Week van de Acupunctuur NVD Beveiligingen: 100 jaar ervaring in huisbeveiliging Kuyper Blom Makelaars beloont drie lokale initiatieven! Germaanse spelen in Heiloo Culinair Heiloo komt eraan 9 INGEZONDEN MEDEDELING U ITKIJ KPOST 10 JUNI 2015 HEILOO - De Nederlandse Vereniging voor Acupunctuur en de ZHONG (eveneens een acupunctuurvereniging) houden de Week van de Acupunctuur. Het is een goede zaak om een effectieve en uiterst inte ressante therapie eens extra over het voetlicht te brengen. Geschriften over Chinese acupunctuur bestaan al van ver voor onze jaartelling. Deze geneeswijze bezit derhalve een schat aan kennis en ervaring uitbreiding en verdieping vinden nog steeds plaats ondanks de respectabele leeftijd. De acupunctuur denkt in energieën en vanuit een holistische visie. Dat wil zeg gen; alles hangt met elkaar samen.Deze combinatie geeft ruimte voor zowel een creatieve als een structurele benadering. De Week van de Acupunctuur duurt van 15 tot 21 juni. Na telefonische afspraak kunt u via een gratis intake gesprek kennismaken met acupunctuur in de ruimste zin van het woord. U kunt zich ook melden via de website van Nars Gottmer, www. praktijkintegralegeneeswijze.nl. De praktijk is gelegen aan de Raadhuisweg 9 in Heiloo, tel. 072-5322300. De ingang van de praktijk bevindt zich aan het Raadhuisplein. T-s*- REGIO - Als u zichzelf ergens veilig wilt voelen dan is het wel thuis. Behalve uw huis zelf zijn natuurlijk ook uw eigendommen in huis erg belangrijk. Beveiliging van uw huis kunt u met een gerust hart overlaten aan NVD Beveiligingen; wij hebben ruim 100 jaar ervaring in huisbeveili ging. NVD beveiligt uw huis en leefomgeving met een sterk en betrouwbaar team en met de nieuwste beveiligingssystemen. Met beveiliging door NVD verkleint u het risico op inbraak of brand. Daarnaast versterkt huisbeveili ging van NVD uw gevoel van veiligheid in uw eigen woning en dat geeft rust. NVD heeft een zeer ruim aanbod op het gebied van huisbeveiliging. Elk huis is anders en heeft daardoor een andere manier van beveiliging nodig. Onze beveiligingsadviseur stelt graag een advies op maat voor u op en neemt de mogelijke risico's met u door. Kijk voor meer informatie op www.nvd.nl of bel 023-5414414. HEILOO - Op 21 juni, op de langste dag, wordt in Heiloo De Hunebedspelen georganiseerd. Het evenemententerrein aan De Omloop in Heiloo vormt op 21 juni het strijdtoneel van de Germaanse stammen. Met onderdelen als speer werpen, boogschieten en keienrol- len, zullen deze stammen zich aan elkaar meten en strijden zij om de befaamde gouden kei. Naast de sportieve activiteiten is er ook een Germaanse markt met eten en drin ken. U kunt nog steeds inschrijven, met een team of individueel. Een team bestaat uit zeven strijders en een druïde. Voor meer informatie: 0616655852 of www.facebook.com/ hunebedspelen. HEILOO - Dat de kassabonnen actie van Ik Winkel in Heiloo enthousiast ontvangen wordt door het winkelend publiek in Heiloo bewijst het grote aantal ingeleverde zakjes bij de voor jaarsactie. Maar liefst 4456 zakjes, een ver dubbeling ten opzichte van de voor jaarsactie gehouden in 2014. Vanaf begin april kon iedereen kassabon nen sparen en in zakjes deponeren in de groene bussen die in de verschil lende winkelgebieden in het dorp stonden. Op zaterdag 6 juni werden onder grote belangstelling de prij zen uitgereikt bij winkelcentrum Het Hoekstuk. In het winkelcentrum stond een kraam van Ik Winkel in Heiloo, waar de op 1 juni getrokken 130 winnaars hun prijzen, beschik baar gesteld door de Heilooër mid denstand, konden afhalen. De uitrei king van de extra prijzen, waaronder drie volle boodschappenkarren, een dinerbon, een jaar lang brood et cetera, geldprijzen van 250, 500 en 1000 euro handje contant en de