO - Omdat de Willibrord- school negentig jaar bestaat, wordt dat gevierd op vrijdag 29 mei met leuke activiteiten voor de kinderen van de school zoals spelletjes en een veiling van zeer bijzondere diensten. Daarnaast organiseert de Ouder vereniging van de Willibrordschool een Fancy Fair. Wethouder Elly Beens zal om 15.00 uur de Fancy Fair openen. Tijdens de Fancy Fair mogen de kinderen spulletjes verko pen, kunnen de bezoekers genieten van zelfgemaakte hapjes en drank jes en zijn er echte goocheltrucs te zien. Ook is er een taartenwedstrijd waarvan de winnaar om 16.00 uur bekendgemaakt wordt. Vanaf 16.15 tot 17.15 uur staan er tal van leuke spelletjes gepland en van 17.15 tot 18.00 uur vindt er een veiling van diensten plaats. Hierbij mogen de bezoekers bieden op wat de leerkrachten en ouders hebben aangeboden. Wat dacht u van een meester die bij u thuis het gras komt maaien, een ouder die voor u gaat koken of een juf die een keer komt voorlezen? Een deel van de opbrengsten van de Fancy Fair zal gaan naar het opknappen van de aula. Tekst en foto: Carolien Breed Digna Ooms, Kennemerstraatweg 211, 1851 NA Heiloo, tel 072-5325456, www.hairstudiodigna.nl, e-mail: info@hairstudiodigna.nl HEILOO - Hairstudio Digna is zo'n dames- en herenkapperszaak waar je voor een leuke en vlotte coupe gemakkelijk even binnenloopt, desnoods op de bonnefooi. Digna heeft plezier in haar werk hoog in het vaandel. Dit werkt door op de gemoedelijke sfeer in de salon, haar collega's en de persoonlijke benadering naar iedere klant. Altijd uitgedaagd door en op zoek naar nieuwe ontwikkelingen in de markt duikt ze, eenmaal iets nieuws gevonden, helemaal in de materie om er vervolgens 'beslagen ten ijs' mee aan de slag te gaan. Niet zelden als één van de eersten in de omgeving. Zo is Hairstudio Digna gespecia liseerd in haar- en/of hoofdhuidproblemen. Digna heeft de opleiding der matologie voor kappers afgerond en werkt bij hoofdhuidproblemen met de haarverzorginglijn van Mediceuticals. Dit merk wordt aanbevolen door dermatologen. En weer heeft Hairstudio Digna met het aanbieden van wimperexten- sions iets nieuws in huis, iets waar wellicht heel veel vrouwen, van jong tot oud, dolblij van worden! Voor zover bekend is de studio de enige in Heiloo die dit biedt. Digna en haar medewerkster Nina hebben beiden de training gevolgd en het certificaat gehaald om wimperextensions te kun nen verzorgen. De bovenverdieping van de hairstudio is speciaal hiervoor ingericht; sfeervol en zonder het rumoer van de kapperszaak beneden. U leest het goed, behalve haarextensions kunt u nu ook de wimpers laten verlengen en/of voller maken. De mascara kan voorlopig even in de toilet tas blijven; en toch een sprekende en stralende oogopslag. ,,Net als een filmster; van die ogen die er 's ochtends bij het opstaan al opgemaakt uit zien", lacht Digna. Bij een wimperextension worden 'haartje voor haartje' langere, al dan niet vollere, zijden wimperharen met een speciale contactlijm op de natuurlijke wimperharen aangebracht. Het is een nauwkeurig werkje, dat met precisie en vaste hand moet worden uitgevoerd. Afhankelijk van de persoonlijke wens kan het effect variëren van heel natuurlijk tot theatraal. De totale look is veel natuurlijker dan de kunstwimperstrips van weleer. In een intakegesprek voor de behandeling wordt een vragenlijst doorge nomen. ,,Dat is echt nodig, want wij raden het iedereen af die bijvoorbeeld allergische reacties krijgt van bepaalde stoffen. Daarnaast krijg je uitleg over alle do's don'ts om er zolang mogelijk plezier aan te beleven." Een volledige wimperextension houdt circa drie maanden als er met tussenpose van twee tot vier weken kleine opvulbeurten plaatsvinden. ,,Hoe lang de haartjes blijven zitten, is mede afhankelijk van de natuur lijke uitval van wimpers." Het advies is om na drie maanden de extensions er minimaal zes weken af te laten. Daar ziet