Wij feliciteren alle 131 prijswinnaars van onze kassabonnenspaaractie! 28 Categorie 250,- kassabonnen gespaard Categorie 500,- kassabonnen gespaard Categorie 1.000,- kassabonnen gespaard Extra Hoofdprijs ikwinkelinheiloo.nl De winkeliers van Heiloo bedanken u voor de enthousiaste deelname aan onze kassabonnenspaaractie. Vanuit 4.446 ingeleverde bonnenzakjes konden we afgelopen zaterdag 131 prijswinnaars verrassen met kleine en grote prijzen. Bovendien verzorgde wethouder Fred Dellemijn de trekking en de uitreiking van de hoofdprijzen. De onderstaande tien klanten konden wij extra blij maken. Wij feliciteren de prijswinnaars en bedanken u allemaal voor uw klandizie. Wij zien u graag in onze winkels! Bestuur en adviesraad Stichting Ik winkel in Heiloo Eugène Rozing - Rozing Wonen Dromen, Hans Dorrestein - De Schrijverij, Kees Burger - Slagerij Burger, Willem van den Berg - Kaashuis Tromp, Hans Kok - Loocatie/Brasserie in 't Groen, Paulien Alleman - Alleman Mode, Gerard Bakker - Radio Bakker, Joop van der Steen - Van der Steen autobedrijf, René Groot - De Ondekking en Niels Kaandorp - AH Het Hoekstuk. 3e prijs Silvia Schouten 1 jaar lang elke week 3 broden 1 bolletje (Bakkerij Kaandorp) 2e prijs Wim Ribberink Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) 3e prijs B. Laks Diner voor Twee met een heerlijk flesje wijn (De Loocatie) 2e prijs Lisa Winands Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) 3e prijs N. Prinse Half jaar elke week autowas programma t.w.v. 11,50 (Texaco Vennewater) 2e prijs A. Blankendaal Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) Hans Reizevoort een spectaculaire rondvlucht in onze boodschappen-chopper boven Heiloo én Noord-Holland Like ons op Facebook 1e prijs B. Blaauw 250,- handje contantje 1e prijs T.C. Snaterse 500,- handje contantje 1e prijs Linda de Jong 1.000,- handje contantje UITKIJKPOST 10 JUNI 2015 www.facebook.com/ikwinkelinheiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 28