NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN t Cb IIj - k O' Avondvierdaagse Heiloo groot succes! Kunstparade Heiloo deze week in Bedrijf Belicht Heiloo 5 De uitverkoop begint donderdag 18 juni vanaf 13:00 uur Kennemerstraatweg 464 1851 NG Heiloo 06 139 184 98 drukwerk@uitkijkpost.nl HEILOO - Vorige week is de avondvierdaagse in Heiloo weer gelopen. Bijna 1300 veelal jeugdige wan delaars, waaronder deze dames Elise Ten Bruggencate, Roos Niesten en Sara van Uitert, liepen onder fraaie weersomstandigheden vier avonden door Heiloo en soms ook een stukje Limmen, Egmond en/ of Alkmaar. Ook veel begeleidende ouders hebben weer veel van het mooie Heiloo gezien. Speciaal compliment voor de heer A. Borst die met zijn ruim 87 jaar de oudste deelnemer was en vier avon den de 10 kilometer heeft gelopen! Prima prestatie! Na terugkeer op het schoolplein was er gelegen heid om uit te rusten, een ijsje te eten en te luisteren naar de muziekverenigingen Eensgezindheid, Caecilia en de Fanfare Show Band Heiloo. Na afloop zijn er nog diverse gevonden fietssleutels niet opgehaald. Ophalen kan bij het secretariaat van de avondvierdaagse op De Kleine Kanne 6 te Heiloo. Daar kunnen ook verkeerde medailles worden geruild en wel op dinsdag 23 juni van 19.00 tot 20.00 uur en woensdag 24 juni van 13.00 tot 14.00 uur. Meer weten over de avondvierdaagse? Check www. avondvierdaagseheiloo.nl. En noteer vast in uw agenda: in 2016 is de avondvierdaagse van 31 mei tot en met 3 juni 2016. Foto: Yvonne ten Bruggencate advertentie www.tally-ho.nl Nieuwejas voor 't Loo HEILOO - Een nieuw logo, een nieuwe huisstijl, nieuwe pla fonds en een nieuwe verlichting. Nog vóór het eind van het jaar is winkelcentrum 't Loo in een nieuw jasje gestoken. ,,We doen het echt samen met de gemeente en met de betrok ken ondernemers," vertelt Göran de Gugt, namens Dela, de eige naar van het winkelcentrum. ,,Van groot belang is dat we aansluiten bij de wensen van de consument. Natuurlijk moet dan tevens de leegstand worden aangepakt. Daar zijn we eveneens mee bezig, maar daarvoor is meer tijd nodig." Ook bij de keuze van nieuwe winkels zal rekening worden gehouden met de wensen van de consument: ,,We streven naar een mix van ketens en lokale ondernemers. Lokale onder nemers spelen immers een grote rol in Heiloo." Restyling Voorlopig gaat het dus om een grondige restyling van de binnen kant van 't Loo. De architect is Buro Van der Goes - die 't Loo in 1977 bouwde en betrokken was bij de vorige restyling, in 1996. Vandaag al wordt gestart met de bouw van een proefopstelling, tegenover Kaashuis Tromp. Vrijdagmiddag is de proef opstelling klaar en zal de definitieve keuze worden gemaakt. René Goudt, manager van Albert Heijn en voorzitter van Winkeliersvereniging 't Loo, toont zich verheugd met de plannen: ,,Ze zijn nieuw, verfrissend. We mogen ervan uitgaan dat alle klanten wel kom zijn, ook tijdens de verbou- wing, en dat de make-over helemaal klaar is vóór de feestmaand begint." Michel Jonkheer, als adviseur bij LookFeel Consultancy eveneens betrokken bij het project, is trots op de kernwaarden van 't nieuwe Loo: ,,Dat biedt merkwaarde en kwaliteit, en is stijlvol. Er is onder zoek gedaan naar de klanten van 't Loo. Nu zijn dat nog vooral mensen uit Heiloo. Straks komen er, als het goed is, ook mensen uit Limmen en de Egmonden." Met de resty- ling krijgt 't Loo immers een kwali teitsimpuls, waardoor het winkel centrum ook toekomstbestendig wordt", zo benadrukt De Gugt. Stap vooruit ,,Ook de gemeente is erg blij met deze stap", vertelt Fred Dellemijn, wethouder Economische Zaken. ,,De vernieuwing van 't Loo is niet zo maar een restyling. Er komen nieuwe winkels, die zorgvuldig geselecteerd worden. Wellicht kun nen straks meer winkels van buiten af bereikt worden, zoals nu al het geval is bij Brasserie Veldt. Zo wordt 't Loo op meerdere manieren nieuw leven ingeblazen. Deze revitalisatie van 't Loo past goed bij de impulsen in het winkelgebied eromheen. Ik denk aan Herberg Jan, DiFiorentina en Melange 7. Binnen de gemeente wordt nu al voorzichtig nagedacht over de verdere toekomst van het gebied van het gemeentehuis tot aan het politiebureau. Het zou goed zijn als dit gebied op den duur meer betekenis kreeg voor de regio. Door een kwaliteitsimpuls zou het gebied meer bezoekers kunnen trekken. De revitalisatie van 't Loo betekent echt een geweldige stap vooruit." De handen op elkaar voor stijlvolle aanpassing. Van links naar rechts; Willem van de Berg (bestuurslid Ondernemrsvereniging 't Loo), Goran de Gucht (Dela Vastgoed), Rene Gout (bestuurs lid Ondernemrsvereniging 't Loo), Kees Burger (bestuurslid Ondernemersvereniging 't Loo) en Fred Dellemijn (Gemeente Heiloo). Foto: Marcel Keet, Uitkijkpost GEEN ONTVANG EN? BEL DONDERDAG TOT 15.00 UUR: 0226 33 10 20 (rODI VERSPREIDING BV) KIJK OOK OP WWW.UITKIJKPOST.NL JAARGANG 7 8 N UMMER 2 5

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 1