NIEUW Sensationele start Flashing op Nederlands kampioenschap Alleen Borst beter dan Broek 15 Podiumplaats voor wedstrijdskiër Jasper Oudshoorn uit Heiloo Inschrijven Tannes tennistoernooi Ant. Duijn keukens SPORT DOWNDRAFT AFZUIGKAP EFFECTIEVER EN ENERGIEZUINIGER DAN ANDERE WASEMAFZUIGKAPPEN Mixtoernooi Double Stars Meiden HSVME2 kampioen UITKIJKPOST 3 JUNI 2015 Het superteam van Flashing. Aangeleverde foto Kookwasem en - geurtjes laten we niet eens opstijgen maar zuigen deze meteen weg waar ze ontstaan. SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 29 mei sloten de schakers van SV Vredeburg het seizoen 2014 2015 af met een simultaansé- ance door Thomas Broek, de sterkste speler uit de regio en oud-lid van Vredeburg. Maar liefst 27 tegenstanders waren er voor Thomas Broek die overigens zeer genereus zijn vergoeding doneerde aan de Reddingsmaatschappij uit Egmond aan Zee. De spelers van Vredeburg zaten aan de buitenkant van de tafelopstelling en hanteerden de zwarte stukken. In de binnen ring snelde Broek in hoog tempo langs de borden om de zetten van zijn tegenstanders onmiddellijk te beantwoorden. Conform verwach ting was Broek voor de meeste tegenstanders veel te sterk. Jaap Limmen en Jan Brantjes waren, na een rondje of vijftien, de eer sten die het hoofd moesten buigen, langzaam gevolgd door veel ande ren, waarbij kan worden aangete kend dat sommigen er een onder linge strijd van maakten om het zo lang mogelijk vol te houden. Ook de jarige Gertjan Hafkamp (60) kreeg geen cadeautje van Broek. Bob Stolp, de zilveren medaillewin- HEILOO - Op zaterdagmiddag 20 juni houdt honk- en softbal vereniging Double Stars Heiloo weer een open mix softbal toer nooi op sportpark 't Vennewater. Iedereen vanaf 15 jaar, ook niet- leden en beginnelingen kan zich hiervoor inschrijven om gratis me te doen. Dit kan individueel of als compleet team (minimaal negen spelers). Het is een recreatief toernooi. Ook als je nog nooit een bal hebt gegooid of geslagen kun je gezellig meedoen. Zo rond 17.30 uur eindigt het toernooi. Aanmelden kan via de Facebook- pagina van Double Stars of via evenementen@doublestars.nl. Vermeld in je mail Mix toernooi en of je alleen of met een heel team komt, en eventueel wie dan je teamleden zijn. naar van SV Vredeburg, doorbrak de teneur door Broek, op solide wijze, op remise te houden. Ook jeugdkampioen Hidde Ebels, clubkampioen Bert Hollander en de sterke Tars Wanders scoorden - zeer knap - een half punt tegen de regionale topper. In het geval van Wanders was er sprake van een zogenaamde 'plus-remise': Wanders beschikte over een loper meer, maar dat ver schil was net niet doorslaggevend. Het klapstuk van de geslaagde avond werd verzorgd door de 81-jarige Jan Borst die als enige speler van Vredeburg wist te win nen van Broek. De nestor ruilde op voordelige wijze een toren en een stuk tegen de witte dame en bouwde het verschil zorgvuldig uit naar een winnende mataanval. Na de opgave van Broek oogstte Borst een verdiend applaus. Deze ene nederlaag deed natuurlijk niet af aan de fenomenale prestatie van Thomas Broek die met 22 over winningen, vier remises en dat ene nulletje op 24 uit 27 finishte. Een simultaanscore van bijna 89 procent kan als zeer goed worden beschouwd. Ook de spelers van SV Vredeburg kijken terug op een geslaagde afsluiting van het seizoen. Zij tref fen elkaar medio september weer. BASKETBALL HEILOO - Zaterdag vond de eerste