HEMA Heiloo Heiloo krijgt Rotondereclame BEDRIJF BELICHT Hanswijckers pakken groots uit: bij Ja Zuster, Nee Zuster in de Beun 5 nieuw Inloopspreekuur slechthorendheid Muziek en Dans Moet je Doen! Open Huis Orchestra of my Life Musical Fame Zomer Voorspeeluren Voorspelen in de Bieb Danspresentatie HAPPY MUZIEK- HEILOO EN DANSSCHOOL UITKIJKPOST 2 0 MEI 2015 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf" in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Tel. 072-5330175 of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag dui delijk uw gegevens vermelden. www.muziekendansschoolheiloo.nl tel.072.5332460 info@muziekendansschoolheiloo.nl adres: Het Veld 1, 1852 GG Heiloo Tekst en foto: Carolien Breed HEILOO - U kunt op het laagdrem pelige inloopspreekuur slechtho rendheid in de bibliotheek terecht voor alles wat met slechthorend heid samenhangt. Het spreekuur wordt gevoerd door ervarings deskundigen van de Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden. Vrijdag 29 mei wordt het spreekuur gehouden van 14.00 tot 16.00 uur, in de Bibliotheek Heiloo. Winkelhof 't Loo 36, 1851 HT Heiloo, tel. 072 - 5331138, www.hemaheiloo.nl HEILOO - Al meer dan 35 jaar een begrip in de wijde omgeving; wie is nu niet bekend met het veelzijdige assortiment van HEMA in 't Loo? Wat je ook nodig hebt, je slaagt bij HEMA Heiloo. Van vlotte mode items tot handige gebruiksartikelen, accessoires, gordijnen tot badtextiel en bed dengoed, food-, klus- en/of verzorgingsproducten en meer. Noem maar op, het is er te kust en te keur verkrijgbaar. Alles met het typische HEMA dna: uniek in zijn soort en toch uiterst betaalbaar! HEMA Heiloo is met de gezellige en altijd drukbezochte koffie- en lunchcorner een winkel om trots op te zijn, en dat zijn eigenaar Bas Thoomes en het hechte team medewerkers. Het is één van de bestlopende HEMA franchisevestigingen van Nederland, wellicht omdat hier net dat stapje extra wordt gedaan voor de klant. Het zelfstandige warenhuis, geopend op 9 augustus 1979 door de toen malige eigenaar Wim van Schaik, heeft zijn unieke en onderscheidende formule al decennialang behouden en door continue vernieuwing, gericht op de lokale wensen van de klant, weten te verstevigen. In de lijn van Van Schaik zette Rick Thoomes, de vader van Bas en toen tevens eigenaar van een zelfstandige vestiging in Bilthoven, HEMA Heiloo in 2008 voort. Het is inmiddels een beetje een familiebedrijf geworden. Want sinds 1 janu ari 2014 staan Bas en Maaike Thoomes aan het roer. Bas heeft -net als zijn vader- een echt retailhart; hij is immers met HEMA opgegroeid. Na zijn studie heeft hij bij andere bedrijven gewerkt, maar uiteindelijk heel bewust gekozen om in de HEMA-voetsporen van zijn vader te treden. Naast Heiloo en Bilthoven runt het echtpaar een HEMA franchise in De Bilt. Bas vindt de winkel in Heiloo op meerdere punten uniek. ,,Dat HEMA Heiloo zich al jaren onderscheidt is vooral te danken aan de inzet en cre ativiteit van de medewerkers. Zij kennen de klanten, staan altijd open en hebben aandacht voor hen. Ze zoeken continu naar nieuwe ideeën om met de klant in contact te komen. Bijvoorbeeld de succesvolle inspiratieavond die vorig jaar gehouden is; daar kwamen duizenden bezoekers op af! Hier willen we in het najaar zeker een vervolg aan geven. HEMA Heiloo is ook vernieuwend in de manier waarop nieuwe producten gepresenteerd wor den; het idee van sfeertafels en -hoeken, waar artikelen gecombineerd worden om klanten te inspireren, is hier ontstaan. HEMA Heiloo houdt contact met de lokale gemeenschap en speelt in op evenementen en acti viteiten die in de regio gehouden worden." HEMA Heiloo bereikt haar klanten ook op eigentijdse manieren. Naast de Facebookpagina kunnen klanten zich in de winkel ook aanmelden (www.hemaheiloo.nl) voor de maandelijkse nieuwsbrief per