Noord Holland Cup verreden bij Boscrossers Zilver voor Flashing- basketbalsters bij NK vereniging1*^ spotlight Jiu Jitsu graduaties bij Dojo 't Loo 21 ,1 ai een halve pagina inkleur 175 ®4Ü iOFbv Kampioenen bij TV Limmen Biljartclub Tikkie Terug sluit seizoen af UITKIJKPOST 17 JUNI 2015 Zaterdag hebben de meisjes U12 op een haar na de Nederlandse titel gemist. Desalniettemin een zeer speciale Heilooer prestatie, met een uitmuntende tweede plaats. Aangeleverde foto FIETSCROSS BUSSUM - In Bussum werd op 7 juni de tweede van zes noord Holland cups verreden. Met een aantal van 25 rijders was FCC de Boscrossers goed vertegen woordigd. De 5-jarige Vincent Bliek opende de wedstrijddag met een mooie vierde plaats. De inmiddels vaste krachten in de A finales Duuk Hes en Kick Bakker reden naar keu rige vierde en vijfde plaatsen bij de 8/9 jarige. Diederik Denneman tweede )en Erwin Bliek (zesde) pakte in de grote groep van de 8/9 jarige weer mooie klasseringen in de B finale. Tijdens de wedstrijd van de eveneens grote groep reden vijf Boscrossers in de finales van J I u J I t s u HEILOO - Dat jiu jitsu als meest allround zelfverdedigingsport voor iedereen toegankelijk is werd afgelopen zondag weer eens bewezen bij Dojo 't Loo. Leeftijd en fysieke mogelijkheden spelen geen enkele rol als het gaat om jezelf goed leren verdedigen. Vele extra uren van training waren aan de examens van zondag vooraf gegaan. Khadro Mohamed Ahmed, Alec Schrijver en Hendrik Ploegaert wisten de driehoofdige examen commissie te overtuigen van hun kunnen. Met strak verzorgde exa mens slaagden zij voor het geel. Ton Berkhout en Guus Defesche moesten zwaar aan de bak voor hun blauwe band. Gelukkig slaag den zij ook beide met ruime cijfers. Zaterdagavond wist David Cappel beslag te leggen op de tweede dan Jiu jitsu. In Alkmaar demonstreerde hij samen met zijn leraar en val- maatje Erwin Jongh Vischer vijfde dan) zijn kunnen voor onder andere Mario Den Edel, die met zijn negen de dan de hoogst gegradueerde jit- suka van Nederland is. Met David's technisch zeer verzorgd jitsu was de jury unaniem overtuigd en kende zij David zijn tweede dan toe. ^^oor^meer^info:^www.uitkiikpost.nl^>adverteren^>verenigingspagina de 9/10 jarige. Chris (tweede) en Sander Duinhoven (zesde) in de A finale. In de B finale werd er op het scherpst van de snede gestreden. Helaas resulteerde de strijd in een valpartij van de op 2 en 3 rijdende Boscossers Callum Andringa en Dhani van den Brandt. Callum klom snel weer op zijn fiets en pakte nog een knappe zesde plek. Dhani is na zijn val afgestapt, maar pakte tij dens zijn eerste uit wedstrijd toch een mooie finale plaats. Isabel van der Woude reed tussen al deze jon gens naar een mooie derde plaats. Martin van Veldhuizen reed een keurige eerste 'uit' wedstrijd. De man in vorm Pim Kroes pakte net geen podium in de A finale, maar een 4de plek in de snelle groep 10/11 jarige is een hele goede presta tie! Eerste jaars Boscrosser Ties van der Zwart reed eerder in dezelfde groep al naar een mooie finale 7de plaats in de B finale. De jarige Max van der Woude reed bij de 11/12 jarigen naar een vierde plek in de A finale. In de B finale reed Dinand Melein eerder al naar het hoogste plekje en werd daarmee 'best of the rest'. In de hogere groep 12/13, 13/14, 14/15 en 15/16 reden alle deelnemende Boscrossers in de A of B finale. Uitslagen van de verschillende B -finales: 2. Stef Wokke en 3. Erik Seggelink. Uitslagen van de ver schillende A -finales: 3. IJsbrand Schelvis, 2. Rob Duba, 6. Glenn de Wildt, 8. Danzel Funcke, 6. Ricky de Jong en 4. Co Molenaar. BASKETBAL TUBBERGEN - Even moest er zaterdagavond een teleurstel ling worden weggeslikt, maar al snel kwam het besef van de unieke prestatie in de clubhis torie: de basketbalmeiden van Flashing Heiloo waren bij het Nederlands kampioenschap onder 12 jaar als tweede geëin digd. 