Sport Thomas Ouwejan met Oranje naar EK Wilfred Knegt wint ingekorte koers Kickoff nieuwe seizoen de Foresters GEWOON (Gewoon 10 Le Champion officieel partner EK Atletiek 2016 Atleet (63) levert prima prestatie toch MINDER WE ZIJN Ant. Duijn keukens Red Jezelf kinderen UITKIJKPOST JULI 2015 Thomas Ouwejan (midden) met twee ploeggenoten; rechts van hem Daan Boerlage en links Joris Kramer. Allen begonnen hun carrière bij De Foresters. Aangeleverde foto HEILOO - KNVB-coach Aron Winter heeft achttien spelers geselecteerd voor Oranje onder 19, dat op vrijdag 3 juli naar Griekenland vertrok voor het Europees kampioenschap voet bal. Eén van de spelers is Heilooër Thomas Ouwejan (zoon van Foresters-voorzitter Rolf Ouwejan en ex-Egel), die een prima seizoen draaide bij AZ. Oranje onder 19 treft in de groepsfase van het EK Rusland, Duitsland en Spanje. Op 7 juli begint Nederland - Rusland om 17.30 uur. De wedstrijd in Larissa is live te volgen op Eurosport 2. Op 10 juli treft Oranje Duitsland om 20.00 uur. Deze wedstrijd wordt gespeeld in Katerini en is live te zien op Eurosport. Op 13 juli volgt de wedstrijd tegen Spanje in Veria. Ook deze wedstrijd is live te zien op Eurosport 2. De halve finales vinden plaats op 16 juli en de finale op 19 juli. AKERSLOOT - Uitgeester Wilfred Knegt heeft donder dagavond de tiende rit om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbike cup op Sportcomplex de Cloppenburgh in Akersloot gewonnen. Al na de eerste ronde was een duidelijke schifting zichtbaar, waar uit opgemaakt kon worden dat Wilfred Knegt de zege naar zich toe ging trekken, mocht hij van pech verschoond blijven. Henk Louwe (Alkmaar) en Akersloter Peter Langevoort moesten de volgorde voor de resterende podiumplek ken uitvechten. Bijna leek dit voor Peter Langevoort een eenvoudige opdracht door een valpartij van Henk Louwe. Strijdbaar vocht de lange Alkmaarder zich terug en verwees Peter Langevoort naar de derde plaats. Theo Evers was niet bij machte geweest het voor hem rijdende duo Louwe/Langevoort ook maar enigzins te bedreigen en moest genoegen nemen met een nette vierde stek voor de plaatse lijke renner Maurits Heida. Femke Mossinkoff (Akersloot) werd eer ste dame, nadat zij de hele koers, die door een heftig onweer werd ingekort tot 45 minuten, strijd had geleverd met plaatsgenoot Maurits Heida. HEILOO - Het seizoen is net voorbij, maar De Foresters bereidt zich al voor op het nieu we seizoen. Ook dit jaar zal het nieuwe sei zoen aanvangen met een kickoff, de (startende) traditie waarmee het seizoen opent en leden en andere belangstellenden langs kun nen komen voor informatie, mate rialen, gezelligheid en vermaak. Tijdens deze dag is er onder andere een voetbalcircuit per leeftijd, een tweedehandsmarkt, muziek, trai ner-presentatie etc. Het wordt dus een leuke dag Ook de sponsoren krijgen de moge lijkheid zich te presenteren, zodat de binding met de achterban ver stevigd kan worden. Heeft u interesse om iets te doen? (stand, flyers of promo?) Daar is uiteraard gelegen heid voor. Neem voor 1 augus tus contact op om een mooie actie te bespreken. E-mail: sponsoring@deforesters.nl Wim Threels tijdens de twintigkamp van Heiloo Aangeleverde foto HEILOO - Onlangs zette de 63-jarige atleet Wim Threels uit Hilversum een prima prestatie neer. Hij deed de twintigkamp van Heiloo in één dag. De twintigkamp gaat normaal gesproken over meer dere dagen. Onderdelen zijn onder meer 10 kilometer hardlopen, pols stokhoogspringen, hordelopen, verspringen en kogelstoten. Threels rondde alle twintig onderdelen goed af en scoorde daarmee 11.464 punten. "De wed strijd is goed verlopen, al kreeg ik wel wat last van enkele spieren", reageert de 63-jarige atleet. "De wedstrijd werd verdiend en ruim gewonnen door de Belg Frederic Xhonneux. Hij was super. Ik ben tweede geworden en was daar erg tevreden mee." Threels, die drie keer wereldkampioen in zijn leef tijdsklasse werd, vindt atletiek het allermooiste wat er is. "Je kan er zoveel agressie in kwijt, het is heer lijk ontspannend." AMSTERDAM - vandaag in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Le Champion offi cieel benoemd tot partner van de Europese Kampioenschappen Atletiek 2016. Als partner van EK Atletiek 2016 gaat Le Champion de EK Halve Marathon, de Brooks 10K Run en diverse side events tijdens het EK Atletiek 2016 organise ren. Nadat vorig jaar de intentieover eenkomst getekend is om mede organisator te worden van het EK Atletiek 2016, is vandaag de samen werking officieel geworden. Dit werd bekend gemaakt tijdens de persconferentie van Stichting EK Atletiek 2016, de Atletiekunie en de NOS in het Olympisch Stadion in Amsterdam. Le Champion heeft jarenlange ervaring in het orga niseren van sportevenementen, waaronder de Dam tot Damloop, de TCS Amsterdam Marathon en de Amsterdam City Walk. Zeer ver heugd is de organisatie dan ook dat zij haar expertise nu mag inzetten voor het EK Atletiek. Le Champion zal de EK Halve Marathon, de Brooks 10K Run en diverse side events organiseren. Zo zullen er in de week voorafgaand van het EK evenementen georganiseerd wor den voor een groter publiek, waar onder een Kids-, Business- en Fun Run en een wandelevenement voor jong en oud. Het vervullen van deze rol past goed in de visie van Le Champion: het organiseren van sportevene menten die voor zowel topsport als breedtesport toegankelijk zijn, met als uiteindelijke doel mensen in beweging krijgen en overwinningen bieden. advertentie Bij Ant. Duijn keukens kunnen we zorgen voor aanpassen van leidingwerk, electra etc. wanden glad stucen wand- en vloertegels aanbrengen wanden en kozijnen afwerken... bij de meeste andere keukenzaken krijg je allemaal verschillende bedrijven over de vloer! KEUKENS GOEDE KEUKENS GOEDE PRIJS! Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl Lotte Berghuis, Sophie Steeman, Thijs Olyrhook Molenaar, Jule Pepping, Marijn van Haaren, Riley Kos, Charlie van den Kommer, Kami Dekker, Abeda Hanbali, Eli Wokke, Mick de Vos, Solien Rahim, Fiona Kaptein, Bauke Bronsema, Sietse Donia Yuri Inoue, Kim Vader, Ylara Kurvers, Stijn Spelt, Luuk van Dongen, Friso Wijnia, Jip van der Meer, Renee Kaandorp, Rijk Velzeboer, Roos Vermeulen, Keano Gouda, Mike Peperkamp, Thomas Daniels, Jason Maddox, Daniel van de Akker, Caitlin Baxter, Kick Bonte, Estelle Dekker, Lorlor Mu, Xuanxuan Mu. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 10