contact Groot onderhoud Ewisweg 13 HEILOO Luilak: wel herrie geen schade GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Evenementen maandagavond 18.00 - 20.00 uur WILT U LANGSKOMEN IN HET GEMEENTEHUIS? U kunt digitaal een afspraak maken voor grof afval ophalen, burgerzaken bouwen en wonen Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 2 0 MEI 2015 Vanaf maandag 1 juni voert aannemer Dura Vermeer onderhoudswerkzaamheden uit aan de Ewisweg, tussen de Rookamer en het Zevenhuizen. De werkzaamheden duren ongeveer tot 3 juli. De Ewisweg is tijdens de werk zaamheden gedeeltelijk afgesloten. Het asfalt van de Ewisweg is aan groot onderhoud toe. Er wordt een nieuwe laag asfalt aangebracht in combinatie met rode fietsstroken. Daarnaast komen er extra parkeerplaatsen bij aan de oostzijde van de Ewisweg. Dit komt de veiligheid van het fietsverkeer ten goede. Parkeren op het fietspad is na het uitvoeren van de werkzaamheden niet meer toegestaan. Verder maken we een veilige fiets- en voetgangersoversteek op de kruising met de Pastoor van Muyenweg en vernieuwen wij in augustus het oostelijk gelegen voetpad. Bereikbaarheid en planning Tijdens de werkzaamheden sluiten wij de Ewisweg van de Rookamer tot het Zevenhuizen in delen af voor verkeer. Voor fietsers en gemotoriseerd verkeer geven wij omleidingsroutes aan met borden. Een exacte planning vindt u op onze web site. Voor de bereikbaarheid van hulpdiensten bij eventuele calamiteiten treffen wij aanvullende maatregelen. Wat betekent dit voor u? Werkzaamheden van deze omvang brengen altijd overlast met zich mee. Wij doen er alles aan om de overlast voor iedereen zoveel mogelijk te beperken. Wij vragen u om uw medewerking en begrip. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Scheffer van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnum mer 072 535 66 66 of kijk op www.heiloo.nl/buurt bij werk in uitvoering. Aanwonenden informeren wij per brief over de werkzaamheden. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Luilak: wel herrie geen schade De zaterdag voor Pinksteren is het Luilak. Een evenement dat is bedoeld om op luidruchtige en ludieke manier de inwoners wakker te schudden. Jaarlijks wordt tijdens Luilak echter ook schade aangebracht. Het is jam mer dat zo'n leuke traditie aanleiding geeft tot overlast en daarmee klachten van inwoners. De gemeente werkt er samen met politie, scholen en inwo ners aan om overlast te bestrijden. We zijn trots op ons dorp en willen graag dat het heel en schoon blijft. U kunt ook uw bijdrage leveren. Wat kunt u doen om schade te voor komen? U kunt als bewoner ook helpen vernie lingen tegen te gaan. - Meldt het de politie als u iets ver dachts ziet op telefoonnummer 0900 88 44 (lokaal tarief), of via Meld Misdaad Anoniem, telefoonnum mer 0800 70 00. Als u de daders op heterdaad betrapt, belt u 112. Probeer een zo goed mogelijk signa lement te geven van de daders. - Meldt het als u slachtoffer bent van een vernieling. Dit is belangrijk, omdat uw informatie een goed beeld geeft van wat er gebeurt. De politie kan zo effectief inzetten op de aan pak van de vernielingen. - Laat geen losliggende materialen op straat liggen. Inklappen van de spie gel van uw geparkeerde auto kan schade voorkomen. - Verdachte situaties bij scholen kunt u ook melden aan de politie. Schoolpleinen zijn na 19.00 uur 's avonds verboden voor onbevoeg den. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. de Vries, veiligheidscoördinator, telefoonnummer 072 535 68 21. Evenementenvergunningen De burgemeester heeft vergunning ver leend voor het organiseren van: - een straatmarkt op de Keldercroftlaan op zondag 24 mei van 9.00 tot 16.00 uur (verzending brief: 13 mei 2015). - de Nationale Buitenspeeldag 2015 op het Jan Boltenhof van huisnummer 12 tot en met 33 op woensdag 10 juni van 13:00 tot 16:00 uur (verzending brief 13 mei 2015). - het evenement Uit&Zo met kramen in en rond de bibliotheek aan de Westerweg op zaterdag 5 september van 11.00 tot 16.00 uur. Tevens wordt er tijdens het evenement muziek ten gehore Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. gebracht door optredens van muziekverenigingen (verzending brief: 13 mei 2015). - een Kerstmarkt op het terrein van de GGZ in de kwekerij aan de Bullaan op vrijdag 11, zaterdag 12, zondag 13, vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 december van 10.00 tot 17.00 uur (verzending brief: 13 mei 2015). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 13