hoofdprijs, een helikoptervlucht boven Heiloo, vond 'live' buiten plaats. Wethouder Dellemijn ver richtte de trekking. Naast het podi um stond een knalrode auto boor devol kassabonnenzakjes, waaruit als laatste de hoofdprijs zou worden getrokken. In de spaarcategorie 250 euro won Sylvia Schouten een jaar lang brood van bakkerij Kaandorp, Wim Ribberink mocht naar huis met een volle AH boodschappenkar en de familie Blaauw won de geldprijs van 250 euro. In de spaarcategorie 500 euro werd de dinerbon gewon nen door B. Laks, Lisa Wijnands won de volle boodschappenkar en I. Snaterse nam blij de geldprijs van 500 euro in ontvangst. In de spaarcategorie 1000 euro won Nico Prinse de autowas waardecheque, de volle boodschappenkar was voor de familie Blankendaal uit Limmen. En Linda de Jong werd aangenaam verrast met 1000 euro contact in handen. Alle zakjes werden vervol gens in de auto geworpen, bij de rest, waaruit de wethouder met hulp van twee meisjes uit het publiek de hoofdprijs trok. De helikoptervlucht boven het dorp werd gewonnen door Hans Reizevoort. Helaas was hij niet aanwezig, maar de organisa tie zal hem de prijs doen toekomen. HEILOO - Na de overweldigende belangstelling tijdens de ijs- aktie op 30 mei, had het jarige makelaarsduo Bas Kuyper en Ronald Blom nóg een belofte na te komen. Naast het gratis ijsje maakte elke ingevulde waar debon kans op een ijskar voor een lokale club of vereniging of ander initiatief. Een ijskar die goed is voor ruim 120 overheer lijke, ambachtelijke ijsjes van Di Fiorentina! Een ijskar vol met 508 ingevulde waardebonnen stond maandag avond klaar voor Mr. van Leersum van notariskantoor Van Leersum Van der Ploeg Notarissen, om de officiële trekking van de drie win naars te verrichten. De tweede winnaar die de notaris trok bleek eveneens een waardebon voor het zelfde buurtfeestinitiatief van de Jan Boltenhof te zijn. Met toestem ming van de winnaar mocht direct een andere waardebon getrokken worden. Als mooi einde van een gezellig verjaardagsfeestje stond alle aanwezigen nog een extra ver rassing te wachten. Bas Kuyper en Ronald Blom nodigden spon- HEILOO - Culinair Heiloo Rootring-wijnen is een nieuw initiatief in 2015! Dit evenement is culinair genieten rondom de Witte Kerk op vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 juni. Deze drie dagen staan geheel in het teken van culinaire hoogstandjes. Onder het genot van drankjes en gezellige muziek maakt iedereen kennis met de culinaire kookkunsten van diver se restaurants uit Heiloo. Kaarten voor het evenement zijn te koop voor 5,- aan de deur en bij diver se voorverkoopadressen in Heiloo voor 2,50. Kinderen tot en met 12 jaar hebben gratis toegang. Ook aan de kleine kinderen is gedacht, zondag vanaf 14.00 kunnen de kids vermaakt worden met diverse spel len. Rootring-wijnen is als naamge ver aangesloten bij Culinair Heiloo. Maak kennis met het verhaal, de passie en wijnen uit diverse landen bij de wijnbar van Rootring-wijnen op Culinair Heiloo. Zie www. culinairheiloo.nl voor meer infor matie en de openingstijden. taan alle aanwezigen uit voor een gratis ijsje. Prijwinnaars Odette Mosselaar, Nico Dekker en Kees Pirovano werden gefeliciteerd met hun prijs. De Buitenspeeldag van het Jan Boltenhof, de promotiedag van kringloopwinkel Keer op Keer en de leraren en leerlingen die mee doen aan het slottoneelstuk van de Jan van Rijckenborghschool, mogen binnenkort genieten van deze sma kelijke traktatie ter gelegenheid van het 10-jarig jubileum van Kuyper Blom makelaars. De drie winnaars, v.l.n.r.: Odette Mosselaar, Kees Pirovano en Nico Dekker. Aangeleverde foto Een dolblije Linda de Jong won 1000 euro contact in de voor jaarsactie van Ik Winkel in Heiloo. Foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9