f Uitkijkpost Media 13 Qawe&ta SPELTHERAPIE BIJ PRAKTIJK-STUK Bestel-apps voor ondernemers Software en websites op maat Zhong Hua Geneeskunde Lips Art fa.s loiot, it! Shiftcoaching Inge's Atelier Willibrordus draait door Olt DAIkmaarse Modevakschool 'It takes a shift to make a change' echo-adfysio.nl Inzicht in weefselschade met echografie van spieren, pezen en gewrichten Schong Natuurgeneeskundig-praktijk In de fijne praktijkruimte van Annemieke van de Graaf zijn kin deren en volwassenen welkom. Beiden als ze niet lekker in hun vel zitten. Kinderen tussen drie en twaalf jaar kan Annemieke helpen door middel van Speltherapie. Spel is dé communicatie van een kind. Als speltherapeut kan Annemieke een kind helpen dichter bij zijn gevoelens te komen en bijvoorbeeld nare gebeur tenissen een plek geven. Speltherapie kan helpen bij onzeker heid, angsten, boosheid en onderpresteren. Kinderen met een beperking kunnen ook bij Praktijk-Stuk te recht. Volwassenen kunnen terecht voor opvoedcoaching. Soms is het lastig in de opvoeding juiste keuzes te maken, frus tratie en machteloosheid nemen het over. Dan is ondersteuning bij de opvoeding wellicht op zijn plaats. Praktijk-Stuk organi seert ook opvoedparty's en themabijeenkomsten voor groepen. Kennemerstraatweg 464, Ruimte 4.08 www.praktijk-stuk.nl of bel 0628621631 PRAKTIJK STUK HvK Automatisering ontwikkelt en schrijft softwareprogramma's op maat. Geïnstalleerd op een computer, in 'the cloud' of als mobiele applicatie op de smartphone. Ook een Excelapplicatie behoort tot de mogelijkheden. Klanten benaderen ons als zij bepaalde werkzaamheden persoonson- afhankelijk willen maken. Steeds terugkerende berekeningen, inmeetapplicaties, het bestellen van produkten en het automatiseren van de werkvoorbereiding zijn hiervan enkele voorbeelden. Maar denkt u ook aan mobiele apps, bijvoorbeeld bestel-apps voor uiteenlopende zaken. Iedereen heeft tegenwoordig wel een smartphone in zijn of haar binnenzak. Voor IJsmakerij ci Vediamo hebben we een bestel- app ontwikkeld. Wat voorheen met fax en telefoon besteld werd kan nu met de smartphone. Dat scheelt bellen, het voorkomt fouten en het werkt gewoon veel prettiger. Wij maken zogenaamde HTML 5-apps of web-apps. Deze apps hoeven maar één keer ontwikkeld te worden en draaien vervolgens op alle platformen (Windows phone, Android, iOS). Deze apps zijn direct van uw website te starten, de gebruiker hoeft dus niet eerst langs een store om deze app te downloaden. Dit scheelt aanzienlijk in de ontwikkeltijd en dus ook in de kosten. Geïnteresseerd in de mogelijkheden voor uw bedrijf? Kom gerust eens vrijblijvend langs voor een kop koffie. HvK Automatisering mm Barry Hogeling en Mark van Kimmenaede ri 1f IC Kennemerstraatweg 464 Unit 2.28, Heiloo 06-37134454, www.hvk-automatisering.nl Dawesta biedt diensten en software op maat aan om bedrijfs processen efficiënter te maken. Middels een persoonlijke aanpak, werken we intensief samen met onze klanten. Zo werken we o.a. al geruime tijd samen met de KLM, Cargill, de Taxatheek en Anema. Samen bepalen we wat de nieuwe manier van werken in de toe komst gaat worden. We hebben hierbij al veel ervaring opgedaan in de transport-, medische-, taxatie- en vele andere branches. Tegenwoordig maken we vooral web-applicaties, waarbij vanaf elke locatie waar internet is, gewerkt kan worden. Het maakt dus niet uit of u op kantoor, thuis, in de trein of op een terrasje zit, u heeft altijd de laatste gegevens bij de hand. Dawesta ontwikkelt samen met de klant tevens websites en webshops. Tegenwoordig worden de web sites responsive gemaakt, wat betekent dat de website ook op een telefoon, tablet of PC zich altijd optimaal presenteert. Zo hebben we o.a. websites gemaakt voor Ondernemend Heiloo, Alleman Mode, Tuinadvies Rob de Vries, Henk Liefting groente en fruit, AMBOR creatie, Harsveld verzekeringen en vele anderen. Voor uitgebreidere informatie kunt u op onze web site kijken, zie: www.dawesta.nl. Kennemerstraatweg 464 B, 1851 NG Heiloo, 072 85 00 948 Software op maat Een pijnvrij leven is dichterbij dan u denkt. Wenhua Zheng heeft al meer dan 30 jaar ervaring met Chinese geneeswijzen, waaronder acupunctuur, acupressuur en cupping. In haar praktijk Zhong Hua Geneeskunde, ge vestigd