Wij groeien! Groei jij met ons mee? 1e autotechnicus 2 Mooier wonen door goed interieuradvies [gak kans op een interieuradvies t.w.v. 400 euro in Bergen Castricum en Heiloo. Sabine Gröger Steina Melanie Lamers Thorvardsdottir Een goed interieuradvies is vaak een eyeopener. Indeling, kleur, de keuze van materialen, het bepaalt hoe plezierig u woont. Met een professioneel interieurontwerp wordt uw huis nog meer huis'. Tijdens onze Inloopdag Wonen op 30 mei geven we podium aan drie creatieve interieurprofessionals uit onze regio. Ontmoet in Bergen Sabine Gröger (wens-wonenenstylen.nl), in Castricum Steina Thorvardsdottir (steina.nl) en in Heiloo Melanie Lamers (huisvanbinnen.nl). Neemt u een plattegrond en foto's van uw interieur mee? Dan kunt u meteen in gesprek! - Meer dan 3.000 vaste buitenplanten - Rechtstreeks van de kweker if 'dmnt' - - Onderscheidend assortiment Éi - DCM leverancier (grond, mest en gazon) - Gratis bloem- en plantenbak opmaak Buxus Sempervirens Bol 25 cm Van 12,75 voor 9,50* Polygala Myrtifolia (vleugeltjesbloem) Hoog 40cm Van 14,95 voor 12,50* Div. soorten Acers (Japanse esdoorn) Hoog 50 - 60 cm Van 14,75 voor 9,50* Westerweg 279, Heiloo www.debinnentuinheiloo.nl De Hoefsmid 26 1851 PZ Heiloo T 072 737 01 99 www.apkserviceheiloo.nl info@apkserviceheiloo.nl UITKIJKPOST 2 7 MEI 2015 Adres Postcode Woonplaats Telefoon Geboortedatum Lever deze bon ingevuld in op zaterdag 30 mei 2015 op het Rabobank kantoor in Bergen, Castricum of Heiloo. U maakt dan kans op een van de drie basis interieuradviezen ter waarde van 400. De drie prijswinnaars krijgen voor 12 juni a.s. persoonlijk bericht. Eén deelname per adres, deelname v.a. 18 jaar. Naam Woonvragen? InterieurvragenKom zaterdag 30 mei langs! A.s zaterdag, van 11.00 tot 16.00 uur, gaan wij graag met u in gesprek over uw woonplannen. Of over hoe uw huis nog meer uw thuis wordt. Kom langs, dan maakt u kans om een professioneel interieuradvies te winnen! Rabobank Noord-Kennemerland Een aandeel in elkaar *Zolang de voorraad strekt in de maand mei APK Service Heiloo is het 'No Nonsense' garagebedrijf in Heiloo. Het is een jong en dynamisch bedrijf welke al 2,5 jaar aan de weg timmert. Inmiddels hebben vele klanten de weg naar ons bedrijf gevonden. Vanwege onze groei zijn wij op zoek naar een ervaren, enthousiaste allround met APK2-bevoegdheid om ons team te komen versterken. In deze functie ben je verantwoordelijk voor verrichten van diagnose-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan alle merken personen- en bedrijfswagens. Binnen ons bedrijf heb je intensief klantencontact en verricht samen met je collega's alle voorkomende werkzaamheden in en om de werkplaats. Wij zoeken iemand met ruime werkervaring (bij voorkeur universeel), met een hoog kwaliteitsbesef en die flexibel en positief is ingesteld. Een gepassioneerde collega die initiatief toont, stressbestendig is en uiteraard in het bezit is van rijbewijs B. Wij bieden, naast een prettige werksfeer, een fulltime baan met een salaris conform ervaring en opleiding. Een fijne werkplek waarin je zelfstandig te werk kunt gaan en waar voldoende ruimte is voor initiatieven en persoonlijke ontwikkeling. Denk jij dat je de persoon bent die wij zoeken? Mail dan je cv en je motivatie naar chiel@apkserviceheiloo.nl of stuur het naar: APK Service Heiloo, t.a.v. Chiel Keet, De Hoefsmit 26, 1851 PZ Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 2