e-mail; met alle laatste HEMA Heiloo nieuwtjes! HEILOO - Alle rotondes in het dorp zijn voorzien van de oproep 'Adopteer een rotonde'. De gemeente Heiloo heeft vori ge maand een vergunning ver leend die het mogelijk maakt om per rotonde vier reclameborden te plaatsen. Het uitvoerende bedrijf is C& W Groep. Hiervoor heeft de gemeente gebruik gemaakt van de Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht (Wabo), een wet die gemeenten ruimte geeft af te wijken van het geldende bestemmingsplan. In de B en W notulen van 14 april staat ver meld dat het college besloten heeft: 'De aanvraag omgevingsvergunning planologisch mogelijk te maken door op grond van artikel 2.12 lid 1 onder a.2o van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht af te wijken van de geldende bestem mingsplannen omdat het bouwplan voldoet aan de genoemde criteria in artikel 4 lid 3 van het Besluit omge- vingsrecht.' De vergunning is op 22 april ver leend. Activiteiten mei/juni 2015 Vrijdag 29 mei van 16.30 tot 20.00 uur is iedereen welkom, er is van alles te beleven! Diverse optre dens, muziekinstrumenten probe ren, diverse workshops waaron der: Doe de Dans, speel mee in een ensemble en speel percussie. En, loop de 'Instrumentafette'!, een leuke speurtocht naar instru menten. Een deskundig team van docenten staat klaar om informa tie te verstrekkenMet als motto: Muziek en Dans... moet je Dóén! Zaterdag 6 juni vindt voor de zevende keer vanaf 16.00 uur de presentatie van het evenement Orchestra of my Life plaats in de Maranathakerk, Prins Hendrikstraat 1, 1901 CA te Castricum. Zaterdag 13 juni om 19.30 uur speelt de musicalklas 'Fame. Deze bekende musical wordt, onder leiding van Sanne Mallant en Jan Jaap Langereis, gespeeld door een groep enthousiaste kin deren. Kaarten a 3,- zijn te ver krijgen bij de administratie. Van maandag 15 tot en met vrij dag 19 juni: Zomer Voorspeeluren vanaf 19.30 uur. Derde in de reeks van Voorspeeluren die de school speciaal organiseert voor haar leerlingen om hun repertoire te laten horen en om podiumerva ring op te doen. Voor meer infor matie: zie onze site. Woensdag 17 juni vanaf 15.00 uur: spelen leerlingen van de muziek afdeling in de bibliotheek van Heiloo. Vrijdag 19 juni vanaf 17.30 uur. Danspresentatie door alle kinder groepen met als thema 'HAPPY, dansend je vrijheid vieren! Een sprankelende presentatie onder leiding van Mena Kilani met een grote diversiteit aan dansstijlen. Kaarten a 4,- zijn te verkrijgen bij de administratie. HEILOO - Dit jaar is het 45 jaar geleden dat Musicalvereniging De Hanswijckers werd opge richt. Eerst als jeugdoperet- tevereniging, later kwamen de musicals op het repertoire. Voor dit negende lustrum wordt groots uitgepakt. Op 8 en 9 juni speelt De Hanswijckers de musi cal 'Ja Zuster, Nee Zuster' met spe ciaal voor deze gelegenheid: live muziek! Iedereen kan ze meezin gen, de liedjes als 'In een rijtuigie', 'M'n opa' en 'Wilt u een stekkie' uit 'Ja Zuster, Nee Zuster' van Annie M.G. Schmidt en Harry Bannink, de tv-serie die, inmiddels ook al 45 jaar geleden, werd uitgezonden. Oubollig? Integendeel! Zonder het origineel onrecht aan te doen heeft De Hanswijckers aan hun musical een geheel eigen, moderne touch gegeven en er een fantastische voorstelling van gemaakt voor jong én oud. De voorstellingen vinden plaats op vrijdag 5 juni om 20.00 uur en op zaterdag 6 juni om 15.00 uur en om 20.00 uur in theater De Beun in Heiloo. Meer informatie over De Hanswijckers en over de kaartver koop kunt u vinden op: www.hans- wijckers.nl. Dus: niet met de deu ren slaan maar kom naar De Beun! Op 8 en 9 juni speelt De Hanswijckers de musical 'Ja Zuster, Nee Zuster' met live muziek! Aangeleverde foto ROTÖNM Alle rotondes in Heiloo zijn voorzien van de oproep 'Adopteer een rotonde'. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 5