H SPORTKAMPIOENEN 20 \TS Meisjes 3F2 van de Terriërs Kampioen! M8D4 van de Terriërs ongeslagen kampioen Groep 6 Paulusschool voetbalkampioen Meiden van M8E4 ook kampioen Limmen E4 Kampioen UITKIJKPOST 10 JUNI 2015 r.iif?;. i 'uf'h. iïii .4 HEILOO - Jens Moes, Milan Alonso Bayon, Teun Zoon, Fien Hemmer en Iris Kramer van team groen 2 van TC Heiloo United zijn ongeslagen kampioen geworden. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 27 mei werd de regiofinale van het schoolvoetbaltoernooi voor groepen 5 en 6 op de velden van Zaanlandia gehouden. Nadat op 22 april zowel het meisjesteam als het jongens team van groep 6 van de Paulusschool kampioen van Heiloo waren geworden, mochten ze verder spelen in de regiofinale, waar zij beiden ook kampioen werden. Aangeleverde foto HEILOO - Ook de meiden van M8E4 zijn na een super spannende laatste wedstrijd kampioen geworden. Op de foto staan: Louise, Jet, Fabienne, Fréderique, Babs, Amy Puck, Tatum, Isa, Jasmijn en Evi. Aangeleverde foto HEILOO - Ook het meisjes hockeyteam M8D4 van de Terriërs die is ongeslagen kampioen gewor den, in de tweede klasse - poule A/B. Op de foto: Rhodé Nobel, Rosa Oppenhuizen, Bo Beerepoot, Benthe Visschers, Kim Buter, Chloe Henselmans, Marit van Bronkhorst, Jip Boekaar en de begelei ders Ingrid en Jorik (Alice Hoed staat niet op de foto). Aangeleverde foto HEILOO - De Foresters MD1 wist in de laatste competitiewedstrijd tegen Koedijk MD2 het kampi oenschap binnen te slepen. De Egels waren een flink maatje te groot: 12-0! Aangeleverde foto HEILOO - Onder begeleiding van de coaches Jeroen Wardenburg, J.W. Lausberg en Liselotte Groot zijn de meisjes van 3F2 kampioen geworden. In hun eerste seizoen zijn zij na de winter stop ongeslagen gebleven, wat een prestatie van deze stoere meiden. Op de foto: Sara Alonso Bayon, Liselore Blok, Fien Groot, Sophie Lausberg, Anne Nieuwenhuis, Robin Wardenburg, Wies Zoon, coach Jeroen, coach J.W. en de twee trouwste supporters Moos en Tommie (niet op de foto Rosalie Rus). Aangeleverde foto REGIO - Limmen F1 is voor de derde keer op rij kampioen geworden. Met maar liefst 54 doelpunten voor en slechts 16 tegen is het team van de trainer Bob van Draanen dan ook de terechte kampioen! De toppers van de F1 zijn: Milan Glorie, Justin Schlaman, Boy Peemen, Jelle Twisk, Nick Admiraal, Xavi Min, Hugo Visser, Vince Beentjes, Stef Groot en Quinn Bonne. Aangeleverde foto LIMMEN - Na een heel spannend seizoen en met tegenstanders zoals Kolping Boys, Vrone, Alcmaria Victrix, Egmondia én hun collega's van de E5 zijn de jongens van de E4 kampioen van hun klasse geworden. Met acht gewonnen, een verloren en een gelijk gespeelde wedstrijd (en een doelsaldo van 49 voor) zijn Lucas, Sem, Timo, Fabian, Daan, Lars, Sep, Ref en Patrick kampioen geworden. Na de wedstrijd was er uiteraard champagne (zonder alcohol), patat, limonade en bloemen voor de trainers/coaches Sander, Willem en Gerard. Aangeleverde foto ,'W -

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 20