O O O O O O 14 In Heiloo en omstreken mocht donderdag op diverse adressen de vlag uit. Na een aantal zenuwslopende uurtjes volgde voor veel jongens en meiden die dag gelukkig toch het verlossende woord: geslaagd! Voor enkele herkansers volgt nog een ronde in de examenzaal... UITKIJKPOST 17 JUNI 2015 c Bonhoeffercollege: Gymnasium Akersloot: Suzanne Broer, Willemijn van Seventer. Limmen: Ruby de Nijs. Atheneum Akersloot: Foske Storm, Rosa Stravers. Egmond-Binnen: Tom Bel leman, Lotte de Groot, Dave Houtenbos, Hannah Min, Elisah Verbrugge. Heiloo: Kim Bakker, Sander Bos, Jordy Croon, Lucas Harlaar, Gerben Kooiman, Eline Kruize, Amber van der Mark, Emma van der Pal, Frank Rootjes, Frederique Schots, Jelle van der Stem pel, Eveline Verhoef, Mila Vonk, Daphne Westerdijk. Limmen: Merel Admiraal, Sandra Hollander, Sanne Houtenbos, Maarten Tummers. HAVO Akersloot: Robin Dekker, Rosanne van Diepen, Daniël Swart, Jelle Verduijn. Egmond-Binnen: Mara Swart, Lourens Veerman, Sasja Zomerdijk, Julia Zonneveld. Heiloo: Mick van Geldorp, Avin Ghafor, Matthijs Hulse- bos, Dion de Jager, Sidney van Lith, Sanne Meijer, Joey van der Peet, Simon de Rooij, Sander Schaap, Laura Ursem, Beau Wassenaar, Rosa Zonneveld. Limmen: Pelle Ebels, Lars Levering, Jan Menick, Suus Stuifbergen, Floor van Woensel. MAVO Egmond-Binnen: Mark Diemeer, Tico Tervoort, Maud van Velzen. Heiloo: Tim Beintema, Jus tine Jonker, Jesse Out, Jurre van der Pal, Femke Schots. Limmen: Niels Kooy, Rogier Punter. Jac. P. Thijsse college VWO eerste tijdvak Akersloot: Christine van Dam, Maaike Mossinkoff. Egmond aan den Hoef: Sander van de Reep. Egmond Binnen: Floor Bal- tus, Johan Beukers, Anouk Hopman, Tessa Zentveld. Heiloo: Lotte Abbas, Nikki Beerepoot, Elisabeth Ber- tels, Sanne Beun, Zoë Bosschaart, Stan Bussen, Charlotte Dannijs, Jop Doorn bos, Eva Eldermans, Aleks Gatti, Emiel van Gijsen, Stan Greveling, Floor de Haan, Zeb de Haas, Inge Hajema, Marina Hudson, Fenna Kok, Daphne Laan, Anne Leijen, Sven Levink, Marijn Ligthart, Debora Meijer, Wijnand Meines, Matthieu Mulder, Fabiënne Oomen, Melissa Pranger, Anna Reerds, Fien Reerds, Bojoura van Riel, Jesse Rietveld, Denise Schouten, Anastasia Smolinsky, Daan Snieder, Elise Spaan, Maaike Ste venson, Joeri Vonk, Kirsten Zuurbier. Limmen: Bas Bijvoet, Storm de Boer, Nicole de Goede, Marijn van der Graaf, Bram Haanen, Max Janssen, Max Rijs, Menno van Rooijen, Sven Tervoort, Jonas Vorst man. Havo eerste tijdvak Akersloot: Aniek Broersen, Emelie den Dunnen, Tim Gast, Menno van Harten, Koen Lamberts, Claire Schel- levis, Robin Schoon, Romy Schouten, Stephan Smit, Stef Terluin, Mike Veldt, Bart Vrouwe. Egmond aan den Hoef: Sam Filipsen. Egmond Binnen: Mats de Groote, Sylvana Tromp. Heiloo: Juliette Abbas, Tim Abcouwer, Luc Beerepoot, Nicole Berenbroek, Loïs Bos- schaart, Stephan Brandsen, Dave Burger, Rick Buter, Max Dekker, Sharon Diamant, Jesna Dijkstra, Raoul de Groot, Megan Haazelager, Roosmarijn van Haneghem, Rick Hettinga, Esther Hiem- stra, Boris Hilferink, Elke Hoetjes, Lars Hoole, Vincent Hus, David Jadoul, Merel de Jager, Lieke Kampstra, Birke Keuning, Iris Koch, Robin Kok, Robyn Koopman, Sara Kostense, Cindy Kroon, Sascha Langedijk, Yvette Langen- berg, Lisa Ligthart, Lotte Lute, Max Meijerse, Jessie Metzelaar, Joost Mol, Claudia de Nijs, Lotte Nuchelmans, Michelle van Nugteren, De nise Olgers, Pim Olij, Femke Ooms, Marco Oostindie, Jel- mer Ooyevaar, Victor Poelak ker, Josine Postma, Nathan Quinten, Romy van Roode, Jaymie Sadjid, Eline Sibma, Aldin Sisanovic, Merel Smit, Jana Spaans, Kai Strobbe, Lizzy Tendijck, Iris Thomas, Mart Valkering, Joeri Warmen- hoven, Boas Wijker, Max Zomerdijk. Limmen: Lynn Admiraal, Tilly Bakker, Kent Bakkum, Ri- anne Baltus, Sanne Bochem, Steven Boon, Brandon Gardi ner, Luuk Groentjes, Thijs Groot, Kelly Hageman, Stijn Hollander, Ivan Koot, Charlotte Kroon, Roxan Martens, Jop Meerman, Han Ying Min, Caro Nieuwland, Vince Nijssen, Silke Sassen, Eva van der Velden, Stef de Wildt. MAVO eerste tijdvak Akersloot: Toine Groen, Hilde Krom, Jasmijn Leijen, Jet de Rijke, Beer van Roon, Kaj Verduijn, Justin de Wit, Rick Zwart. Egmond aan den hoef: Julian Verweij. Egmond Binnen: Minte Pit, Sem Tervoort, Ben de Waard, Naomi de Waard, Renske Walta. Heiloo: Josien Beenhakker, Jimmy Beenhakker, Bram de Boer, July Bosman, Reneé Burgering, Liset Burgering, Yuan Conijn, Tim Disseldorp, Jesse Donker, Ward Dziali- ner, Lea Groot, Michael den Herder, Lonneke van Klei, Matthijs Nap, Kicky Rozing, Olivier Völke, Sam van der Wal, Guus Weehuizen, Kiek Zonneveld. Limmen: Fleur Admiraal, Hidde van Beek, Boris de Boer, Rosanne Borsjes, Casper Dekker, Jay Dinger- dis, Eliane Donkers, Anouk Faber, Iris Groot, Rob van der Heijdt, Vincent Koot, Max Min, Kees Peeters, Xamira Pronk, Lot Scholten, Nikisha Schoonhoff, Julia Seignette, Jamie Shalders, Ramon Tambach, Nicky Zandbergen Steffie Zonneveld. Zoe en Lo'is haart beide ^s,a Bossc

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 14