De Duif winnaar van Energy Challenge 11 Het Baafje viert 45 jarig bestaan Klimclinic groep 8 Benedictusschool Sanne doneert lange haar aan Stichting Haarwensen Nog enkele kaarten verkrijgbaar voor Dolfinn Music Night Springschans en Radboudschool zoeken verkeersouders yMLJ£<;r UITKIJKPOST 10 JUNI 2015 IRINGEN Zaterdag 20 juni is het 45 jaar geleden dat Zwembad het Baafje de poorten voor het eerst opende. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 20 juni is het 45 jaar geleden dat Zwembad het Baafje de poorten voor het eerst opende. De gehe le dag zal in het teken staan van het 45-jarig bestaan, waarvoor u als gast van harte bent uitgeno digd. Tevens luidt het jubileum de zwemvierdaagse in die maan dag 22 juni van start gaat. In 1970 opende Zwembad het Baafje voor het eerst de poorten van een nieuw complex. Wie heeft er in de eerste jaren van het bad geen zwemles gehad of beleefde er veel plezier in dit buitenbad. In de tussentijd is er heel wat veranderd, maar het authentieke karakter is gebleven, dat is wat Zwembad het Baafje uniek maakt. Op zaterdag 20 juni bestaat Zwembad het Baafje 45 jaar, reden genoeg om dit groots te vieren. De gehele dag, tussen 10.00 en 20.00 uur, staat het Baafje bol van de activiteiten. Met spellen als Bubble ballen op het veld en in het water, knutselen, schminken, wereldballen en een spectaculaire jetski-demonstratie is er de gehele dag genoeg te beleven. Tussen 17.30 en 19.00 uur wordt er een heus Bubbleball voetbal toernooi georganiseerd, waar je met een team van drie personen aan mee kunt doen. Voor deelname aan dit toernooi wordt de minimum leeftijd van 9 jaar aangehouden. Je kunt je team aanmelden bij de kassa van Het Baafje of via h.koppelaar@ sportsl.nl. Naast dit alles kunt u genieten van livemuziek van duo Down Under en zullen er hambur gers op de barbecue liggen. De Vrienden van Het Baafje heb ben er mede voor gezorgd dat zwembad Het Baafje blijft bestaan. Tijdens de opening van het avond programma gaan zij zorgen voor de onthulling van een verrassing waar menig kind veel plezier aan zal bele ven. HEILOO - Dit jaar vieren Stichting Dolfinn en het Heilooër benefietevenement Dolfinn Rocks het 10-jarig jubileum. Het feest wordt ingeluid op vrijdag 19 juni met de Dolfinn Music Night, een 'ik-ga-helemaal-uit-mijn-dak' spektakel met onder andere de fenomenale Amerikaanse tribu- teband U2 L.A.vation. De Dolfinn Music Night wordt gehouden in Fletcher Heiloo en er zijn nog enkele kaarten beschikbaar! Entreekaarten zijn in de voorver koop a 17,50 euro verkrijgbaar via tickets.heilooplus.nl. De avond kent een afwisselend programma en begint om 20.30 uur met de bekende Radio 10 DJ's René Verkerk en Dennis Verheugd. Na Dolfinn Music Night staat het tweede Dolfinn evenement op het programma: het Dolfinn Golftoernooi, gehouden op de golfbaan van Golf- en countryclub Heiloo. En inmiddels is de organi satie druk bezig met het program ma van Dolfinn Rocks2015 op 22 augustus. Uiteraard met de vaste publiekstrekker Showhero. Houd voor het laatste nieuws www.dolfinn.nl in de gaten. ALKMAAR - Woensdag 3 juni, kregen de leerlingen van groep 8 van de Benedictusschool in het kader van het Sport@School scho- lensportdagenproject een klimcli- nic in Klimcentrum Alkmaar. Groep 7 en 8 van de Duif en groep 8 van de Benedictusschool konden in verband met de spreiding van de meivakantie niet meedoen aan de sportdag voor scholen en daarom is als alternatief