in Heiloo, behandelt ze een verscheidenheid aan klachten en heeft ze vele mensen verlost van pijn en ongemak. Zo zijn er dankzij Wenhua Zheng nu een aantal mensen pijnvrij, terwijl deze mensen zonder succes waren uitbehandeld binnen de reguliere gezondheidszorg. Haar behandelingen zijn geschikt voor bijvoorbeeld chronische (hoofd) pijn, zenuwpijn, hernia, nekklachten, spierpijn, reuma, fybromyalgie, gewrichtsproblemen en (sport)blessures. Daarnaast kunt u bij haar ook terecht voor ontspanning, stoppen met roken en schoonheidsbehandelingen. In november starten er workshops acupressuur waarbij u kunt leren om zelf van verschillende pijnen af te komen, zoals chronische hoofd en zenuwpijn, reuma, fybromyalgie en ge wrichtspijn. Voor meer informatie over behandelingen en workshops of het maken van een afspraak, kunt u kijken op de website. www.zhonghuageneeskunde.nl Tel.: 06-81489668 Mijn opleiding volgde ik aan de St. Joost Academie in Breda en de Kunstnijver heidschool in Amsterdam (huidige Rietveld Academie). Daarna heb ik me verder ontwikkeld in grafische- en schildertech nieken. Waar ik vroeger nog illustratief en vrij realistisch werkte, neem ik tegenwoordig meer afstand van de werkelijkheid. Mijn werk is het beste te omschrijven als een proces; een ontdekkingsreis naar het mysterie achter die werkelijkheid. Dat proces gaat maar door en nodigt uit om te blijven zoeken. Het werk is klaar als het mijzelf verrast en verwondert; als het mysterie zich toont. In mijn werk (meest collages) gebruik ik allerlei technieken en materialen: inkt, verf, kleurpotlood, viltstift, hogedruktechniek etc. Op donderdagmiddag ben ik aanwezig in mijn atelier 1.48 U bent altijd welkom! Marijke Lips - Beeldend Kunstenares Kennemerstraatweg 464, Atelier 1.48, Heiloo www.Lipsart.nl - tel: 072-7433681 /06.28763807 Maak je nieuwe outfit en leer al doende de kneepjes van het vak! al 25 jaar atelier voor eigen creaties Wees geen slaaf van de mode. Kies een mooie stof, zoek een leuk patroon uit de nieuwste modebladen en maak onder deskundige leiding je eigen nieuwe outfit. Je werkt in een kleine groep in een prettige ruimte en je krijgt individuele begeleiding van Dicky. De nieuwe cursussen starten 7 september 2015 Willibrordus Business Centrum Unit 5 Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo dickydompeling@gmail.com 072 5332184 06 10578092 Shiftcoaching is een professioneel en betrokken coaching bureau die (jong-)volwassenen graag ondersteunt bij het: - vinden van de juiste opleidingsrichting - maken van keuzes in je loopbaan - bereiken van je doelstellingen als leidinggevende - vinden van zingeving en rust in werk- en privésituaties Geen uitputtende analyses over hoe het zo gekomen is, maar een geza menlijke zoektocht naar kansen. En persoonlijk advies om daadwerkelijk in beweging te komen om te veranderen. Bij Shiftcoaching vind je, in de persoon Cassandra Bertels, een betrokken en professionele coach. Cassandra werkte o.a. bij bureau Berenschot en het MCA als organisatie adviseur. En nu, na meer dan 10 jaar ervaring op het gebied van coaching in het bedrijfsleven, overheids- en zorginstellingen, heeft zij de shift gemaakt om een eigen coaching praktijk te starten. Lid Nederlands Instituut van Psychologie (NIP) Cassandra Bertels c.f.bertels@outlook.com www.shiftcoaching.nl tel. 06-24978737 WBC Pearlzaal begane grond shifteoaehihg Inge's Atelier organiseert dit jaar Zomer Naaikamp voor kinderen van 9 t/m 12 jaar. Overdag ben je aan het werk in Inge's Atelier en aan het eind van de middag ga je weer naar huis. We gaan in 3 dagen een kledingstuk maken. Je mag zelf uitkiezen wat je gaat maken. Vervolgens neem je onder begeleiding het patroon over, daarna gaan we naar de stoffenwinkel en mag je zelf stof uitzoeken. Op dag 2 en 3 gaan we het kledingstuk in elkaar zetten. Naaiervaring is niet nodig. De kosten per kind zijn €150,- dit is inclusief materialen, lunch, thee, limonade en natuurlijk een lekker koekje en snoepje tussendoor. Het aantal werkplekken is beperkt, dus vol is vol! Lesweken: 14 t/m 16 juli, 21 t/m 23 juli, of 11 t/m 13 augustus Lestijden: van 10.00 tot 15:30 uur. Inge's Atelier verzorgt naast naailessen voor kinderen en volwassenen ook verschillende workshops, kinderfeestjes, vriendinnendagen