NIEUW Drie periodekampioenen bij De Vrije Keu(s) Hollander nieuwe kampioen SV Vredeburg Vriendinnen van HSV MB2 kampioen Jongste turnsters GTH zetten mooie prestaties neer mm Ant. Duijn keukens DOWNDRAFT AFZUIGKAP EFFECTIEVER EN ENERGIEZUINIGER DAN ANDERE WASEMAFZUIGKAPPEN '!f iiifijttf Kleine kanjers van Foresters ongeslagen kampioen BILJARTEN HEILOO - Op de clubkampioen- schapsavond werd door de drie periodekampioenen gestreden om het clubkampioenschap van De Vrije Keu(s). Door beide partijen overtuigend te winnen werd Piet Pouwels club kampioen van het seizoen 2014 2015 en mag hij de wisselbeker dit jaar mee naar huis nemen. Op de tweede plaats eindigde George van der Linden en de derde plaats was voor Frans Feijen. De club heeft plaats voor enkele nieuwe leden die willen biljarten in een onder linge competitie op dinsdagavond in het Trefpunt. U kunt vrijblijvend op een dinsdagavond komen kij ken of bellen voor nadere inlichtin gen; via secretaris Bob Hagen, tel. 072-5321386 of wedstrijdleider Jack de Geus, tel. 072-5334618. SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 22 mei speelden de schakers van SV Vredeburg de laatste en beslis sende ronde van de interne com petitie. Tot laat op de avond was de strijd om de medailles spannend. Koploper Bert Hollander had aan een remise tegen Jos Admiraal voldoende om het kampioenschap veilig te stellen en slaagde daar, na een lange en complexe partij, met verve in. Na drie kampioenschap pen op rij voor Bob Stolp heeft dan nu de 21-jarige, aankomende wiskundeleraar Bert Hollander z'n eerste titel op zak. Bob Stolp hield overigens maximale druk op de ketel door via een dodelijke aanval over de h-lijn snel te winnen van Sandra Hollander. Maar Stolp, die het niet meer in eigen hand had, moest dus genoegen nemen met zilver. Ondanks een verrassende nederlaag tegen Jan Borst legde Barry Blekemolen, vlak voor Jos Admiraal en de afwezig Ed Stolp, beslag op een fraaie derde plaats. Blekemolen realiseerde wel dege lijk een winnende stelling, maar blunderde op onverklaarbare wijze een dame weg. Jan Borst eindigde door de gestolen overwinning op een keurige negende plaats. Zoon Hidde en vader Harold Ebels ken nen elkaar vanzelfsprekend van haver tot gort en op het schaak bord leverde dat een remisestelling op, waarbij de verdediging over en weer sterker was dan de aanval. Door de puntendeling eindigen zij op de zesde en zevende plaats. Voor Hidde Ebels betekende dat niet alleen dat hij voor het eerst hoger scoorde dan zijn vader, maar ook dat hij als hoogst geplaatste jeugdspeler het juniorengoud pakt, voor Sandra Hollander en Remi Aafjes. Aafjes trouwens boekte een knappe zege op Marlies Sturk. In een explosieve stelling creëerde Aafjes met een gemeen loperoffer een directe matvariant. De gretige Sturk ging er met open ogen in. Op de foto in het midden Piet Pouwels, met links George van der Linden en rechts Frans Feijen. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Na een prachtige overwinning van 5-0 tegen SVW'27 MB1 is HSV MB2 kampi oen geworden. Het team gaat volgend jaar gewoon weer verder, waarvan een groot aantal alweer vijf seizoenen met elkaar samenspeelt. Een hechte club voetbalmeiden. Achterste rij: Julia de Groot, Eline de Jager, Rose Kleefman, Tessa Hink, Madelijn Belle, Annelies Minis, Miranda Bakker, Ronald de Graaff, Maartje van den Kommer (MC1). Voorste rij: July Bosman, Bente Posch, Anouk Bais (MB1), Anna Ursem (C1), Shanti van Lith (MC1). Niet op de foto: Donna de Graaff, Jet Leering en Myrthe Wols. Aangeleverde foto Kookwasem en - geurtjes laten we niet eens opstijgen maar zuigen deze meteen weg waar ze ontstaan. TURNEN WORMER - Zondag turnden de zes jongste meisjes van de selec tie van GTH de toestelkampi oenschappen van de pre instap, per toestel zijn er dan prijzen te verdienen. In de eerste wedstrijd turnden pre instap D2 Nina van der Kolk, Jaline Boon, Fira Boddendijk en Yara Reitsma, zij begonnen de wed strijd aan de brug. Jaline turnde aan de brug een mooie oefening, wat haar een 12.00 opleverde. De wedstrijd werd vervolgd op balk, zowel Yara (12.40) als Fira (12.60) waren zeer stabiel en lieten een keurige oefening zien! Het derde toestel was vloer, Nina turnde een prachtige oefening met een goede overslag; 13.50. De meisjes sloten de wedstrijd prima af op sprong. In het eindresultaat mocht Fira zowel de zilveren plak ophalen voor brug en balk. In de tweede wedstrijd kwamen Britt Brouwer en Floortje Leek (pre instap D1) in actie, de meisjes begonnen de wedstrijd op vloer. Britt liet hier een super oefe ning op muziek zien, hier kreeg zij dan ook een 12.90 voor! Het tweede onderdeel was de sprong, Floortje sprong twee sterke sprongen; hand- standplat en salto voorover(13.65)! De wedstrijd werd goed afgerond op brug en balk. In het eindresultaat kreeg Britt de bronzen plak voor vloer en Floortje de bronzen plak voor sprong. Voor meer informatie: www.gth- heiloo.nl. VA ff i 'Jj F* jr» "'"J der Bc Makelaars Heiloo ;35 100Q Iff- wwV J<aijorde" nl l HEILOO - De MP3 van Foresters is ongeslagen kampioen gewor den met maar liefst 233 doelpunten voor en slechts 31 tegen. Een hele prestatie van deze stoere kleine mannen! Op de foto: Jens de Bats, Rowin Hink, Luuk Mossel, Tijn van den Akker, Berend Teerhuis, Jens van Dortmont, Dirk van Kleef, Jimmy Gowen, Thomas Mc Farland, samen met hun coaches Bas Hink en Kisten Stoffers (en Maud). Aangeleverde foto ciTratih Bert Hollander is clubkampioen geworden bij schaakvereniging Vredeburg. Aangeleverde foto Zondag turnden (v.l.n.r) Britt, Nina, Fira, Jaline, Floortje en Yara de toestelkamioenschappen van de pre instap. Aangeleverde foto omdat het goed moet zijn! Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9