Nieuwe chiropractor in Heiloo Jubileum Bakkerij Putter: 160jaar Nieuwe paramedische behandelruimte in de Loet GEWOON Vermist: Michael van Rijswijk (29) uit Heiloo toch MINDER 5 WE ZIJN DAN Ant. Duijn keukens INGEZONDEN MEDEDELING KORTOM Openstelling Witte Kerk Opkikker van Keer op Keer Op zoek naar ontmoetingsplekken Heilooër SLAM Open Jeugdtoernooi TOON UITKIJKPOST 15 JULI 2015 HEILOO - Sinds 1 juli is er een nieuwe chiropractor werkzaam in Heiloo: Guy Klooster. Hij werkt bij chiropractie Roosenberg. ,,Na het behalen van mijn titel Master of Chiropractics in Bournemouth U.K. mag ik mijzelf D.C. G. Klooster noemen. Dat is geweldig en mijn vrienden en familie vonden het tijd dat ik weer naar Nederland zou terugkeren. Ik was echter nog niet klaar met leren en ik wilde meer kennis vergaren. Ik wist een baan te bemachtigen in Engeland in de praktijk waar ook mijn legende Jean-Pierre Meersseman werkte. Jean-Pierre is de stichter van het befaamde Milanelo of wel genoemd Milan Lab waar de hele selectie van A.C. Milan werd behandeld en gescreened. Clarence Seedorf was een van de succesverhalen, een speler die dacht dat zijn carrière als proffessional voorbij was maar door het team van Jean-Pierre nog jaren als prof heeft kunnen spelen. Core Health Wellness was 1 jaar mijn leerschool in de Engelse midlands. Veel heb ik er geleerd maar het werd nooit mijn thuis, ik miste het bruisende leven in Nederland. 1 Juli 2015 ben ik mij nieuwe baan in Nederland gestart. Geen Premiership voetbal spelers meer op de behandelbank maar Noord-Hollandse nuchtere patiente. Chiropractie Roosenberg is mijn nieuwe avontuur. HEILOO - Sinds de opening van de nieuwbouw heeft Zorgcentrum de Loet, onderdeel van ViVa! Zorggroep, de diensten aan haar bewoners en omwonenden uitgebreid door het openen van een paramedische behan delruimte op de eerste verdieping. Op locatie de Loet zijn drie dagen per week fysiotherapeuten aanwezig om mensen met pijnklachten of met pro blemen in het dagelijkse bewegen te behandelen en begeleiden. De oefen ruimte is rolstoeltoegankelijk en is ingericht met trainingsapparatuur spe ciaal geschikt voor de oudere cliënt. De ergotherapeut kan behandeling en begeleiding bieden wanneer iemand problemen ondervindt bij het uitvoe ren van zijn dagelijkse activiteiten. Bijvoorbeeld activiteiten op het gebied van persoonlijke verzorging, huishouden, vervoer of vrijetijdsbesteding. De ergotherapeut bedenkt samen met de cliënt oplossingen. De logopedist biedt hulp aan volwassenen met slik- en communicatieproblemen. Zij zijn gespecialiseerd in slikstoornissen (dysfagie), spraakstoornissen (dysartrie en apraxie), taalstoornissen (afasie) en stemstoornissen. De diëtist is dé aangewezen persoon om u uit te leggen welke rol voeding speelt bij diabe tes, verhoogd cholesterol, hoge bloeddruk, darmproblematiek en andere aandoeningen. Uiteraard kunt u ook bij hen terecht voor advisering bij gewichtsproblemen. Bij aanmelding voor fysiotherapie, ergotherapie, logo pedie of de diëtist heeft u alleen een verwijzing van uw (huis)arts nodig. Mocht het voor u lastig zijn om naar de behandellocatie te komen dan is bij alle therapeuten een huisbezoek mogelijk. Om een afspraak te maken met de fysiotherapeut, ergotherapeut, logopedist of diëtist, neemt u contact op met de afdeling Planning op het nummer 088 - 995 7420. REGIO - Op 1 juli was het precies 160 jaar geleden dat Bakkerij Putter in 1855 is gestart. Ter ere van dit jubileum werden er op vrijdag 3 juli ver schillende prijzen uitgereikt. Klanten van Bakkerij Putter kun nen ter gelegenheid van het jubileum deelnemen aan een feestelijke actie met mooie prijzen. Bij besteding van 5,- krijgen zij een stempel op de speciale jubileumspaarkaart. Bakker Willem vertelt: ,,Bij inlevering van een volle spaarkaart, maken klanten kans op een goed gevuld fietskratje. Deze is vol geladen met producten met een totale waarde van €30. Er zijn in totaal 50 kratjes besteld. Elke week wordt er in elke winkel een kratje verloot." De hele maand juli staat dankzij het jubileum in het teken van feest. Zo worden er onder andere een fees telijke slagroomsnit en een klein