en vrijgezellenfeestjes, etc. Inge's Atelier, Kennemerstraat 464B, unit 3.02, Heiloo 06-52264474, www.ingesatelier.nl info@queeninblack.nl Je kunt ons natuurlijk ook op Facebook vinden. Bij echo-adfysio.nl kunt u direct terecht voor een afspraak wanneer u last heeft van spieren, pezen en gewrichten. Gerbrand van der Doorn van echo-adfysio.nl is een gespecialiseerde fysiotherapeut in beeldvormend en dynamisch echo-onderzoek. De combinatie van fysiotherapeutisch onderzoek en echografisch onderzoek geeft een compleet beeld van de blessure. De uitkomst van het onderzoek wordt direct met u besproken zodat u met het verkregen inzicht en advies kunt werken aan herstel. De oplossing wordt altijd specifiek op maat geïntegreerd in uw dagelijkse activiteiten. Zodat u kunt werken aan het optimaliseren van omstandigheden voor herstel, en u in de toekomst weer kunt doen wat u gewend was te doen. Ook voor Shockwavetherapie kunt u bij echo-adfysio.nl terecht. Kijk op de website voor meer informatie en het maken van een afspraak: www.echo-adfysio.nl Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464 te Heiloo, telefoon: 06-53106162 echoadfysio.nl 17, 18 en 19 september vanaf 16.30 uur: drie avonden vult het festival Willibrordus Draait Door het Landgoed Willibrordus. Er zijn talrijke optredens en filmvertoningen in alle zalen op het terrein en ook in de buitenlucht. Op 19 au gustus komt een speciale festivalkrant uit, als bijlage bij de Uitkijkpost. Kijk vanaf 10 juni ook op www.cultuurkoepel- heiloo.nl 7 november om 16.00 uur is de slotdag van het Willibrordus- jaar. In de Cultuurkoepel leidt Jan van Zanen, burgemeester van Utrecht (ook Willibrordusstad) een speciaal programma. Wie was Willibrordus? Hoe actueel is zijn gedachtegoed? Met bijzondere concerten, literaire bijdragen en verrassende inleiders wordt het een gedenkwaardige middag, die eindigt met de eerste Willibrordusmaaltijd. Vanaf 10 juni informatie op de site van de Cultuurkoepel. De Uitkijkpost bestaat inmiddels meer dan 80 jaar. Sinds 3 februari 2014 is de Uitkijkpost gevestigd in het monumentale hoofdgebouw van de St. Willibrordusstichting, dat in het kader van herbestemming is omgedoopt tot Willibrordus Business Centrum. Samen met meer dan negentig bedrijven is het een levendige en inspirerende plek van bedrijvigheid geworden; een plek waar de Uitkijkpost zich thuis voelt! De Uitkijkpost heeft altijd een sterke band gehad met de inwoners en ondernemers van Heiloo en omstreken. De huidige locatie nodigt uit om even binnen te lopen voor een praatje, melding van een gebeurtenis of voor het bestellen van drukwerk. En het team merkt dat -hoewel tegenwoordig veel mensen contact met de Uitkijkpost zoeken via internet en/of e-mail- ook velen persoonlijk contact aan de balie nog altijd zeer op prijs stellen! 17, 18 en 19 september Landgoed Willibrordus Cultuurkoepel info: ggzplussymposium.nl CULTUURKOEPEL M HEILOO Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. In de praktijk van Nancy Schong kan men met uiteen lopende klachten terecht. Nancy is gespecialiseerd in artrose, osteoporose, fibromyalgie, multiple sclerose, overgangsklachten, burn-out, stress, rug-, nek- en schouderklachten. Nancy hanteert een methode van Voetreflexologie gecombineerd met elementen vanuit de fysiotherapie en acupunctuur. Een mooie balans tussen oosterse en westerse geneeswijzen. Metamorfo semassage op de voet (verwerking) en Lymfedrainage (vochtophoping en afweer) Quantum Touch Allergy bijvoorbeeld bij hooikoorts, koemelkallergie, verstoringen worden gereset. Dorn -Therapie: is een zachte effectieve behandeling vooral bij bewegingsklachten die hun oorsprong hebben in scheefstand van wervels, bekken en beenlengteverschil. Na de intake wordt er een persoonlijke behandeling samengesteld. Men heeft geen verwijzing van de huisarts nodig, Fysioreflextherapie gaat goed samen met een reguliere behandeling. Tevens lid van de Vereniging Natuurgeneeskundige Therapeuten, vergoeding aanvullende ziektekostenverzekering, dit gaat niet ten koste van het eigen risico. U bent van harte welkom! Kennemerstraatweg 464 unit 2.25 Heiloo, 06-49776226 praktijkschong@ziggo.nl wwwpraktijkschong.nl VNT

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 13