Kamp TC Heiloo United weer groot succes Charlotte Hopman Nederlands Kampioen Spannend moment voor judoka's Dojo 't Loo UITKIJKPOST 1 JULI 2015 Klaar voor vertrek! Aangeleverde foto TENNIS HEILOO - Het jeugdkamp van TC Heiloo United zit er weer op. Vroeg in de ochtend ver trokken ruim veertig kids naar Dopersduin in Schoorl. De fietsreis verliep vlekkeloos en om 10.15 uur kwamen alle kanjers aan in Schoorl. Een overvol pro gramma stond dit weekend voor de deur. Rond 13.00 uur zijn ze naar het prachtige strand in Schoorl gegaan. Op het strand konden de kinderen onder andere voetbal len, beachtennissen, volleyballen, frisbeeën, touwtrekken en slagbal spelen. Het avond programma is begonnen met een heerlijke maal tijd bij Dopersduin. Vervolgens zijn ze op de fiets gestapt richting T.C. Schoorl voor een leuke tenniscli- nic met aansluitend een tennisquiz en levend stratego in de duinen van Schoorl. Helaas gooide het slechte weer roet in het eten voor in het ochtendprogramma. In plaats van tennissen zijn de jongste kinderen nog een keer het bos ingegaan om een tweede ronde levend stratego te spelen. De oudere kinderen hebben de tweede dag van het kamp afgetrapt met een mountainbiketocht door de bossen van Schoorl. Het leek wel alsof iedereen al jaren aan het mountainbiken was. De jongste kin deren zijn vervolgens om 13.00 uur in Bergen gaan midgetgolven en de oudere kinderen hebben een uitwis seling gehad met de jeugd van T.C. Schoorl. Charlotte wierp tijdens het NK Speerwerpen 42,92 meter; goed voor een eerste plaats! Aangeleverde foto Alle geslaagden met hun hogere band en bijbehorende diploma, samen met hun leraren/examinato ren. Foto: Fred Stevenson JUDO HEILOO - Het was weer een spannende dag voor een deel van de judoka's van Dojo 't Loo. Ze mochten namelijk examen doen voor hun volgende band. Na een aantal weken hiervoor extra getraind te hebben was het zaterdag dan eindelijk zo ver. Onder toeziend oog van de examinatoren en de meegekomen familie mochten ze de diverse technieken laten zien. Dat zijn dan niet alleen de diverse staande worpen zoals de heup- en schouderworpen, maar ook de tech nieken op de grond zoals houdgre pen. Hoe hoger de band, hoe meer technieken de judoka's uiteraard moeten laten zien natuurlijk. Hoewel een enkeling door de spanning niet helemaal het aller beste van zijn kunnen kon laten zien, bleek na afloop toch dat alle kandidaten weer waren geslaagd. Ylara Kurvers, Roan Krom, Fabian van Bruchem, Salvador Arnoldus, Alexander Hess, Tristan Munk, Mack Kraakman, Tom 't Gilde, Douwe Maart, Fedde Kruiff, Lex Gast, Alijn Groefsema, Sieb Dijkstra, Nick Kraakman, Chimene Hup en Bas Laduc mogen voortaan met de gele band de mat op. Lizzy van der Waart en Robin Strang wisten hun oranje band te halen. Vito Jak, Daan Pepping en Roy Klinkhamer slaagden voor hun groene band. Kars Kroon tenslotte, gaat voortaan met zijn blauwe band de tatami op. Geslaagden Zwembad Loos HEILOO - De leerlingen van zwembad Loos hebben zaterdag morgen 27 juni voor de laatste keer, van dit zwemseizoen, afge zwommen voor het A, B, of C diploma. De verplichte banen en vaardig heden werden zonder probleem gezwommen. Vooral het onderwa ter zwemmen sprong er deze keer boven, of eigenlijk onder, uit. Met een groot applaus lieten de, op dit vroege uur mee gekomen, suppor ters horen dat de diploma's dik ver diend waren. Een week eerder was er een klein examen voor het Zwaardvis en Dolfijn diploma. Ook hier is ieder een trots met zijn of haar diploma naar huis gegaan. Nu maar hopen op een mooie zomer zodat ieder een volop van het diploma kan gaan genieten! De geslaagden zijn; Diploma A: Narjess Al Rikabi, Quinty Blankensteijn, Rosalie Blokker, Joes Bosman, Jurre Breggeman, Syl Buis, Thies Erkamp, Christian van Haasteren, Ylian Hendriks, Ellemieke Jurrius, Jennifer Kaptein, Jasper van den Kommer, Luca Koopman, Danique Lammers, Zarah Liedenbaum, Jarin Nebbeling, Kick Ooms, Finn Prazsky, Jade Recourt, Lotta Sengers, Jacco Strijker, Julia Tervoort, Jasmijn Tervoort, Jeffrey Uilers, Sam van der Veek, Bram de SPEERWERPEN HEILOO - Tijdens het NK Speerwerpen vrijdag 26 juni heeft Charlotte Hopman, atlete bij AV Lycurgus haar mannetje gestaan tijdens de verdediging van haar titel bij de B-junioren vorig jaar. Haar eerste worp met de 600- grams speer, was goed voor een pr en zorgde er voor dat ze tot en met de vierde worp op de eerste plaats stond. Bij de vijfde poging wierpen twee dames verder en had Charlotte een ongeldige poging. Gedurende de laatste poging barste er een zin derende strijd los. Als allerlaatste werpster heeft Charlotte de puntjes op de i gezet door een 42,94 meter te werpen. Goed voor een eerste plaats. De prolongatie van haar Nederlands kampioenschap bij de A-junioren was hiermee een feit. Vrijer, Dex Wentink. Diploma B: Riemer van Beek, Heleni van den Berg, Dean Bout, Lars de Bruijn, Finne Faber, Lucas Haasnoot, Sofie de Jong, Lucas Koppes, Gigi Martens, Matz Mosselaar, Sam den Nijs, Jolien van der Poel, Bastiaan van Reeuwijk, Jorne Reitsma, Milan Schouten, Pascalle Smal, Juul Stutterheim, Ewoud Kalverdijk, Bodyl van Tol, Bram van der Wal, Quinn Wijnaar, Benthe Zegwaard. Diploma C: Alexandra van Boggelen, Celine Kleijmeer, Kira Kreher, Thom van der Sluijs, Nine Westerman. Zwaardvis Goud: Lotte van der Sluijs. Dolfijn Goud: Jelle Venema en Dominique Crum. De geslaagden laten trots hun behaalde diploma zien. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 19