Goud, zilver en brons voor TIOS-turnsters Flashing meiden in Nederlands team Volop prijzen judoka's Dojo 't Loo op Megategeltoernooi Uitreiking cheque PCC Maalwater Run Walk 25 Inschrijven tennistoernooi TCHU Start met hardlopen HEILOO - Het succes voor de meisjeslijn van basketballver eniging Flashing Heiloo kent geen einde. Foresters Ai promoveert naar vierde divisie UITKIJKPOST 10 JUNI 2015 HEILOO - Tennisvereniging TCHU houdt dit jaar van 29 juni tot en met 5 juli voor de tiende keer het Kuyper Blom ten nistoernooi. Het open toernooi is voor iedereen die van ten nis én van gezelligheid houdt. Tennisliefhebbers met een KNLTB-lidmaatschap kunnen zich inschrijven in de categorieën 3 tot met 8. Inschrijven kan tot 18 juni via www.toernooi.nl. AKERSLOOT - De Amak houdt voor het vierde jaar een begin- nersgroep. De start van de begin- nersgroep is op donderdagavond 25 juni om 19.15 uur op de schel- penbaan rond het B-veld van voetbalverenging Meervogels, aan de Boschweg te Akersloot. Het doel is dat eind september iedereen zelfstandig de 5 kilome ter loopt tijdens de AMAK-loop. Aanmelden: jsw.vastenouw@ quicknet.nl. De kosten zijn het lidmaatschap van de Amak. Mei lou, Mila en Emma van Tios uit Limmen. Aangeleverde foto TURNEN LIMMEN - Zondag deden de turnsters van TIOS uit Limmen mee met de toestelfinales in Beverwijk. In de eerste wedstrijd turnden Emma Hulsebosch en Mei lou Fontein hun favoriete onderde len. Emma had flinke pech bij brug en tuimelde door na haar buikdraai. Mei lou, die zaterdag nog een uitstekende zesde plaats had behaald bij de districtkampi oenschappen turnde ijzersterk op vloer (13.70) en brug (14.60). Zij behaalde hiermee goud en brons. Mila Dekker deed het ook goed op de brug. Ze turnde mooi achter elkaar en behaalde een zilveren medaille(11.20). Sanne Nijman, Danielle Sweep, Suzanne de Jong en Amy de Leeuw turnden in de derde wedstrijd. Sanne en Danielle sprongen beide mooie sprongen. Danielle kreeg de meeste punten en werd nummer 1 in haar catego rie. Suzanne deed mee op sprong en brug maar kreeg te maken met een gladde brug. Hierdoor lukte de salto niet meer. Amy ging voluit op sprong en vloer en werd hiervoor beloond met twee gouden plakken. Met deze mooie resultaten sluit TIOS het wedstrijdseizoen af. JUDO HEILOO - Zondag 7 juni waren ruim 200 beginnende wed strijdjudoka's van twintig jud overenigingen uit Heel Noord Holland weer naar Heiloo afge reisd om deel te nemen aan het Megategeltoernooi van Dojo 't Loo. Het was de elfde keer dat het Oranjebandentoernooi werd georganiseerd. De kinderen in de leeftijd van 5 tot en met 14 jaar waren verdeeld in poules waar ze allemaal in zo'n 4 a 5 partijen konden laten zien hoe ver ze inmiddels zijn met hun judo technieken in wedstrijdverband. Aangemoedigd door de coach en het ruim aanwezige publiek, en onder het toeziend oog van een echte scheidrechter is dat voor de meesten toch weer heel wat anders dan een partijtje in de gewone judo training. Alle kinderen gingen in ieder geval met een mooie herinne ring naar huis. Dojo 't Loo was zelf vertegenwoordigd met zo'n vijftig kinderen. Daarvan wisten, ondanks vermoeienissen van school- en voet balkampen, maar liefst 21 kinderen een podiumplaats te bemachtigen. Goud was er voor Sofie Oosterink, Kami Dekker, Tom Pirovano, Otto Bosch, Jayden Campagne, Floris Groen en Jonne Coolegem. Voor Sam Limpens, Bjorn Krom, Lex Gast Marijn Sijtstra, Daan Pepping en DI An Tan was er en fraaie tweede plek. Een fraaie beker voor de derde plaats ging