Kèk women gaat door! Kapsalon de Loet heeft ruimere openingstijden Prijsuitreiking kassabonnenspaaractie Ik winkel in Heiloo op zaterdag 6 juni Jarige Kuyper Blom trakteert op ijsjes Koffiedrinken met de notaris bij Associatie Uitvaartverzorging INGEZONDEN MEDEDELING 1 Ellen Raats wint total make-over U ITKIJ KPOST 3 JUNI 2015 HEILOO -Kèk women heeft per 1 juli een nieuwe eigenaar! Jacqueline te Buck draagt na tien jaar haar winkel over aan haar vaste medewerkster Liesbeth Stut. Liesbeth is opgeleid in de mode en heeft op elk vlak veel erva ring, ook is ze vanaf de start van Kèk women in 2005 werkzaam bij Kèk. Na alle positieve reacties van de vaste klanten op een mogelijke overname, heeft Liesbeth de knoop doorgehakt en neemt nu de uitdaging aan om de winkel voort te zetten, geheel in de bestaande Kèk stijl! Jacqueline wil via deze weg al haar klanten bedanken en wenst Liesbeth héél veel succes voor de toekomst toe. HEILOO - De kassabonnens paaractie van Ik winkel in Heiloo gaat zaterdag 6 juni naar een hoogtepunt. Om 12.00 uur zal in winkelcen trum 't Hoekstuk de trekking en uitreiking van de hoofdprijzen plaatsvinden door wethouder Fred Dellemijn. Voorafgaand aan de trekking van de hoofdprijzen kunnen 130 prijs winnaars tussen 11.00 en 12.00 uur hun gewonnen prijs al ophalen. Iedereen is uitgenodigd aanwezig te zijn bij de trekking van de hoofd prijzen. Alle 4.406 ingeleverde bon nenzakjes maken immers nog kans op de extra hoofdprijs: een specta culaire rondvlucht boven Heiloo én Noord-Holland. Vanuit de ingeleverde bonnen zakjes van de voorjaarsactie zijn afgelopen maandag 130 prijswin naars getrokken voor het door de Heilooër middenstand beschikbaar gestelde prijzenpakket. Het bestuur van Ik Winkel in Heiloo is zeer ver heugd dat de actie zo enthousiast ontvangen is door het winkelend publiek. De enorme berg ingelever de inzamelzakjes (twee keer zoveel als bij de voorjaarsactie van 2014!) toonde afgelopen maandag hoe suc cesvol de actie is. Alle 130 prijswinnaars worden uit genodigd om aanstaande zaterdag 6 juni aanwezig te zijn bij de feeste lijke prijsuitreiking. Deze winnaars maken kans op de negen hoofdprij zen, die zaterdag live in t Hoekstuk worden getrokken. Per categorie drie winnaars; in iedere catego rie een hoofdprijs van 250, 500 en respectievelijk 1000 euro. Handje contantje! De tweede prijzen; een volle boodschappenwagen ter waarde van 100 euro. En aantrek kelijke derde prijzen! De prijswin naars staan gepubliceerd op www. ikwinkelinheiloo.nl. Dus een oproep aan alle 130 win naars: zorg dat u zaterdag aanwezig bent; je weet maar nooit wat u nog meer gewonnen hebt! v.l.n.r.: de winkeliers René Groot, Paulien Alleman, Gerard Bakker, Willem van den Berg, Niels Kaandorp, Corlien Moleman, Eugène Rozing, Kees Burger en Joop van der Steen van Ik winkel in Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Het was zaterdag een drukte van jewelste bij ijssalon Di Fiorentina. Want daar kon je met de waardebon van Kuyper Blom makelaars tussen 13.00 en 17.00 uur een gratis ijsje komen halen. En de ijssalon had zich voor bereid op een ware stormloop; er waren verkeersregelaars ingevlo gen die konden optreden in geval van verkeersopstoppingen. Het gebeurt wel vaker dat de rij wach tenden tot het fietspad of verder reikt. Mario Magic vermaakte jong en oud met zijn goocheltrucs. Gewapend met de oranje-paarse waardebon in de hand betraden de Fiorentina-fans de ijssalon. Om na een geslaagde ruil een heerlijk ijsje op het terras te nuttigen, een stevig windje 'op de koop toe' nemend. Ook de burgemeester liet zich zo'n lekkernij niet ontzeggen. Moniek van Leeuwen, Ronald Blom, burgemeester Hans Romeyn en Bas Kuiper laten zich het ijsje goed smaken. Foto: Carolien Breed HEILOO - Op 9 juni houdt Associatie Uitvaartverzorging een bijeenkomst waarin u vra gen kunt stellen aan een nota ris. Deze bijeenkomst vindt plaats van 10.00 tot 12.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Westerweg 263 in Heiloo. De ervaring leert dat veel men sen vragen hebben over erfrecht, maar dat de drempel om naar de notaris te gaan soms best hoog is. Daarom houdt Associatie Uitvaartverzorging deze bijeen komst in een informele sfeer, waar bij u onder het genot van een kopje koffie uw vragen aan de notaris kunt stellen. Onderwerpen die aan de orde komen zijn bijvoorbeeld: Wie erft er van mij als ik geen testament maak? Welk voordeel biedt het mij om een testament te maken? Is het testament dat ik lang geleden gemaakt heb nog gel dig? Hoe zit het met erfbelasting: wat moet je betalen en wie hebben er vrijstelling? Hoe zit dat met de eigen bijdrage (in het kader van de AWBZ) als ik naar een verzorgings huis ga? Wat is een levenstesta ment? Wilt u de bijeenkomst bijwo nen? De toegang is gratis, maar het wordt op prijs gesteld als u even laat weten dat u komt. Dat kan via www.associatieuitvaart.nl of via tel. 072-5204700. HEILOO - Dames en herenkapsalon de Loet is gevestigd in Wooncentrum de Loet. Een moderne kapsalon met een open uitstraling in de entreehal, geopend voor de bewoners van de Loet maar nu ook, door de ruimere ope ningstijden, voor alle bewoners van Heiloo en omstreken. ,,Het wordt bij ons steeds drukker", zegt Ageeth Put. Doordat onze prijzen gun stiger zijn dan andere kapsalons zien we steeds meer klanten onze kapsalon bezoeken. Wij vinden het belangrijk om tijd te nemen voor onze klanten, niet alleen voor een goed advies maar wij vinden dat een bezoek aan de kapper een klein feestje moet zijn. We serveren dan ook de allerlekkerste koffiespecials met wat lekkers." De nieuwe openingstijden zijn: dinsdag van 09.00 tot 17.00 uur, donderdag van 09.00 tot 14.30 uur, vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur, zaterdag van 09.00 tot 16.00 uur. Kapsalon de Loet, de Loet 1 Heiloo, tele foon tijdens openingstijden: 072-5825078, na openingstijden: 06-13419719. HEILOO - Dat het liken van Facebookberichten van winkelhof 't Loo effect kan hebben, ondervond Ellen Raats aan den lijve. Zij ontving uit handen van bestuurslid Kees Burger van het winkel centrum een aantal waardebonnen voor een total make-over!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 7