Sport Ben Visser wint KPB mountainbikecup 9 Uitstekende vangst bij bedrijvenviswedstrijd Heiloose Zoë Kuintjes naar EK pony dressuur Programma De Foresters 1 bekend Egels in de weer bij AZ1 Teddybeer en Kikker diploma UITKIJKPOST 15 JULI 2015 HEILOO - Het wedstrijdschema van De Foresters 1 is inmiddels bekend. Er staan direct twee thuiswedstrijden voor de beker op de agenda tegen Volendam (zaterdag 22 augustus om 17.00 uur) en OFC (woensdag 26 augustus om 19.30 uur). Op 6 september is er direct een mooi affiche op de eerste speeldag van de competitie. Om 14.00 uur begint het thuisduel tegen het uit de Hoofdklasse gedegradeerde Zouaven. Het thuisduel met AFC '34 staat pas op de voorlaatste speeldag op het programma, op 8 mei komen de Alkmaarders naar De Egelshoek. Er staat een mooie uitdaging te wachten, hopelijk vanaf het eerste moment met flinke steun van het publiek. Op zaterdag 15 augustus is de jaarlijkse Kick-off van de Egels, die op de 14e op bezoek gaan bij buurman HSV. Zoë Kuintjes op het NK Dressuur met haar paard Elin's Nonsisdador. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Ben Visser uit Heerhugowaard is donderdag avond in Akersloot de grootse winnaar geworden van de rit om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup. De wedstrijd stond geheel in het teken van Ben Visser. Hij trok sterk van leer en de rest had het nakij ken. Geconcentreerd rijdend ver grootte Visser zijn voorsprong op een achtervolgend trio bestaande uit Marcel Hink (Heiloo), Vincent Beentjes (Castricum) en Wilfred Knegt (Uitgeest). Al het kopwerk werd door Marcel Hink gedaan, die dan ook verdiend beslag kon leggen op de tweede plaats. Wilfred Knegt moest in de slot fase de aansluiting prijsgeven en werd daarmee vierde. De vijfde positie werd in de wacht gesleept door Henk Jan Verdonk senior na een geslaagde inhaalrace op Erwin Verwijk (Egmond aan Zee). HEILOO - Op zondag 5 juli ver zamelden zich 18 teams van 3 personen voor de jaarlijkse viswedstrijd in de vijvers van Ypestein. Het weer was bij de aanvang om 8.00 uur nog bewolkt, maar al spoedig brak de zon door en ook de vissen hadden er zin in, want er werd volop vis gevangen. Het totale gewicht dat gevangen werd was 31085 gram, dus meer dan 31 kilo t.o.v. 33435 gram in het vorig jaar, dus iets minder. De grootste vis werd gevangen door jeugdlid Rik Huibers (10) die een karper van 7 kilo en 75 cm ving. Deze vangst kostte hem meer dan twin tig minuten. Daarnaast werd er nog veel brasem gevangen, waarvan de grootste 57 cm was, en een zeelt van 41 cm door Gerrit de Vries. De verdere uitslagen waren als volgt, t.w.: 1. Bouwbedrijf Huibers-1 8430, 2. Blokker Multiklus-1 6900, 3. Handy Fish Hunters-1 4180, 4. Car Cleaning 2720, 5. Franse-1 1690, 6. Handy Fish Hunters-2 1250, 7. Franse-3 1200, 8. Bouwbedrijf Huibers-2 1150, 9. Blokker Multiklus-3 1000, 10. Defence Hekwerk-1 650, 11. Blokker Multiklus-2 470, 12) Defence Hekwerk-2 365, 13) v.d. Plaat 305, 14 Franse-2 300, 15) Fix schoenma kerij 250, 16. Mulders Bloemen en Planten 200, 17. 't Lamme Handje 50, 18. 't Dobbertje 2. De wisselbe ker wordt overgenomen van Handy Fish, die vorig jaar de winnaar was. Rik Huibers (links) samen met zijn broer Tom Huibers. Rik ving de grootste karper van zo'n zeven kilo. Aangeleverde foto De grootste vis bij de dames werd gevangen door Tinie Mulders, die hiervoor een beker ontving. Het winnende team kreeg 3 bekers, alsmede een beker voor grootste vis bij de Heren. De jeugd ontving verder aanmoedigingsmedailles en de eerste drie individueel elk een gouden, zilveren en koperen haak. De winnaar van elk team kon vervolgens iets uitzoeken op de prijzentafel. Hierna begon de prij- zenuitreiking in de sporthal met de grote verloting en hele mooie prij zen. De hoofdprijs is een Tommy Teleshopping Magic Bullet. Verder wil de wedstrijdcommissie nog alle sponsors bedanken en vonden alle deelnemers het weer een zeer geslaagde dag, natuurlijk mede door de goede vangsten en het mooie weer. HEILOO - De jongste leerlingen van zwembad Loos moch ten nog voor de vakantie in eigen bad examen doen voor het Teddybeer en Kikker diploma. Ze hebben laten zien dat ze al heel veel plezier in het water beleven. Iedereen is blij met zijn/haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden voor het Teddybeer-diploma zijn: Sarah Kastanje, Sebastian Haasnoot, Eline Wit, Hester Tromp, Saar Korver, Lauren van der Horst, Sam Hillebrink. De geslaagde voor het Kikker-diploma is Sebastian Haasnoot. Aangeleverde foto HEILOO - Ruiter Zoë Kuintjes, al jaren rijdend op HMS Stables is geselecteerd door bonds coach Tineke Bartels voor het Europees Kampioenschap dres suur voor de pony's. Dit internationale kampioen schap vindt plaats van 5 tot en met 9 augustus in Malmö in Zweden. Samen met 3 andere ruiters; Daphne van Peperstraten, Eveline Bos en Rianne Kooistra, reizen zij begin augustus af om Nederland daar te vertegenwoordigen. Zoë Kuintjes is 14 jaar oud en zal deelnemen met de mooie witte schimmel Elin's Nonsisdador, welke eigendom is van de fami- lie Van der Lof uit Haaksbergen. Dagelijks is Zoë te vinden op HMS Stables bij Derk Schekkerman en Jordy van Wijnen in Heiloo. Samen met haar trainer/coach Jordy van Wijnen hebben zij hard gewerkt om te behoren tot de beste ponyruiters in Nederland. Kwalificatie geschiedt door over all prestaties gedurende het jaar maar de benoemde observatie wedstrijden zijn doorslaggevend in de selectie. Dit is een mooi vervolg op haar titel Nederlands Kampioen 2015. ,,Ik ben dolblij en super trots dat ik naar het EK mag. Het is een droom die uitkomt en ik ga mijn uiterste best doen", aldus Zoë Kuintjes. HEILOO - Opnieuw mooi nieuws voor De Foresters. Nadat eer der bekend werd dat ex-speler Thomas Ouwejan actief is op het EK in Griekenland, kwamen ook dorpsgenoten Niels Kok en Joris Kramer nadrukkelijk in de schijnwerpers. Niels Kok is de nieuwe inspanningsfysioloog van de A-selectie gewor den en Joris Kramer klopt nadrukkelijk op de deur bij AZ 1. Kramer maakte inmiddels al een aantal speelminuten tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen en hoopt uiteraard door te breken. Foto: Ed van de Pol AZ Media In het midden winnaar Bert Visser, links staat Marcel Hink die de tweede plaats bemachtigde en rechts Vincent Beentjes die de derde prijs won. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9