Woensdag 24 juni Jaarmarkt Limmen Egmondse kinderen rennen voor Roparun Singer/songwriter JimmyB speelt in Museumhoeve Benefiet festival voor Nepal in JOEB 18 Dries Kuulman uit Egmond-Binnen verovert Alpe d'Huzes Club disco bij Conquista Tai Chi in de duinen UITKIJKPOST 17 JUNI 2015 LIMMEN - Woensdag 17 juni Club van 14.00 tot 17.00 uur is er Open inloop. Voor iedereen van 8 tot en met 14 jaar biedt Conquista Club op woensdagmiddag vooral veel gezelligheid! Vrijdagavond 19 juni is er Club Disco van 20.30 tot 23.30 uur. Lekker dansen op de het podium en uit je dak gaan op de nieuwste beats. Met een te gekke lichtshow en rook van de rookmachine kan jouw avond niet meer stuk! Iedereen tussen de 11 tot en met 15 jaar is welkom, entree is vrij. Zaterdagochtend 20 juni is er Kids van 10.30 tot 12.00 uur en gaan ze vaderdag cadeautje maken. Ook papa's hebben een speciale waarop ze in het zonnetje gezet wor den, want als het vaderdag is dan wil je je vader toch zeker een leuk zelfgemaakt cadeautje geven. Deelname is 1 euro. Zaterdagavond 20 juni is er Club X-tra van 19.00 tot 22.00 uur met open inloop. Word vriendjes met Conquista Limmen op Facebook en blijf op de hoogte van alle acti viteiten! Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen. LIMMEN - Op woensdag 24 juni vindt van 14.00 tot 21.00 uur de jaarmarkt in de kern van Limmen plaats. Zo'n 130 kramen staan er opge steld op de Vuurbaak - Kerkweg - Dusseldorperweg en bij het Stet met vele verschillende koopwaar zoals mode, accessoires, kunst en bro- cante. Natuurlijk zijn er ook diverse kramen met etenswaren en is er vermaak voor jong en oud. Levende muziek vanaf 18.30 uur en de brand weer geeft diverse demonstraties op het Stet. Ook Muziekvereniging Excelsior zal van zich laten horen tijdens de jaarmarkt in Limmen. Zij spelen vanaf 19.00 uur in de tuin bij Boerderij de Vredeburg. Alle orkesten zullen deze avond aan bod komen. Het opleidingsorkest zal dit keer samen met de harmonie optreden. Dit gelegenheidsorkest staat onder leiding van Liesbeth Zonneveld. Het orkest speelt onder andere Stormquest; Highlights from Shrek en Music from Frozen. Ook zal de Jeugdslagwerkgroep (JSG) enkele nummers spelen. Alle orkesten zul len afwisselend optreden en zorgen voor leuke muziek tijdens de traditi onele jaarmarkt. EGMOND - De rondes zijn geteld, het sponsorgeld is bin nen: de eindopbrengst van de Roparun-sponsorloop rond het Slotpark in Egmond aan den Hoef bedraagt 5776,25. ting tijdens een eindfeest bekend dat de jaarlijkse estafetteloop van Parijs en Hamburg naar Rotterdam en alle lokale initiatieven samen ruim 5 miljoen euro heeft opgele verd. EGMOND - Nick Kuulman: „Monique Kuulman, mijn lieve moeder die recentelijk is over leden staat bij ons nog altijd centraal, daarom besloot mijn vadertje om de alpe D'huzes te gaan fietsen als eerbetoon aan Monique, deze zware klim van 14 kilometer heeft onze ouwe heer maar liefst vier keer afge legd. Het team dat achter hem stond op deze dag om hem een duw tje in de rug te geven waren Yon Spangeberg, Frank Klinkhamer, Devin Zwart, Fred Valkering en ik. Overigens wist onze Dries niet dat wij hem kwamen aanmoedigen en kwam dit als een complete verras sing voor hem. Helemaal vanuit Nederland zijn we hem stiekem op de voet gevolgd om hem vervol gens te verrassen in bocht 5 waar het kaarsje voor Monique brandde. Onze stoere bikkel was zowel ont roerd en erg verrast toen hij de Egmondse vlag herkende met onze bekende kopjes erachter. De hele dag hebben we hem zien zwoegen, zweten en alles zien geven voor onze lieve moedertje en KWF. Onze pa mag trots zijn op zichzelf want wij zijn dat zeker!" ,,Een fantastisch bedrag, op 21 mei bij elkaar gerend door de leerlingen van De Boswaid en St. Jozefschool. Aan het eind van de sponsorloop is een eerste schat ting gemaakt. Dat het eindbedrag zo veel hoger is, komt doordat een flink aantal kinderen per ronde is gesponsord aldus een enthousi