Kom 10 juni proefspelen bij Kits Oonlie! Kuyper Blom makelaars bestaat 10 jaar h Voorverkoop Dolfinn Music Night gestart Volop prachtige badmode bij ISIS Ondermode Expositie Witte Kerk in pinksterweekend INGEZONDEN MEDEDELING - KORTOM Opkikkertje van Keer op Keer Mantra zingen Heiloo Rommelmarkt aan de Keldercroftlaan Crejat exposeert in Witte Kerk INGEZONDEN MEDEDELING UITKIJKPOST 2 0 MEI 2015 HEILOO - Kits Oonlie biedt veiligheid, structuur en mogelijkheden tot ontwikkeling, maar vooral: plezier! Wat bij Kits Oonlie centraal staat is be trokkenheid. We bekijken samen met u, hoe wij uw kind het beste kunnen begeleiden en wat u, als ouder, belangrijk vindt rondom de opvang. Wanneer u uw kind toevertrouwd aan de kinderopvang is dat een hele stap. Om de stap naar de opvang makkelijker te maken opent ons kinder dagverblijf in Heiloo (De Hoefsmid 9 op woensdag 10 juni haar deuren voor alle kinderen tussen de 0 en 4 jaar. U kunt uw kind(eren) op deze dag laten proefspelen tussen 10.00 en 12.00 uur of tussen 14.00 en 16.00 uur. Door middel van het sturen van een e-mail naar info@kits-oonlie.nl kunt u uw kind(eren) aanmelden voor het proefspelen op 10 juni. Telefonisch aanmelden kan uiteraard ook door te bellen naar 072-5323576. HEILOO - De meest actieve makelaar van Heiloo en omstreken viert feest! Dit jaar bestaat Kuyper Blom makelaars precies tien jaar. Succes volle jaren waarin significante resultaten zijn behaald! Dat kan uiteraard niet zonder de hulp van een trouwe achterban, maar vooral vele trouwe relaties. Daarom viert Kuyper Blom makelaars dat met u. Wie jarig is trakteert! Dit wordt gevierd met feestelijke activiteiten, met als aftrap de traktatie van ijs aan alle inwoners van Heiloo en directe omgeving. Bas Kuyper en Ronald Blom hebben inmiddels de voorbereidingen van de feestelijke dag op 30 mei afgerond. Zij zijn in de leer geweest bij Ed van Baar van ambachtelijke ijssalon Di Fiorentina in Heiloo. Daar werd met hart en ziel gewerkt om het lekkerste Kuyper Blom - ijs te creëren. Uiteraard met de ongeëvenaarde smaak van ambachtelijk ijs. Kuyper Blom trakteert alle inwoners van Heiloo en omgeving op ijs op vertoon van de waardebon die wordt verspreid met De Uitkijkpost van 27 mei. Op zaterdag 30 mei kunt u tussen 13.00 en 17.00 uur op vertoon van de waardebon hét gratis Kuyper Blom-ijsje ophalen bij Di Fiorentina. Naast de gratis-ijs-actie heeft Kuyper Blom nog een leuke actie in petto. Wie de achterkant van de flyer invult, maakt kans op een echte ijskar voor zijn vereniging, club of evenement. Goed voor 120 ijsjes! Meer informatie vindt u uiteraard op de website van Kuyper Blom (www.kbmakelaars.nl/ijs). U levert toch ook op 30 mei uw waardebon in? Heeft u een nee/nee sticker op de brievenbus? Vervang deze dan in deze week voor de ja/ja sticker van Kuyper Blom makelaars. U kunt deze uitprinten via de website en tijdelijk op de brievenbus plakken (www.kbmakelaars.nl/ijs). HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt twee keer per maand een Opkikker van 300,- aan een vereniging of stichting. De tweede opkik ker van de maand mei gaat naar Schaakvereniging Oppositie in Heiloo voor het organiseren van een school- en jeugdschaaktoer nooi. U kunt de kringloopwinkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072- 5325962. HEILOO - Op 28 mei van 20.00 tot 22.00 uur vindt in de Cultuurkoepel een mantra-avond plaats. ,,Het zingen van mantra's (heilige teksten) opent je hart, brengt u in een staat van medita tie, innerlijke rust en verbinding met het grote geheel." Dat is iets wat Simone in het afgelopen jaar zelf heeft ervaren. Dit gevoel wil zij graag delen met haar publiek. Kosten 10,-. Reserveren: info@ simoneawhina.com. HEILOO - Op zondag 24 mei organiseren de bewoners aan de Keldercroftlaan te Heiloo weer hun jaarlijkse rommelmarkt! Vanaf 10.00 uur is iedereen van harte welkom om op koopjes jacht te gaan. Er is weer van alles te koop: van speelgoed, kleding, boeken tot meubilair. En speciaal voor de kinderen is er een spring kussen. Deze rommelmarkt is zeker een bezoek waard en duurt tot 15.00 uur. HEILOO - Tijdens het Pinksterweekend (23, 24 en 25 mei van 11.00 tot 17.00 uur) is het Witte Kerkje het prachtige decor voor een expositie van vier regionale kunstenaars. Marjolijn de Bruin en Wilma Hoebee tonen hun bronzen beelden. Kitty Meijering toont haar nieuwste schilderijen en Lida Dijkstra Pastoor heeft speciaal voor deze expositie enkele nieuwe glasob jecten gemaakt. Meer info over de expositie: Lida Dijkstra, tel 06-20571436. Extra: Speciaal voor dit expositieweekend is er bij restaurant