Judoka's van Dojo 't Loo scoren op G toernooi in Anna Paulowna 21 Onderlinge wedstrijd Hippische Sportvereniging Heiloo Tafeltennis Limmen clubkampioenschappen jeugd! Drie Egels in bekerfinale bij AZ Judoclub Groefsema derde van Noord-Holland Diploma zwemmen zwembad Loos UITKIJKPOST 3 JUNI 2015 HEILOO - Maandag stond er voor de voetballiefhebber een mooi toetje op het programma: de bekerfinale tussen AZ 0.19 en SC Heerenveen A1. Bij AZ 0.19 zijn drie ex-Foresters spelers actief; Thomas Ouwejan, Joris Kramer en Daan Boerlage. Heerenveen won de KNVB beker na strafschoppen, maar de sfeer in het Afas stadion was er niet minder om. Foto: Marc Brunekreef PAARDRIJDEN HEILOO - Zondag 31 mei hield de Hippische Sportvereniging Heiloo een onderlinge wedstrijd op het terrein van de vereniging aan de Zeeweg in Heiloo. Er hadden zich veertig combi naties ingeschreven voor de dres suur en springwedstrijden. Het was een gevarieerd deelnemersveld van jonge beginnende ruitertjes tot erva- ren wedstrijd ruiters. Voor velen een mooie gelegenheid om eens te ervaren hoe het is om mee te doen aan een wedstrijd met je paard of pony. Iedereen had zijn best gedaan er zo netjes mogelijk uit te zien en ondanks het slechte weer werd er 's middags fanatiek gestreden om de prijzen. Alle deelnemers kregen sowieso een mooie rozet zodat nie mand met lege handen huiswaarts keerde. JUDO HEILOO - Dit weekend nam Dojo 't Loo met een deel van de sinds kort gestarte groep g-judoka's deel aan het zeven de Polderse G-judotoernooi in Anna Paulowna. Tijdens de lessen was er geoe fend met wedstrijdjes, trainers Ingrid Hoefmans en Kars en Johan Zoon waren net zo benieuwd als de judoka's hoe het allemaal zou gaan. Natuurlijk deden alle judoka's erg goed hun best en hoewel het voor een paar de allereerste keer was dat ze lieten zien wat ze geleerd hadden. Mariama Keita kon een mooie beenworp inzetten en alhoewel de eerste wedstrijdjes verloren gingen eindigde ze het toernooi met een winstpartij en verdiende een mooie derde plaats. Faye de Ruiter en Femke Brucher zaten bij elkaar in de poule. Faye had nog nooit eerder een wedstrijd gejudood, maar leerde heel snel. De laatste twee wedstrijden wer den dan ook met winst afgesloten en hiermee haalde ook Faye de derde plek. Femke was de erva ren judoka en wist met mooi judo op één na al haar wedstrijden te winnen en werd hiermee eer- TAFELTENNIS LIMMEN - Vrijdag werd er bij tafeltennisvereniging Limmen gestreden om de jaarlijkse club kampioenschappen. Op dit jeugdtoernooi werd op een sportieve manier met elkaar om de prijzen gestreden. Voor de deelnemers tot en met 11 jaar was er een jongerencategorie waarbij het uiteindelijk Ward Beentjes was die de eerste prijs wist te bemach tigen. De tweede prijs ging naar Kick de Vries na een spannende wedstrijd tegen Christian Endel. In de A-poule waren de jeugdleden van 12 jaar en ouder ingedeeld. Het deelnemersveld was in de breedte zeer sterk. De halve finales gingen uiteindelijk tussen Sanne Briefjes, Levi Legdeur, Okke Bos en Jeremy Geels. De favoriet voor de eindover winning wist haar eerste clubkam pioenschap overtuigend binnen te slepen na een mooie finale tegen Jeremy Geels (tweede). De strijd ste! Whesley Slootweg had ook al wedstrijdervaring. Hij moest tegen technisch goede judoka's uitkomen maar wist ook op één na zijn partijen te winnen en ein digde op een mooie tweede plaats. Jurgen Moolenaar assisteert bij de G-judolessen, maar was door de organisatie gevraagd om mee te doen aan de wedstrijd. Met zijn om de derde plaats was tussen kids die zeer gewaagd waren aan elkaar. Het was uiteindelijk Levi Legdeur die met een minimaal verschil beslag legde op de derde plaats. De komende weken houdt de tafelten ruime (internationale) wedstrijder varing wist Jurgen al zijn partijen met verschillende technieken te winnen en werd daarvoor beloond met een eerste plek. De G-judolessen worden gege ven op woensdag van 18.00 tot 19.00 uur bij Dojo 't Loo, voor informatie kunt u mai len met g-judo@dojotloo.nl. nisvereniging zijn deuren nog open voor jeugdtrainingen op de dinsdag van 18.00 tot 19.00 uur en vrijdag van 18.30 tot 20.00 uur en iedereen is welkom voor een vrijblijvende proeftraining. gr Pam, Maartje, Lisa, Lobke, Larissa en Hannah staan klaar voor de start van de springwedstrijd. Aangeleverde foto Aan het jeugdtoernooi deden vele jeugdleden mee die op een sportieve manier met elkaar om de prijzen streden. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen weekend waren in Beverwijk de Noord Hollandse Kampioenschappen voor pupillenteams tot 10 jaar. Voor deze gelegenheid werd er samen met Ben Rietdijk Sport een combinatieteam gemaakt. Deze combinatie draaide een goed toer nooi. Uiteindelijk resulteerde dit in een mooie derde plaats. In het teams stonden voor Judoclub Groefsema Jasper Madderom, Melle Hooning en Tygo Richter. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdagmorgen 30 mei sprongen om 07.45 uur de leerlingen van zwembad Loos voor het A-B en C diploma in zwembad de Beeck te water. De banen werden zonder problemen gezwom men. Bijzonder was hierbij het onderwater zwemmen, mooi om te zien en soms ook veel verder dan de vereiste meters. Iedereen, ook een volwassen lesklant, is trots met zijn of haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Riemer van Beek, Julien Blaauw, Bente Boot, Eden Ghebremigae Brhane, Sophie Breedeveld, Lars de Bruijn, Macky Culli-bali, Femke de Groot, Ian Huls, Lynn Jonker, Jamie Karte, Dirk van Kleef, Stef van Lieshout, Liecke te Lintelo, Britt Molenaar, Matz Mosselaar, Sam den Nijs, Jelle Oud, Mandy Paap, Milan Schouten, Fleur Samson, Pascalle Smal, Sil van der Spek, Lode Sijnesael, Cas van de Velde, Nienke Visser, Chris Weber en Lucy Lou. Diploma B: Celine Baltus, Anouk Bijleveld, Adja Sire Culli-bali, Lily Henneman, Marijn de Jong, Dirkje Lont, Duuk Meijer, Bauke Roeland, Guus Roeland en Liam Schindeler. Diploma C: Rocco de Graaf, Camiel Koomen en Joachim Kreher. Aangeleverde foto De prijswinnaars van Dojo 't Loo, samen met hun trainers. Foto: Suzanne Meeldijk

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21