aste Jacco Walta. ,,Van de kleuters tot de leerlingen uit groep acht: ze hebben echt geweldig hun best gedaan.'' De opbrengst gaat naar de Stichting Roparun, voor pallia- tieve zorg aan mensen met kanker. Vrijdag 12 juni maakte deze stich- EGMOND - In zijn verhalende songs neemt Jimmy Bakker (1980) u mee op een mysteri euze trip langs keltische geschie denis, schemer figuren van de samenleving, verlaten woestij nen, nostalgische dromers en persoonlijke anekdotes. Door de jaren heen heeft de folk/ americana zanger, met zijn unieke stem, een authentieke sound ontwik keld die voort bouwt op de folklore traditie van mensen als Neil Young, Steve Earle, Bruce Springsteen, Bob Dylan. Zijn songs laten je niet onbe roerd en worden altijd vol passie en overgave gespeeld. Aan de wanden van Museumhoeve Overslot hangen de schilderijen en tekeningen van de schildergroep Egmond van Frits de Nooijer, en de stal is schitterend ingericht als natuurhistorisch muse um. Ook is dit een goede gelegen heid om te genieten van de unieke, goed gedocumenteerde schelpen collectie in de historische gele kamer. Verder is er een permanente tentoonstelling over de Egmondse School van George Hitchcock te zien en is er een kleine 'tweede kans' boeken en platenmarkt. Museumhoeve Overslot, Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef is open vanaf 14.00 uur, zondag begint de muziek om 16.00 uur, toegang is vrij, maar een vrijwillige bijdrage wordt zeer op prijs gesteld!. Kom op tijd, vol=vol! Dries mag trots zijn op zichzelf, want zijn familie en vrienden zijn dat zeker. Aangeleverde foto REGIO - Willem Heesterbeek geeft vanaf woensdag 17 juni Tai Chi-lessen in het duingebied. Iedere woensdagavond kan men vrijblijvend aanschuiven om kennis te maken met deze eeuwen oude oosterse bewegingsleer. De rustige, vloeiende bewegingen die ontspannen worden uitgevoerd hebben een positieve werking op de gezondheid en vitaliteit van het lichaam. Verzamelplaats is het parkeerterrein aan de Geversweg bij de Zanderij. Aanvang 19.00 uur en meedoen kost 5 euro per keer. Draag makkelijke kleding en bijvoorbeeld sportschoenen en vergeet uw duinkaart niet. Meer info op www.taichicastricum.nl of bel 0251-654859. EGMOND - Zaterdag 27 juni wordt er door JOEB (Jongeren Organisatie Egmond-Binnen) een benefiet festival gehouden in dorpshuis De Schulp aan de Visweg 45 te Egmond-Binnen. De opbrengst is bestemd voor de stichting Veldwerk die al 17 jaar werkt aan de verbetering van de levenssituatie voor de kansarmen van het door de aardbeving getrof fen land. Ook de stichting Veldwerk heeft veel schade aan haar kinder opvanghuizen en contactcentra in de bergen van Nepal en wil hulp geven aan de Nepalezen die in hun werkgebied leven.Dankzij het gratis ter beschikking stellen van de sport hal door De Schulp en de snelle regeling van de vergunning door de Gemeente Bergen is het moge- lijk geworden plaatslijke bands te laten optreden voor het doel, de bands spelen allemaal pro-deo en zijn vanaf 16.00 uur: Comrades Creating uit Egmond-Binnen, 17.00 uur Blanc-it uit Alkmaar, die hun p.a. beschikbaar hebben gesteld, 18.00 uur The Monkeys uit Egmond- Binnen, 19.00 uur de Piet Visser Band uit Egmond an Zee, 20.00 uur Delirious uit Bergen, 21.00 uur YRGM (The Kinks Tribute) uit Heiloo en 22.00 uur Twice The Same uit Egmond-Binnen. Om 18.00 uur zal naast hot-dogs en gehaktballen ook het Nepalese gerecht, dal bhat, klaar staan om te nuttigen. Zij die voor 17.00 uur binnenkomen ontvangen gratis een bon voor de Nepalese maaltijd om 18.00 uur, de entrée is ook gratis. Help de Stichting Veldwerk helpen en geniet van prachtige muziek op 27 juni. Voor meer informa tie over Stichting Veldwerk, www.stichtingveldwerk.nl, over het festival, veldwerk@planet.nl. Op zondag 21 juni speelt JimmyB vanaf 16.00 uur in Museumhoeve Overslot te Egmond aan den Hoef. Aangeleverde foto Twice The Same Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 18