Digna streng op toe. HEILOO - Na een succesvolle voorverkoop in de maand april is het nog steeds mogelijk om een abonnement aan te schaffen voor het mooie buitenbad Het e. Het is nog lekker vakantie en we hebben mooi weer. Wat is er dan leuker dan lekker plonsen in het mooie buitenbad? Sport Servicepunt Langedijk heeft vanaf 1 april de exploitatie van het buiten bad overgenomen van de gemeente. In april is er een grote voorverkoop geweest van zomerabonnementen. Veel Heilooërs en Limmenaren von den de weg naar de webshop via de nieuwe website van Het Baafje of kwamen aan de kassa. De april maand was een koude maand en misschien dacht u nog helemaal niet aan zwemmen in het buiten- bad. Nu het mooie weer er aan komt wordt het toch nog aantrek kelijk om een abonnement aan te schaffen voor de komende zomer. In vorige jaren kon dat niet maar in de nieuwe opzet kan dat nog steeds. Heeft u de voorverkoop gemist? Geen probleem. Een abonnement aanschaffen kan nog steeds. Via de website of aan de kassa van Het Baafje. Kom dus snel langs! In de planning staat het 45-jarig jubileum. Dat wordt een hele dag feest met activiteiten zoals de AquaBubble, Bubbelballen, Knutselen, een springkussen, jetski demo en muziek. Ook de horeca is dan de hele dag open voor een hapje en een drankje en een gezel lig praatje. Wanneer? Op zaterdag 20 juni. Zet die dag alvast in uw agenda. Website: www.zwembad- hetbaafje.nl. Ook op Facebook. HEILOO - De vereniging Groei en Bloei houdt de zaai- en stekken- beurs dit jaar niet in de GGZ-kas, maar op zondag 10 mei van 11.00 tot 15.00 uur in de ruime tuin van Theo en Hilda Röling, aan de Kennemerstraatweg 662. De bedoeling is dat iedereen gewoon met zijn stekjes of zaailingen komt en onderling ruilt of ver koopt. Uiteraard worden ook de planten van de kwekersclub weer aangeboden. HEILOO - Van 15 tot 20 juni vindt de jaarlijkse collecte van het Rode Kruis plaats. Voor de afde ling Heiloo zoekt het Rode Kruis nog collectanten. Collectanten ontvangen dit jaar als blijk van waardering een voucher voor een gratis spoedcursus EHBO. Aanmelden kan bij Meike de Vos, middels het doorgeven van uw contactgegevens op rodekruisheiloo@gmail.com. REGIO - Zondag 18 mei is er een spirituele en gezondheidsbeurs in Sportcomplex Kerkweg 221 te Heemskerk. Tussen 11.00 en 17.00 uur vindt u daar aurafoto grafie, astrologie, auralezen, fami lieopstellingen, het Kennisboek, Praktijk Volg je Har, San-chi therapie, magneet sieraden, prak tijk Lachen naar de Horizon. Top paragnosten Gerred Schoehuijs, Sabine, helderziende mediums, kaartleggers, ook gratis consult van de edelstenen. Kinderen onder begeleiding tot 13 jaar gratis toegang. Toegang is 5 euro, van 11.00 tot 12.00 uur half geld. HEILOO - Het Alzheimer Café Heiloo houdt op woensdagavond 20 mei een bijeenkomst over het onderwerp 'Dementie en com municatie: hoe kun je elkaar nog bereiken?' Pascalle Schmitz, dementieconsulente van Geriant, verzorgt de inleiding en gaat in op al uw vragen. De inleiding begint om 19.30 uur en voor die tijd staan (gratis) koffie of thee voor u klaar. U bent welkom in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De avond duurt tot ongeveer 21.00 uur. Inlichtingen: Riet Steenhoek, tel. 072 5337612 HEILOO - Pat van der Kaa is geboren en getogen in Zuid Afrika, het land van kleuren en contrasten. Haar schilderijen zijn net zo kleurrijk als het land van haar afkomst. Sinds 2008 schildert Pat voornamelijk met acryl. Haar favoriete onderwer pen zijn beweging, diepte en of snelheid. U kunt Pat haar werk bewonderen in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof 2, van 11 mei tot 19 juni, ttijdens de ope ningstijden. De praktijk van Dr. RUURDA is GESLOTEN van 18 t/m 25 mei. VOOR WAARNEMING: DR. E. GIANOTTEN TEL: 5330400 Het wordt mooi weer! Hoog tijd voor een abonnement van Het Baafje? Foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 5