Gezellig tafeltennis dubbeltoernooi TV Limmen jeugd tenniskamp Open Golftoernooi van Golf Country Club Heiloo 21 UITKIJKPOST 1 JULI 2015 Een heuse 'centre court' op het Koekoeksveldje. Aangeleverde foto TAFELTENNIS REGIO - Vrijdag werd het sei zoen van tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo traditioneel afgesloten met het altijd leuke en gezellige dubbeltoernooi. De jeugdleden beten aan het begin van de avond het spits af en hadden allemaal een ouder/bekende mee om een duo mee te vormen. De te winnen taart ging uiteindelijk na een spannende eindstrijd naar Jari en Annemarie Legdeur. De volwas senen volgden in de avond, waarbij de uiteindelijke finale ging tussen Pieter Groot/ Nashat Najjaw en het uiteindelijke kampioensteam Wil Barendse/ Marcel Briefjes. De beide toernooien werden goed bezocht met elk meer dan twintig deelne mers en vormden zo een mooie afronding van een succesvol sei zoen. Op maandag 17 augustus is de eerstvolgende trainingsavond van de club. Mocht je geheel vrijblij vend een paar proeftrainingen (jeugd of volwassenen) mee wil len draaien, dan bent u welkom. Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo is gevestigd in de sporthal aan de Hogeweg 61 te Limmen (www.tafeltennislimmen.nl). LIMMEN - Zaterdag 27 juni startte het T.V. Limmen jeugd tenniskamp op sportpark de Voetel. Maar liefst 45 kinde ren in de leeftijd 6 tot 16 jaar hadden zich aangemeld. Een enorme opkomst voor een pro gramma van een heel weekend waarvoor alle banen op tennis park de Voetel benodigd waren. Na ontvangst werd er gestart met een warming-up onder leiding van eredivisie tennisster Kim Kilsdonk. Vervolgens werd de groep in vie ren gedeeld en kon iedereen pun ten winnen voor zijn of haar team. Een gevarieerd programma, opgezet door Dennis Boontje, bood ten nis op alle niveaus afgewisseld met spelletjes, een tennisquiz, demon stratiepartij en walkietalkieverstop- pertje. 's Avonds was er een gezamen lijke maaltijd en een overnachting voor de oudere kinderen. De zon dag begon al vroeg om 08.00 uur met een uitgebreide work-out. Na het ontbijt het vervolg van de indi viduele wedstrijden en een grande finale op gras. Het Koekoeksveldje op de Westerweg was tijdelijk omgedoopt tot Wimbledon met een heuse cen tre court. Hier mochten aardbeien met slagroom natuurlijk niet ont breken. Zoë reist binnenkort af naar Zweden om daar deel te nemen aan het Europees kampioenschap dres suur voor pony's. Aangeleverde foto GOLF HEILOO - Golf Country Club Heiloo houdt voor de negende keer het Heiloo Open Golftoernooi op 29 en 30 augus tus. De inschrijving voor het NTI NLP Heiloo Open, dat op zaterdag 29 en zondag 30 augustus wordt gehou den, is vanaf heden opengesteld. Voor degene die op hole 3 de eer ste 'hole in one' slaat, is een mooie auto te verdienen. Zoals altijd wordt het toernooi op zondag afgesloten met een buffet voor de finalisten en vrijwilligers. Tegen betaling van 20,- is het buffet ook toegankelijk is voor alle andere spelers en hun gas ten, alsmede voor alle GCH leden. Er is tevens gezorgd voor een fees telijke muzikale omlijsting. Het toernooi reglement en een inschrijfformulier is te vinden op www.golfclubheiloo.nl. De voorbereiding is in volle gang, zodat over twee maanden weer een soepele organisatie borg staat voor veel golfplezier. Ook dit jaar worden er weer clinics voor vol wassenen georganiseerd door de pro's van de GCH en voor de jeugd tussen 6 en 12 jaar wordt er een speel-spel cricuit georganiseerd, zodat de jeugdige leden ook vriend jes en vriendinnetjes kennis kunnen laten maken met de golfsport. Ook ouders, opa's en oma's kunnen mee genieten. Tevens is er een puttwedstrijd, waarvan de opbrengst bestemd is voor de stichting Veldwerk. (putten voor Nepal). Op zaterdag is het mogelijk om op de driving range uw swing te tes ten via een Trackman en wordt er een prijs beschikbaar gesteld voor de longest drive. Zoë Kuintjes naar EK pony dressuur PAARDRIJDEN HEILOO - Amazone Zoë Kuintjes, al jaren rijdend op HMS Stables is geselec teerd door bondscoach Tineke Bartels voor het Europees Kampioenschap dressuur voor de pony's. Dit internationale kampioen schap vindt plaats van vijf tot en met negen augustus in Malmö in Zweden. Samen met drie andere amazones; Daphne van Peperstraten, Eveline Bos en Rianne Kooistra, reizen zij begin augustus af om Nederland daar te vertegenwoordigen. Zoë Kuintjes, 14 jaar oud, zal deelnemen met de mooie witte schimmel Elin's Nonsisdador, welke in eigendom is van de familie Van der Lof uit Haaksbergen. Dagelijks is Zoë te vinden op HMS Stables bij Derk Schekkerman en Jordy van Wijnen in Heiloo. Samen met haar trainer/coach Jordy van Wijnen hebben zij hard gewerkt om te behoren tot de beste ponyruiters in Nederland. Kwalificatie geschiedt door overall prestaties gedurende het jaar maar de benoemde obser vatiewedstrijden zijn doorslagge vend in de selectie. Dit is een mooi vervolg op haar titel Nederlands Kampioen 2015. Gedeelde smart was halve smart op het traditionele dubbeltoer- nooi van tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21