mee naar huis met Jorne Reitsma, Bob Zonneveld, Sija Coolegem, Sven Witjes, Eline van de Veen, David Snelder, Sam Beukers en Abel Vlug. BASKETBALL Eerder al plaatste het meisjes U12 (onder 12) team zich voor de finale van het Nederlands kampioen schap, nu wisten twee oudere trai ningsgenoten van de meisjes uit dit team zich te kwalificeren voor het Nederlands team onder 14. Loes Rozing en Anna Hartman waren enkele weken geleden opge nomen in de voorselectie van het Nederlands team. Afgelopen twee weken bezochten zij de centrale trainingen in Amsterdam en van daag werd de definitieve selectie bekend gemaakt. Beide Flashing- leden hoorden tot hun vreugde dat ze met het Nederlands team mee mogen naar een internationaal toernooi in Kopenhagen. Flashing Heiloo wenst beide meiden daar heel veel succes toe! HEILOO - Een maand geleden vond de PCC Maalwater Run Walk plaats in het stations centrum van Heiloo. De loop, georganiseerd door Rotary Club Heiloo, was met ruim 1000 deel nemers de meest succesvolle tot nu toe. Woensdag 3 juni werd in restau rant Klein Varnebroek de opbrengst voor het goede doel, Sport@School, bekend gemaakt. Paul Mulder reikte namens de Rotaryclub een cheque van 5000 euro uit aan Frans Endel van SportRaad Heiloo. Mulder, voor zitter van de Maalwaterrun commis sie, noemde het hardloopevenement een groot succes, mede te danken aan de deelname van veel leerlin gen van de basisscholen. Ook van hoofdsponsor PCC Heiloo liepen veel leerlingen mee. Hij legde uit dat het goede doel van het evenement voor het tweede achtereenvolgende jaar het Sport@School project van de sportraad is, dat sportlessen voor basisscholen verzorgt. En Rotary is blij, dat door de basisscholen bij de loop te betrekken, Heiloo nog meer in beweging komt. Frans Endel nam de cheque dank baar in ontvangst. Hij noemde de PCC Maalwater Run Walk een fan tastisch project; een mooie samen werking tussen de Maalwaterrun commissie van de Rotary club, de buurtsportcoach, de sportraad en hoofdsponsor PCC Heiloo. Met deze donatie kan de sportraad de reductie die scholen krijgen op de Sport@School-lessen verdubbelen. Oftewel: het bedrag, dat scholen per leerling bijdragen om gebruik te maken van de sportlessen, kan omlaag. Endel: ,,Een goed begin van het nieuwe schooljaar!"De scholen met in verhouding de meeste deel nemende leerlingen konden extra Sport@Schoollessen verdienen. Op nummer vier eindigde de Jan van Rijckenborgschool, De Duif werd derde, tweede was de Elckerlyc en de Springschans werd glansrijk nummer één. Als extra beloning voor hun inspanning deelnemers te werven kreeg de Elckerlyc ook nog een clinic bij de Terriërs aan geboden en mogen alle leerlingen van de Springschans naar zwembad Het Baafje. De prijzen werden in ontvangst genomen door vertegen woordigers van de vier basisscho len. Paul Mulder (rechts) van Rotary Club Heiloo reikt Frans Endel een cheque van 5000 euro uit voor het Sport@School project van SportRaad Heiloo. Foto: carolien Breed Loes Rozing en Anna Hartman van Flashing Heiloo zijn opgenomen in de definitieve selectie voor het Nederlands team U14. Foto: Frank Knegt Sofie Oosterink wist met fraai technisch judo een eerste plaats te halen in haar poule. Foto: Fred Stevenson HEILOO - Het was groot feest op het veld van Volendam, nadat De Foresters A1 de finale van de nacompetitie wonnen van Hoogland A1. Door de 4-1 zege mag het team van Jeroen Slaager volgend sei zoen uitkomen in de vierde divisie. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 25