de Loocatie een kunst- lunch mogelijk. HEILOO - Kunstwerken van Crejat-studenten zijn vanaf 30 mei een aantal weekenden te zien in de Witte Kerk in Heiloo vanaf 10.00 tot 17.00 uur. Dan start de expositie van zeer uiteenlopend werk, zoals keramiek, enorme houtskooltekeningen en olieverf schilderijen. De tentoonstelling vormt de afsluiting van het 4e leerjaar academisch van Crejat, parttime opleiding voor beel dende kunst voor volwassenen in Alkmaar. Tijdens de expositie zijn steeds een aantal kunstenaars zelf aanwezig om te vertellen over hun werk. En er is een docent aanwezig voor informatie over de verschillende opleidingen en workshops die te volgen zijn bij Crejat de Nieuwe Academie. Toegang: gratis. Zie ook www. crejat.nl. HEILOO - Dit jaar vieren Stichting Dolfinn en het Heilooër benefietevenement Dolfinn Rocks het 10-jarig jubi leum. En dat mag niet onge merkt voorbijgaan, vindt het bestuur van de stichting. Joop Hofland en Marcel Keet kondigen met veel plezier de Dolfinn Music Night aan, een 'ik- ga-helemaal-uit-mijn-dak' spekta kel met onder andere de fenome nale Amerikaanse tributeband U2 L.A.vation. De Dolfinn Music Night wordt gehouden op vrijdag 19 juni in Fletcher Heiloo. De voorverkoop van de kaarten is inmiddels gestart. De heren leggen uit wat het publiek zoal kan verwachten. ,,Speciaal voor dit jubileumjaar is de website van Stichting Dolfinn geheel vernieuwd, met een dui delijk programma en een aange past logo. We wilden ook graag iets doen voor alle vrijwilligers en sponsors. Maar uiteindelijk is het idee geboren om een Dolfinn Music Night te organiseren, waar gewoon iedereen welkom is; een feestje voor alle Dolfinn Rocks fans." Marcel vult aan: ,,Bij Dolfinn Rocks is de toegang altijd gratis; de geld inzameling loopt via het consump- tiegebruik. Maar om geen aanslag te doen op de stichtingkas heb ben we besloten om voor Dolfinn Music Night entree te heffen." Entreekaarten zijn in de voorver koop a 17,50 euro verkrijgbaar via tickets.heilooplus.nl. Wees er snel bij want op is op. Like, Share Win actie Via de Like, Share Win actie op de Facebookpagina van de Uitkijkpost maakt men kans op gratis vrijkaarten. Voor die toe gangsprijs krijgt het publiek dan ook heel wat moois voorgescho- teld. De avond kent een afwis selend programma en begint om 20.30 uur met de bekende Radio 10 DJ's René Verkerk en Dennis Verheugd. Joop: ,,Een ouderwets lekkere drive-inshow met de aller grootste hits van de afgelopen decennia." Ook wordt een preview getoond van de film die wordt gemaakt van het kinderboek 'Lizzy traint dolfijnen', dat Suzanne Buis heeft geschreven naar aanleiding van de dolfijntherapie op Curasao. Dat L.A.vation voor de tweede keer Heiloo aandoet mag gerust bijzonder genoemd worden. The world greatest tribute to U2 treedt op in grote zalen over de hele wereld, maar het thuisgevoel en de gastvrijheid die ze vorig jaar tijdens Dolfinn Rocks hebben mee gemaakt, zijn de bandleden goed bijgebleven. Dolfinn Golftoernooi Na Dolfinn Music Night staat het tweede Dolfinn evenement op het programma: het Dolfinn Golftoernooi, gehouden op de golfbaan van Golf- en countryclub Heiloo. Joop: ,,Dit is een 18-holes plustoernooi, met speciale uit dagingen waaronder 'een slag in het donker', een waterhole en de 'highest put'. Degene die een hole-in-one slaat op hole 12 wint een Fiat 500 cc twin turbo. En inmiddels is de organisatie druk bezig met het programma van Dolfinn Rocks2015 op 22 augustus. Uiteraard met de vaste publieks trekker Showhero. Dolfinn ST2GE wordt een apart evenement. Maar ondanks dat het nog strikt geheim is, verklappen Marcel en Joop nu al dat de slotact spectaculair zal zijn; een weergaloos optreden van de bovenste plank! Hou voor het laatste nieuws www.dolfinn.nl in de gaten. ALKMAAR - De zomer is nu echt onderweg. Het is nu dan ook dé tijd om gebruik te maken van het ruime assortiment badmode dat ISIS Onder mode te bieden heeft. De dames van ISIS Ondermode nodigen u graag uit om een kijkje te komen nemen in de zaak aan de Frederik Hendriklaan 10 in Alkmaar. Er is keuze uit een uitgebreide collectie tankini's, badpakken en bikini's van onder andere: Aubade, Chantelle, Pain de SucrE, Fantasie, Freya, Sedna en Gottex. Naast genoemde badmode is er natuurlijk ook de zomercollectie lingerie, nachtmode en huispakken. Het is zeer de moeite waard het aanbod met eigen ogen te gaan bekijken. ISIS adviseert u graag en vakkundig bij uw keuze. Frederik Hendriklaan 10, 1814 JP Alkmaar, tel. 072-5116606. Voor openingstijden zie: www.isis-ondermode.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 7