ronde van het Nederlands kampioenschap basketball meisjes onder 12 plaats. Flashing Heiloo had zich hiervoor voor het eerst in de clubgeschiedenis geplaatst. De eerste tegenstander was Celeritas-Donar. De Heilooër mei den schoten uit de startblokken en een makkelijke 63 -28 overwinning was het resultaat. In de tweede wedstrijd was rege rend landskampioen Grasshoppers de tegenstander. Binnen drie minu ten stond Flashing op een 12-4 achterstand en moest de techni sche staf twee time-outs gebrui ken om orde op zaken te stellen. Flashing toonde veerkracht. De tactische wijzigingen keerden de wedstrijd en na 10 minuten stond een onwaarschijnlijke 20-20 op de borden. De defensieve kracht van Flashing bracht Grasshoppers in de problemen en puntje voor puntje liep Flashing weg. De 50 - 43 voorsprong drie minuten voor tijd was een gevolg van 16 steals en 10 assists van Andrea en 24 punten van Amber. Ook Andrea (11), Mirte (9), Roos (4) en Jette (2) zorgden voor punten. De laatste minuten waren een thriller. Tot vreugde van de Heilooërs ging bij 50-48 het eindsignaal. De ontknoping volgt op 13 juni in Tubbergen. Er worden dan nog twee wedstrijden gespeeld. De laat ste wedstrijd tegen het plaatselijke favoriet Jolly Jumpers. SKIËN HEILOO - De 10-jarige Jasper Oudshoorn uit Heiloo heeft zondag zijn eerste seizoen als wedstrijdskiër bij Ski Racing Heemskerk afgerond met een mooie eerste plaats tijdens de nationale punten wedstrijd van skiteam Ski Pro, bij Snowplanet te Velsen. De afgelopen twee weken stond hij ook op het podium van Snowworld Zoetermeer, met een tweede en derde plek bij de nati onale puntenwedstrijden van Skiteam de Wolfskamer en zijn eigen team Ski Racing Heemskerk. Begin januari kwam hij, na een lelijke valpartij tijdens een wed strijd in Oostenrijk, helaas met een enkelblessure thuis, waarna een periode gips volgde. Mede dankzij goede begeleiding van (sport) Fysiotherapie Vennewater stond hij redelijk snel weer op de ski's en heeft hij toch aan een aantal wedstrijden in Oostenrijk kunnen deelnemen, waaronder de Internationale Kidstrophy in Zauchensee. De afgelopen mei vakantie heeft Jasper nog volop getraind in Kaprun. Met drie podi umplaatsen op rij wordt zijn eerste seizoen bij Ski Racing Heemskerk succesvol afgesloten. HEILOO - Tennisvereniging Het Vennewater in Heiloo houdt dit jaar van 21 juni tot en met 28 juni alweer voor de 25ste keer het Tannes tennistoernooi! Tannes is een open tennistoer nooi voor iedereen die van ten- nis én van gezelligheid houdt. Tennisliefhebbers met een KNLTB- lidmaatschap kunnen zich inschrij ven in de categorieën 3 tot en met 9. Inschrijven kan tot 14 juni via www. toernooi.nl. Voor meer informatie over het toernooi zie www.tannes. nl of Facebook 'Tannes Senioren'. Jasper Oudshoorn heeft zondag zijn eerste sei zoen als wedstrijdskiër afgerond met een mooie eerste plaats. Aangeleverde foto In de binnenring snelde Broek in hoog tempo langs de bor den om de zetten van zijn tegenstanders onmiddellijk te beantwoorden. Foto: Marlies Sturk IW'W g /I, II! HEILOO - Florine, Noémi, Donna, Noor, Marit, Lynn, Luna, Aimée, Suze en Mijke hebben slechts één keer gelijk gespeeld en verder alles gewonnen. Ze zijn dus glansrijk kampioen geworden! Hopelijk blijven ze bij elkaar in de D-tjes volgend jaar, dan bouwt dit vrien- dinnenteam ze dit succes verder uit. Aangeleverde foto Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 15