spijsbrood aangeboden voor een feestprijs. „Klanten moet natuurlijk wel de aanbiedingsbon meenemen. De slagroomsnit is gratis bij inleve- ring van twee volle spaarkaarten." Begin van dit jaar is al gestart met de kassabonactie. ,,Elke week wordt er uit de ingeleverde bonnen een win nende klant getrokken. Aan deze win naar wordt de weekaanbieding over handigd." Bakkerij Putter heeft drie - eigen lijk vier - winkels, die te vinden zijn in Limmen, Krommenie en twee in Uitgeest. De winkel aan de Langebuurt is tegenwoordig alleen op zaterdag geopend. Hoewel de te ver loten kratten gewild zijn en de aan biedingen goed worden ontvangen, is de jubileumtopper de oer-Holland- se bakkerstransportfiets. Hiervan worden er in totaal vier - inclusief kratje - verloot onder de klanten van Bakkerij Putter. Op vrijdag 3 juli werd de eerste fiets uitgereikt aan de gelukkige winnares mevrouw Van Duin uit Limmen. Voor de andere drie fietsen kan worden gespaard vanaf de maand juli tot eind september. De stempelkaart is te verkrijgen in de winkel. Elke winkel zal eind septem ber één van deze bijzondere fietsen overhandigen. HEILOO - Sinds 15 juni wordt de 29-jarige Michael van Rijswijk vermist. Michael is weggelopen uit een instelling in Heiloo. Hij draagt meestal een trainingsjack en spij kerbroek (rappers outfit). Michael heeft tatoeages in zijn nek en zijn arm en op zijn hand zijn de letters M.O.B. getatoeëerd. Heeft u informatie over deze vermissing? Neem dan contact op met de politie via 0800 - 6070. HEILOO - De Witte Kerk is in de zomermaanden op woensdag tus sen 11.00 en 16.00 uur te bezich tigen. Van 12.00 tot 13.00 uur wordt het grote orgel bespeeld. Woensdag 10 juni is dat: Peter Rijs, met medewerking van de sopraan Lianne Pirovano. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt met ingang van 2015 twee keer per maand een Opkikker van 300,- aan een vereniging of stichting. Om in aanmerking te komen voor deze opkikker kunt u een formulier invullen. Deze is verkrijgbaar bij de kassa of via www.stichting- xopx.wordpress.com. De tweede opkikker van de maand juli gaat naar Stichting Showhero - Juriaan Singels voor het opnemen van zijn eigen album met zijn favo riete liedjes. U kunt de kringloop winkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072 - 5325962. HEILOO - Waar ontmoet u uw vrienden, buren of familie? Bij een kopje koffie aan de pick- nickbank aan de overkant, met een drankje in de voortuin of tijdens een spelletje Keezen in het buurthuis? De gemeenten in de regio Alkmaar zijn op zoek naar levendige ontmoetingsplek ken. Plekken waar mensen in gesprek raken met elkaar. Om die ontmoetingen te stimuleren en elkaar op ideeën te brengen starten de gemeenten vanuit de campagne 'Dat is heel normaal' een actie. Wie een foto van zijn ontmoetingsplaats deelt maakt kans op een steigerhouten tuin bank of -tafel. Meedoen? Kijk op www.datisheelnormaal.nl/actie. HEILOO - Van 27 juli t/m 2 augus tus vindt bij TC Heiloo United (TCHU) het jaarlijkse open jeugdtoernooi plaats. Zowel op als naast de baan wordt het een gezellige week waarbij de vier Grand Slams als thema centraal staan. Doe je mee? Inschrijven kan tot 20 juli. Schrijf je daarom snel in op www.toernooi.nl Mevrouw Van Duin uit Limmen kon op haar net gewonnen bak kerstransportfiets onder het genot van een zonnetje direct naar huis fietsen. Foto: Gerrit Bus GEÏNTERESSEERD? Op de Molenlei in Akersloot zijn een 16-tal moderne starterunits gerealiseerd. Van deze aantrekkelijke units met roldeur zijn nog 5 exemplaren beschikbaar. Oppervlakte ca. 30 m2 per stuk Koopsom ca. 32.500,- excl. BTW Bestemming bedrijfsdoeleinden Oplevering per direct Neem voor meer informatie of een bezichtiging contact op met Soeterbroek Sierbestrating of met M&S Natuursteen Tafels. advertentie Bij Ant. Duijn keukens kunnen we zorgen voor aanpassen van leidingwerk, electra etc. wanden glad stucen wand- en vloertegels aanbrengen wanden en kozijnen afwerken... bij de meeste andere keukenzaken krijg je allemaal verschillende bedrijven over de vloer! GEWOON KEUKENS GOEDE KEUKENS, GOEDE PRI1S! Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 5