'Zilver met een gouden randje', zoals trainer/coach Frank Knegt het na afloop verwoordde. Jolly Jumpers, de thuisclub die op revanche was belust na de ver loren NK-finale vorig jaar, bleek uiteindelijk de sta-in-de-weg voor Flashing, dat al een dag eerder naar het Drentse Tubbergen was afgereisd en op loopafstand van de Verdegaalhal in een hotel had over nacht. Al was de scheidslijn tussen winst en verlies flinterdun geweest: 61-55. De ontknoping tussen de twee ploegen die ongeslagen tot de eindstrijd waren doorgedrongen, mocht met recht een climax worden genoemd. Alle bestanddelen voor een fina lewaardige afsluiting van het NK waren aanwezig: spanning tot het einde, wisselende kansen en excel lerende spelverdeelsters, waarbij Flashing-speelster Andrea Macaulay het persoonlijk onderonsje met Jade Brughuis van Jolly Jumpers - als schrale troost - op punten in haar voordeel beslechtte. De nipte nederlaag van Flashing had vier oorzaken: de nervositeit die de meiden plots voelden met zo'n tweehonderd uitzinnige toeschou wers op de tribune, enkele korte inzinkingen waarvan Jolly Jumpers met tussensprintjes optimaal profi teerde, een lager schotpercentage (maar meer kansen!) dan de oppo nent en gebrek aan scherpte bij de rebounds, waardoor de tegenstand sters geregeld een nieuwe aanval konden opzetten. Flashing Heiloo kende daaren tegen meer verdedigende druk en pakte veel steals. Niettemin: zich gewonnen gaf Flashing zich, aan gespoord door de zeventig mee gereisde Heiloose supporters, pas bij het laatste fluitsignaal. Nadat Jolly Jumpers bij rust met 29-22 aan de leiding ging, wist Flashing in het derde en voorlaatste kwart de achterstand tot een 42-41 voor sprong om te buigen. Het toonde maar weer eens de wilskracht en collectieve doorzettingsvermogen van de uiteindelijke 'runner-up' aan. Wat voor Andrea Macaulay, Amber Knippen, Roos Warmenhoven, Jette Hartman, Mirte Bronkhorst, Nila Witte, Floor Kerssens, Loïs van Schooten, Solana Di Mattia en 'toer- nooibenjamin' Amber Blokdijk en assistent coaches Max en Charlotte Knegt rest is de herinnering aan een wedstrijdreeks die als sensationeel mag worden bestempeld: verove ring van de Noord-Hollandse titel ten koste van onder meer regerend kampioen Dozy Den Helder, winst bij het NK op titelverdediger De Wit/ Grasshoppers én de hoogste kampi oenschapsscore tegen Springfield uit Berlicum (108-25). vlnr: Leraar en examinator Erwin Jongh Visscher, examinator Maxime Boone, Khadro Mohamed Ahmed, Alec Schrijver, Henrik Ploegaert, examinator David Cappel, Guus Defesche en Ton Berkhout. Foto: Menno Lesterhuis r IJ F De 5-jarige Vincent Bliek opende de wedstrijddag met een mooie vierde plaats Aangeleverde foto LIMMEN - De kampioenen van de Voorjaarscompetitie Groen 2 bij TTV Limmen zijn geworden, vlnr: PeWrry Rotteveel, Joey Blankensteijn, Lucas Hakkenberg en Nicholas Aaldering. (Michael Droog ontbreekt op de foto). Aangeleverde foto HEILOO - Biljartclub Tikkie Terug sluit het seizoen af met de vol gende periodestanden en eindstand 2014-2015. Eerste periode: 1. Piet Mulder, 2. Arie Rotteveel, 3. Piet de Graaff. Tweede peri ode: 1. Peter Mijts, 2. Bertus Molenaar, 3. Cees Tijssen. Derde periode: 1. Rein Kruijer, 2. Peter de Laat, 3. Aad Zonneveld. Op de foto de vier winnaars, v.l.n.r: Peter de Laat, Bertus Molenaar, Rein Kruijer en Aad Molenaar. Op woensdag 26 augustus start het nieuwe seizoen 2015-2016 waar nieuwe leden van harte wel kom zijn in sporthal Het Vennewater. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21