gekozen voor een klimexcursie. De laatste groep ging de uitdaging vorige week aan. Zo'n klimwand ziet er vanaf de grond indrukwekkend steil uit. En hoog. Ervaren instructeurs van het klim- centrum gaven de leerlingen eerst uitgebreide instructies. Verdeeld in groepjes was elke deelnemer in gordel gehesen en werd de klimmer een met zekeringsapparaat en een touw aan zijn maat gezekerd. Senne en Piet waren de eerste waaghalzen die het aandurfden de steile wand te beklimmen. Piet bereikte daarbij al vrij snel een duizelingwekkende hoogte. HEILOO - Op woensdagmiddag 3 juni was het dan eindelijk zo ver. Na ruim 2,5 jaar toog Sanne van Zelst naar Haarstudio Digna om haar lange vlecht af te laten knippen. Deze knipbeurt was dit keer helemaal gratis omdat Sanne haar vlecht doneert aan Stichting Haarwensen. Dit is een stichting die van deze gedoneerde haren mooie kinderpruiken maakt, speci aal voor kinderen die door chemo- therapie hun haren zijn verloren. ,,Een supergoed doel, want ik vind het zo zielig voor die kindjes dat ze een kaal hoofd krijgen." aldus Sanne. Ze doneert daarom graag! ,,Maar", zegt ze erbij, ,,ik moet nog even nadenken of ik nu weer ga sparen voor deze stichting, want het duurt wel heeeeeeel erg lang en dat vind ik niet zo leuk!" Maar voor nu is ze vooral heel erg trots dat het is gelukt! En, gelukkig is ze ook erg blij met haar compleet nieuwe look, een pittig kort koppie! HEILOO - Vorige week ontving groep 7 van De Duif uit Heiloo de door hen gewonnen prijs in de Energy Challenges waar ze dit schooljaar aan mee hebben gedaan. Met de Energy Challenges Noord West gaan leerlingen en studenten in de regio Alkmaar de uitdaging aan en voeren energiebesparende maatregelen in op school. Het pro ject Energy Challenges is een spel om enthousiasme te genereren, en de kennis over energie en duur zaamheid te vergroten. Dit leidt tot een daadwerkelijke bijdrage aan het slimmer omgaan met energie op school, kostenbesparing en meer interesse in technische vervolgop leidingen. Energy Challenges wordt gesubsidieerd door de gemeente Alkmaar en wordt mede moge lijk gemaakt door Energie Service Noord West. De winnaars van De Duif mogen als prijs naar Nemo, twee keer bowlen en naar het Outdoorpark Hoornse Vaart. HEILOO - Door vertrek van een aantal verkeersouders komt de verkeersbrigade van de Springschans en de Radboudschool in de problemen en zij kunnen niet meer garanderen dat er elke dag klaar-overs zijn. De verkeersbrigade, bestaande uit ouders/ver zorgers van deze scholen, heeft daarom met spoed volwassenen nodig die zich tijdens schooldagen, een keer per week een kwar tier, willen inzetten als verkeersbrigadier. Alle brigadiers krij gen vooraf een opleiding van de politie. De benodigde kleding en materialen worden ter beschikking gesteld en er wordt een verzekering afgesloten. Wilt u de verkeersbrigade ondersteu nen? Contact opnemen kan via de school of met de coördinator Marjolijn Peters, tel. 06-25032684. Aangeleverde foto Dappere Sanne doneerde haar lange lokken aan Stichting Haarwensen en helpt zo zieke leeftijdsgenootjes. Aangeleverde foto De leerlingen van groep 8 van de Benedictusschool kregen in het kader van het Sport@School scholensportdagenproject een klim clinic in Klimcentrum Alkmaar. Foto: Carolien Breed Twee leerlingen ontvingen uit handen van Naomi van Zelst de door hen gewonnen prijs in de Energy Challenges. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 11